Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕКСАНДРА СИМЧИШИНА З ДНЕМ МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

 

День міста

 

 

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

 

  Увага! Пропозиції нових схем руху громадського транспорту.

Проводиться опитування для формування схем руху громадського транспорту.

Просимо заповнити анкету

 

Прийом проектів від хмельничан для участі у програмі «Бюджет участі міста Хмельницького на 2017-2019 роки»триває до 26 вересня

 

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

  

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

 

Відбудеться 30-та ювілейна виставка «Агро – Поділля 2017»
Середа, 06 вересня 2017, 15:20
alt
Запрошуємо суб'єктів господарювання, які виробляють продовольчі та непродовольчі товари або здійснюють їх реалізацію, до участі у 30-ій ювілейній обласній агропромисловій виставці-ярмарку «Агро-Поділля 2017». Захід відбудеться 16 вересня 2017 року о 10:00 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька (мікрорайон Ружична, недіючий речовий ринок) на території торговельно-сервісного центру «Поділля».
За довідками звертатись до обласного управління агропромислового розвитку - 098 97 94 950, управління економіки Хмельницької міської ради за адресою: м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, тел. 76-44-26 та управління торгівлі за адресою вул. Грушевського, 88, тел. 65-61-26, 65-11-41.
Детальніше...
 
У міській раді обговорили закон щодо контролю державної допомоги суб’єктам господарювання
Середа, 06 вересня 2017, 10:32
alt2 серпня цього року набрав чинності Закон України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання». Під час наради перед представниками структурних підрозділів міської ради з роз’ясненнями основних положень цього нормативно-правового акта виступив заступник голови Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Роман Примуш. Зазначалося, що саме цей закон запроваджує в Україні правові засади проведення моніторингу державної допомоги суб’єктам господарювання, здійснення контролю за допустимістю такої допомоги для конкуренції.  Докладніше тут.
 
Поспішайте! 8 вересня завершується прийом робіт на фотоконкурс "Хмельницький крізь об'єктив", присвячений Дню міста
Середа, 06 вересня 2017, 09:49

altСтало доброю традицією кожного року проводити фотоконкурс "Хмельницький крізь об’єктив", приурочений Дню міста. Цьогоріч роботи прийматимуться  до 8 вересня 2017 року. Результати конкурсу та імена переможців оголосять 21 вересня на відкритті виставки-конкурсу фотографій. Усі роботи, які відбере журі з 21 вересня до 11 жовтня 2016 року будуть виставлені в приміщенні Хмельницького музею-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56). Докладніше тут.

 
У Хмельницькому з початку року відкрили четвертий спортивний майданчик
Середа, 06 вересня 2017, 09:27
altПоле для гри у міні-футбол із штучним покриттям збудували у НВК №9, що у мікрорайоні Ракове.
"Це перший у вашому мікрорайоні спортмайданчик, збудований за кошти бюджету міста, - нагадав під час відкриття поля міський голова Олександр Симчишин. Два подібних ми збудували у інших районах Хмельницького. В найближчих планах - відкрити ще чотири. Це будуть поля для міні-футболу та багатофункціональні комплекси. Все це робимо для того, щоб наші діти були здоровими, більше займалися фізкультурою та спортом. Великі перемоги починаються з маленьких кроків. Тому вірю, що на такому сучасному полі виростуть футболісти високого рівня. Дуже хочу, щоб постійно у світлу пору доби тут займалися діти".
Докладніше тут.
 
Стартував Всеукраїнський профілактичний захід “Урок”
Вівторок, 05 вересня 2017, 17:59
altЗ 1 вересня до 31 жовтня у місті Хмельницькому проходитиме Всеукраїнський профілактичний захід “Урок”. Він проводиться з метою надання дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, адресної допомоги у підготовці до нового навчального року, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов цього явища; соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності. Для надання методичних рекомендацій щодо соціального захисту дітей, вжиття заходів при систематичних пропусках занять учнями, захисту прав та законних інтересів дітей працівники служби у справах дітей, департаменту освіти та науки, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Хмельницького відділу поліції перевіряють стан виховної роботи у навчально-виховних закладах міста. Докладніше тут.
 
Спалювання сухої рослинності, опалого листя та будь-яких інших відходів на території міста категорично забороняється!
Вівторок, 05 вересня 2017, 17:50
altЩороку в осінню пору в місті частішають випадки спалювання сухої рослинності.
Підпали листя і гілок небезпечні для населення, оскільки під час горіння виділяються стійкі хімікати, які рослина накопичила за час вегетації. Хімічні сполуки, що вивільняються у повітря, можуть викликати серцево-легеневі захворювання і загострення хвороби у астматиків та алергетиків.
Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста нагадує: відповідно до Правил благоустрою території м. Хмельницького забороняється спалювати листя, гілля, сухостій, сміття, побутові та інші відходи. Порушення вимог цих Правил та природоохоронного законодавства тягнуть за собою накладення штрафів на громадян  від 340 грн до 1360 грн, на посадових осіб та громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від 850 грн до 1700 грн.
Звертаємось до всіх мешканців міста Хмельницького з проханням не палити листя та сміття. Подбайте про чисте повітря, про своє здоров'я та про людей, які живуть поруч з вами!
 
Учасники АТО та їх сім’ї відпочивають у «Березі надії»
Вівторок, 05 вересня 2017, 17:02
altУ Рекреаційний центр сімейного типу по відновленню здоров'я дітей-інвалідів та інших груп населення з обмеженими можливостями «Берег надії», що знаходиться у селі Головчинці, Летичівського району, Хмельницької області, розпочався черговий заїзд. Наразі у центрі перебуває п’ятеро учасників АТО, які приїхали сюди зі своїми дружинами та дітьми дошкільного віку. Усі вони отримали путівки за рахунок коштів з міського бюджету. Впродовж тижня, з 4 до 10 вересня, наші захисники разом з сім’ями матимуть можливість відновити сили, змістовно провести час серед мальовничої природи подільського краю. Докладніше тут.
 
189 пар взяли шлюб за добу у Хмельницькому
Вівторок, 05 вересня 2017, 12:50
altПонад чотири місяці у Хмельницькому діє проект Мін’юсту «Шлюб за добу». Організатором проекту визначено Хмельницьку дитячу школу мистецтв, яка сьогодні пропонує проведення шлюбної церемонії у п’ятьох локаціях, а саме: міській раді, дитячій школі мистецтв та її внутрішньому дворику, виставковій залі Дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, музеї-студії фотомистецтва. Крім того, можна замовити шлюб у різних стилях і на будь-який смак. За період з 28 квітня до 31 серпня послугою скористалися 189 пар, серед яких були мешканці й інших міст України, а також громадяни Польщі, Туреччини, Марокко, Грузії, Франції, Канади, Італії, Німеччини, Казахстану, Таджикистану, Узбекистану, Сирії, Молдови, Естонії, Литви, Білорусі, Греції, Азербайджану, Ізраїлю, Вірменії, Російської Федерації. Одинадцять пар пройшли церемонію у зеленій залі Хмельницької міської ради. 
 
Управління культури і туризму міської ради презентує осінній мистецький календар «Мистецька осінь – 2017 у Хмельницькому»
Вівторок, 05 вересня 2017, 10:10
altНовий мистецький календар містить наймасштабніші культурні події, які відбуватимуться у нашому місті впродовж вересня-листопада цього року.
Детальніше...
 
Розпочався прийом проектів, які фінансуватимуться з міського бюджету
Вівторок, 05 вересня 2017, 10:00

altЗ 28 серпня розпочався прийом проектів від хмельничан для участі у програмі «Бюджет участі міста Хмельницького на 2017-2019 роки» і триватиме до 26 вересня 2017 року (правила участі).

Бюджет міських ініціатив дозволяє мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Платформа «Громадський проект» дозволить вам брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: ви можете подати заявку online і відслідковувати долю свого проекту прямо на сайтіЦього року на реалізацію ініціатив громадськості у бюджеті міста передбачено два мільйони гривень.
Відео тут.
Детальніше...
 
У Хмельницькому ремонтують прибудинкові території
Понеділок, 04 вересня 2017, 18:22
altВід початку року підрядні організації, з якими управління житлово-комунального господарства уклало угоди, капітально відремонтували два десятка дворів будинків, розташованих у різних мікрорайонах міста. Наразі триває ремонт прибудинкової території за адресою: проспект Миру, 72. Позаду будинку збудована асфальтована пішохідна доріжка. Оглядаючи ремонтні роботи, міський голова Олександр Симчишин поспілкувався з мешканцями будинку. Докладніше тут.
 
Відбудеться засідання постійної комісії
Понеділок, 04 вересня 2017, 14:32

JKH5 вересня о 10.00 в сесійній залі міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 274

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02