Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара
Хмельницькі тхеквондисти здобули впевнену перемогу на чемпіонаті України
Четвер, 19 жовтня 2017, 17:34
altЗ 11 до 15 жовтня в місті Харків проходив чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед юнаків та молодших юнаків, на якому зібралося понад 600 найсильніших спортсменів з 18 областей України та міста Києва. За призові місця боролись учасники з Київської, Харківської, Хмельницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Полтавської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Донецької та інших областей. За підсумками змагань в ході безкомпромісних поєдинків наші спортсмени вибороли призові місця та показали гарні результати: Кебець Яна у ваговій категорії 30 кг виборола І місце; Пєвнєв Тімур у ваговій категорії 44 кг виборов І місце; Сухораб Ярослав у ваговій категорії 41 кг виборов І місце.
Детальніше...
 
Запрацював Центр енергоефективності
Четвер, 19 жовтня 2017, 16:52

altУстанова знаходиться в самому центрі міста - по вулиці Кам'янецькій, 54 і має на меті доносити до населення інформацію щодо способів економії енергії, термоізоляції, діючих програм та можливостей тощо. Відкрили Центр сьогодні, 19 жовтня, з нагоди проведення в місті Днів Сталої Енергії.
Саме приміщення Центру Енергоефективності непросте - воно наочно демонструє все те, про що його працівники розповідатимуть в теорії: тут економлять і електроенергію, і тепло. Навіть вивіска Центру - і та економна.
"Це простір активних людей, котрі цікавляться питанням енергоефективності, - так визначає роль Центру міський голова Олександр Симчишин. - Тут буде місце, де кожен хмельничанин, котрий прагне економити та цінує кошти у власній кишені, отримає максимум інформації та досвіду". 
Докладніше тут.

 
У Хмельницькому пройшов ІІ-ий Форум Енергоефективності
Четвер, 19 жовтня 2017, 16:49
altУ рамках програми Днів Сталої Енергії у Хмельницькому відбувся ІІ-ий Форум Енергоефективності. Цьогорічний Форум, на відміну від попереднього, не такий масовий, проте більш «робочий» й зібрав саме цільову аудиторію. Фахівці та експерти галузі проектів USAID, IFC (Група Світового Банку), Європейського Союзу поділилися новими програмами, можливостями взяття вигідних кредитів та позитивним досвідом у сфері енергоефективності.
«Місто точно стало енергоефективнішим. Якщо минулого року ми заявляли про перший реалізований проект утеплення багатоповерхового будинку, то сьогодні уже маємо десять утеплених багатоповерхівок, до десятка будинків, які замінили повністю вікна у під’їздах на енергоефективні, – говорить Олександр Симчишин. – Також чималий ресурс пішов на утеплення бюджетних установ за минулий рік утеплили 6 дитячих садочків, по проекту з НЕФКО буде утеплено ще дві школи та два дитячих садочки». Докладніше тут.
 
 
Запрошуємо хмельничан на концерт, присвячений 250-річчю від дня народження Артемія Веделя
Четвер, 19 жовтня 2017, 16:45
alt
Цьогоріч відзначається 250 річниця від дня народження відомого українського композитора, диригента, співака, скрипаля, педагога Артемія Веделя. 24 жовтня в обласній філармонії відбудеться духовний концерт, присвячений цій даті. Початок о 18.30.
Музичні твори Веделя прозвучать у виконанні лауреата та дипломанта всеукраїнських і міжнародних конкурсів та фестивалів Хмельницького академічного муніципального камерного хору під орудою художнього керівника та диригента - заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Цмура та хору «Молодість» і камерного оркестру Хмельницького музичного училища імені В. Заремби.
Твори Артемія Веделя тривалий час були заборонені та поширювалися в рукописах, їх знали й виконували, незважаючи на заборону. На сьогодні відомо близько 80 музичних творів композитора. Серед них - 31 хоровий концерт, 6 тріо, 2 літургії Іоана Златоустого, Всеношна та світський кант.
Детальніше...
 
Університет третього віку запрошує на навчання
Четвер, 19 жовтня 2017, 10:01
alt336 студентів-пенсіонерів вступили у поточному році на навчання до Університету третього віку. Координатори навчального закладу зауважують: набір досі триває. Поки що в університеті працює 8 факультетів із 11 запланованих.
Університет діє на базі Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування, що на вул. Перемоги, 7А, тел.: 067-384-63-93; 63-03-64. Навчання безплатне. Докладніше тут.
 
Оголошується конкурс на відшкодування підприємцям відсоткової ставки за кредитами
Четвер, 19 жовтня 2017, 09:25
altДо уваги суб’єктів підприємництва! Відповідно до рішення сесії Хмельницької міської ради від 31.05.2017 року №4 «Про затвердження Порядку відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами підприємництва для реалізації інвестиційних проектів» управління економіки Хмельницької міської ради оголошує конкурсний відбір заявок суб’єктів підприємництва, яким буде відшкодовано з міського бюджету відсоткові ставки за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію інвестиційних проектів.
Докладніше тут.
 
18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми
Середа, 18 жовтня 2017, 15:15
alt
Сьогодні європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, - особливо жінками та дітьми, - небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.
Україна,  оголосивши курс на євроінтеграцію, приєдналася до основних міжнародних нормативно – правових актів у сфері протидії торгівлі людьми, та прийняла національне законодавство.
Відзначення Європейського дня боротьби з цим злом  - це ще один привід заявити про актуальність проблеми, а також необхідність консолідації зусиль державних органів влади, органів місцевого самоврядування та громадськості для надання допомоги постраждалим особам.
Детальніше...
 
Місто Хмельницький та OpenMarket (СЕТАМ) підписали меморандум про проведення електронних торгів
Середа, 18 жовтня 2017, 15:12

altВідтепер Хмельницька міська рада співпрацюватиме ще з однією площадкою для проведення електронних торгів – OpenMarket (СЕТАМ). Відповідний меморандум підписав заступник міського голови Володимир Гончарук та генеральний директор державного підприємства СЕТАМ Віктор Вишньов. Деталі за посиланням.

 
Управління праці та соціального захисту населення інформує про зміни в пенсійному законодавстві
Середа, 18 жовтня 2017, 12:01
altЗ 1 жовтня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» ( № 6614).
Основними параметричними змінами, які впливають на пенсійні розрахунки є: 1. Перерахунок раніше призначених пенсій з 01.10.2017 р., з використанням середньої зарплати по Україні за останні 3 роки (2014-2016) у розмірі 3764,40 грн; 2. Вартість одного року стажу, що застосовується для обчислення пенсії, знижено з 1,35 % до 1 %; 3. Скасовується 15% зниження пенсій для працюючих пенсіонерів; 4. Змінюється мінімальний страховий стаж для виходу на пенсію за віком (60 років). Сьогодні він становить 15 років, з 01.01.2018 р. - 25 років, а починаючи з 2019 року вимога до страхового стажу буде збільшуватись на 1 рік, і в 2028 році необхідно буде мати 35 років. Докладніше тут.
 
МКП «Хмельницькводоканал» закликає хмельничан вірити офіційним джерелам інформації
Середа, 18 жовтня 2017, 11:22
altМіське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” звертає увагу хмельничан на те, що останнім часом серед громадян міста невідомими особами поширюються чутки про проведення підприємством робіт з позапланової промивки мереж водопостачання та відсутність подачі питної води в оселі хмельничан з 21 до 23 жовтня 2017 року. Ці чутки не відповідають дійсності, а тому МКП “Хмельницькводоканал” закликає містян в жодному разі не довіряти подібній неправдивій інформації.На даний час підприємство працює стабільно, злагоджено, без перебоїв у роботі мереж водопостачання та водовідведення (за винятком локальних аварій). Про виконання ремонтних, будівельно-монтажних та інших робіт чи заходів, а також про терміни ліквідації аварійних ситуацій, МКП “Хмельницькводоканал” сповіщає населення міста Хмельницького виключно через власні офіційні ресурси — веб-сайт (www.water.km.ua) та через офіційну сторінку у соціальній мережі Facebook (www.facebook.com/kmwater.offpage), на офіційному сайті Хмельницької міської ради (http://khm.gov.ua/), а також через місцеві засоби масової інформації. Докладніше тут.
 
 
Юні художники своїми творами славлять героїв
Середа, 18 жовтня 2017, 11:18
altУ вересні в нашому місті стартував конкурс «Слава героям!», взяти участь в якому зголосились 4 школи естетичного виховання, учні яких створювали роботи, де розкривались теми, пов’язані з історією визвольних змагань в Україні, з сучасними подіями, що відбуваються на сході нашої держави, із зображенням найрідніших чоловіків у родинах, якими пишаються юні художники. На конкурс приймались роботи в трьох вікових категоріях: молодша – 5-8 років, середня – 9-12 років, старша – 13-16 років. Кожній категорії пропонувалось по 3 теми: «Герої-звитяжці Української історії», «Захисники Вітчизни – воїни АТО», «Портрет дідуся, батька, брата», де визначались відповідно І, ІІ і ІІІ місце. Отже кожна вікова категорія в підсумку отримувала по 9 дипломів. Докладніше тут.
 
Петиція щодо придбання комп'ютерної техніки та добудови ЗОШ №4, що на вул. Тернопільській 14/2, набрала необхідну кількість голосів
Середа, 18 жовтня 2017, 10:23
altВідповідно до пункту 4.3. "Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді", затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року, міському голові направлено для розгляду електронну петицію "Придбання комп'ютерної техніки та добудова ЗОШ №4, вул. Тернопільська 14/2", збір підписів на підтримку якої завершено.
Станом на 17 жовтня петицію підписали 502 особи з 500 необхідних.
Докладніше тут.
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 285

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02