Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

Звіт міського голови Олександра Симчишина за другий рік роботи на посаді

  

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

    

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Звіт про виконання бюджету за 2017 рік

  

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

  

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

  

Графіки руху тролейбусів: будні днівихідні днінічних тролейбусів 

Графіки руху автобусів: будні дні

Схема руху транспорту на 2018 рік (тролейбуси) - карта

Перелік маршрутів міського електричного транспорту

Схема руху транспорту на 2018 рік (автобуси) - карта

Перелік міських автобусних маршрутів загального користування

 

У Хмельницькій міській раді побували студенти найстаршого вишу міста
Четвер, 22 березня 2018, 16:51
altСтудентська молодь – прогресивна частина суспільства, від активної участі у громадських справах, суспільних перетвореннях якої значною мірою залежить майбутнє нашої держави. Сьогодні учасниками екскурсії міською радою були студенти 1-3 курсу найстаршого вищого навчального закладу нашого міста - Хмельницького національного університету. Юнаки та дівчата здобувають вищу освіту за спеціальностями «Публічне управління та адміністрування» і «Менеджмент організацій». Саме їм у найближчому майбутньому належить працювати в органах державної влади та місцевого самоврядування, у різних сферах життєдіяльності рідного міста, своєю наполегливою, самовідданою працею, щоденними добрими справами розбудовувати Хмельницький, сприяти утвердженню України, як могутньої, незалежної суверенної держави. Майже півтори години у теплій і доброзичливій атмосфері молоді хмельничани з великим задоволенням спілкувалися і фотографувалися з очільником міста Олександром Симчишиним та керуючою справами виконавчого комітету, ідейною натхненницею освітнього проекту – екскурсії міською радою Юлією Сабій. Докладніше.
 
Природа – для води, вода – для життя
Четвер, 22 березня 2018, 16:13
altЩороку, 22 березня, починаючи із 1993 року, у світі відзначають Міжнародний день водних ресурсів, головна мета якого — привернення уваги до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.  З цієї нагоди у приміщенні Хмельницького обласного управління водних ресурсів під гаслом “Природа для води” відбувся круглий стіл за участі начальника відділу техногенно-екологічної безпеки, використання водних ресурсів та моніторингу вод Михайла Молчанова, який виступив із доповіддю про воду у природі та її використання, голови Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги Наталії Міронової, яка у виступі звернула увагу до екологічних проблем річок басейну Дніпра на Хмельниччині, головного технолога МКП “Хмельницькводоканал” Петра Дзюблюка, який ознайомив присутніх із проектом Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення та відзначив важливість їх прийняття на місцевому рівні. Докладніше.
 
 
 
Відкриття виставки харківської школи фотографії «Політика тіла»
Четвер, 22 березня 2018, 15:54

alt27 березня у арт-галереї Maslo відкриється виставка світлин із блоку харківської школи фотографії, котрі перебувають у колекції Тетяни та Бориса Гриньових. Сьогодні харківська фотографія має свою впізнавану естетику і вже майже півстоліття є впливовим та важливим художнім явищем в українському та пострадянському мистецтві. Проект «Політика тіла» – це фотографічна історія про виокремлення індивідуального із площини колективного крізь зображення людського тіла. Поняття «політики тіла» Мішеля Фуко стало лейтмотивом до переосмислення наготи і права на неї в радянському та пострадянському суспільстві крізь практику авторів харківської школи фотографії/

Відкриття експозиції 27 березня о 18:00, арт-галерея Maslo (вул. Старокостянтинівське шосе, 20/3).
Вхід вільний.
18+
 
Відбудеться засідання постійної комісії
Четвер, 22 березня 2018, 14:29

hmlvufe6llu 14743555619523 березня о 10.30 в сесійній залі міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Детальніше...
 
З головами ОСББ обговорили можливість долучення до єдиної міської системи «Безпечне місто»
Четвер, 22 березня 2018, 14:22
altНа виробничій нараді з головами ОСББ, котре пройшло під головуванням керуючого справами виконкому Юлії Сабій, обговорили питання безпеки хмельничан. Наразі Хмельницька міська рада спільно з поліцією працює над спільним проектом, так зване «Безпечне місто». За кошти міського бюджету уже куплено та встановлено 33 камери відеонагляду, до кінця року заплановано закупити близько ста камер. Усі вони об’єднані у єдину систему, доступ до якої має лише поліція міста. Чимало багатоповерхових будинків також має встановлені відеокамери, тому директор комунального підприємства «Хмельницькінфоцентр» Сергій Матвійчук запропонував головам ОСББ долучити камери, котрі встановлені на їх будинках чи у під’їздах, до загальної міської системи. Передовсім це дозволить убезпечити мешканців будинку від непроханих гостей, злодіїв тощо, а у разі неприємних ситуацій - швидше виявити злочинців. Докладніше.
 
Триває робота над розробкою програми зайнятості населення міста на 2018-2020 роки
Четвер, 22 березня 2018, 10:26
altРозпорядженням Хмельницького міського голови Олександра Симчишина створено робочу групу з розробки проекту Програми зайнятості населення міста Хмельницького на 2018-2020 роки, яку очолив заступник міського голови Андрій Бондаренко. Вчора відбулося її перше засідання. Проект спрямований на забезпечення запобігання масовому безробіттю, кількісну і якісну збалансованість ринку праці, вжиття комплексу заходів щодо сприяння працевлаштуванню шляхом здійснення активної політики на ринку праці і надання соціальної та матеріальної підтримки громадянам, які потребують соціального захисту. Як зазначалося у ході засідання, нова Програма зайнятості населення вирізняється від попередньої тим, що у ній передбачені заходи стосовно працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих учасників антитерористичної операції, які потребують адаптації до мирного життя. Члени робочої групи не лише обговорили проект майбутньої програми, але й підбили підсумки попередньої Програми зайнятості населення міста, розрахованої на 2015-2017 роки. Докладніше.
 
Питання створення об`єднаної територіальної громади із центром в місті Хмельницькому обговорили на інформаційному депутатському дні
Середа, 21 березня 2018, 18:22

altНа обговорення були запрошенні сільські голови Шумовець, Довидковець, Пирогівець, Шаровечки та представники Шумовецької територіальної громади.
Думки в депутатів розійшлися: Лев Бірюк та Олександр Василишин підтримали ініціативу про об’єднання, а от Анатолій Собко був набагато більш обережний щодо цього питання. Але усі одностайно погодилися з думкою  Ірини Ковальчук, що спершу потрібно зробити усі необхідні фінансові підрахунки та вивчити думку населення. Тому було прийнято рішення про створення відповідної робочої групи для вивчення даного питання, до складу якої увійдуть депутати міської ради та сільські голови. Також під час засідання заслухали звіти керівників профільних управлінь про виконання галузевих програм: Програми охорони довкілля міста Хмельницького на 2016-2020 роки та Програми утримання та розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Хмельницького на 2017-2020 роки. Детальніше. 

 
Круглий стіл «Громадський бюджет у містах та громадах Хмельницької області. Виклики та можливості»
Середа, 21 березня 2018, 16:32
altУ приміщенні Хмельницької міської ради пройшов круглий стіл «Громадський бюджет у містах та громадах Хмельницької області. Виклики та можливості».
Зокрема у Хмельницькому з 2016 року діє програма «Громадські ініціативи та Програма бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі), який було запроваджено у 2017 році. Кардинальна різниця між проектами полягає у тому, що переможців у «Громадських ініціативах» визначає конкурсна комісія, у Бюджеті участі проходить голосування (через інтернет або у Центрах надання адміністративних послуг). Про особливості реалізації проектів у Хмельницькому розповіла начальник управління економіки Оксана Новодон. Детальніше.
 
На хмельничан чекає передвеликодній сільськогосподарський ярмарок
Середа, 21 березня 2018, 14:48
altХмельницька міська рада й обласна державна адміністрація закликають хмельничан та гостей міста відвідати передвеликодній сільськогосподарський ярмарок, який відбудеться наступної суботи, 31 березня, на вулиці Прибузькій (від вулиці Свободи до Старокостянтинівського шосе). На ярмарок запрошують фермерів, виробників сільськогосподарської продукції із усієї області, мешканців міста та сіл, які бажають вигідно продати та придбати продовольчі товари.
Початок роботи ярмарку – о 8.00. Довідки за номерами телефонів: 65-11-41, 65-84-49 (управління торгівлі Хмельницької міської ради).
 
 
Питання проведення місячника благоустрою у Хмельницькому обговорили з головами квартальних комітетів
Середа, 21 березня 2018, 12:11
alt
У Хмельницькому біля сміттєвих майданчиків встановлюють камери відеоспостереження. Таким чином комунальники прагнуть вплинути на хмельничан, які викидають сміття поза контейнерами. За допомогою відеокамер слідкують і за жителями міста, які виносять на майданчики негабаритне сміття (старі меблі, сантехніку, будівельне сміття). Одна з них встановлена на вулиці Пересипкіна. В режимі онлайн слідкують за людьми, які порушують правила благоустрою та викидають непотріб будь-де. Їм виписують протоколи та надсилають їх поштою.  Про це йшлося на виробничій нараді з головами квартальних комітетів міста. Участь у зібранні також взяли секретар міської ради Михайло Кривак, заступник міського голови Анатолій Нестерук, керуюча справами виконавчого комітету Юлія Сабій, керівники управління екології та контролю за благоустроєм міста, управління житлово-комунального господарства, департаменту архітектури, містобудування і земельних ресурсів. Докладніше.
 
Тематичні семінари, присвячені особливостям роботи з інтернет-ресурсами
Середа, 21 березня 2018, 09:42

altГромадська організація «Сучасна Україна» спільно з командою компанії Devloop на волонтерських засадах провела практичний семінар задля розвитку і впровадження сучасних технологій та зручних рішень для працівників Хмельницької міської ради. Хлопці поділилися новими знаннями та досвідом, надали практичні поради щодо того, як полегшити роботу завдяки доступним інтернет-ресурсам. Детальніше. 

 
Робота над покращенням показників прозорості Хмельницької міської ради
Вівторок, 20 березня 2018, 17:57

altПитання прозорості, відкритості та підзвітності влади було одним з ключових пунктів передвиборчої програми міського голови Олександра Симчишина. За більш ніж два роки роботи на посаді він уже встиг реалізувати не один проект, що робить інформацію доступнішою: сервіс "Відкрите місто", "Відкритий бюджет", електронні способи комунікації з мешканцями, публічні звіти про роботу в прямих ефірах тощо. За дослідженням компанії Transparency International Ukraine Хмельницький посів 14 місце у рейтингу прозорості міст. Для того, щоб у майбутньому бути максимально прозорими та доступними, тут вирішили врахувати помилки та виправити їх. Детальніше. 

 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 345

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02