Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

Звіт міського голови Олександра Симчишина за другий рік роботи на посаді

  

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

    

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Звіт про виконання бюджету за 2017 рік

  

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

  

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

  

Графіки руху тролейбусів: будні днівихідні днінічних тролейбусів 

Графіки руху автобусів: будні дні

Схема руху транспорту на 2018 рік (тролейбуси) - карта

Перелік маршрутів міського електричного транспорту

Схема руху транспорту на 2018 рік (автобуси) - карта

Перелік міських автобусних маршрутів загального користування

 

Міський голова Олександр Симчишин відвідав репресованих мешканців міста
П'ятниця, 13 травня 2016, 18:38
altСьогодні їх історії звучать як далека і страшна казка... Але вони вижили. Вижили, незважаючи на ув'язнення, катування, голод. Вижили, доводячи невичерпність людських можливостей... Міський голова Олександр Симчишин відвідав репресованих мешканців міста. Почуте із їх уст оживило сухі історичні факти, примусило вкотре замислитися над тим, чого вартує людське життя... Мільйони людських життів... Наталії Устинівні Тимощук - 89 років. Родом жінка з Волині, проте давно мешкає у Хмельницькому. Ще неповнолітньою її арештували за допомогу УПА. Після всіх жахіть тюрми і концтаборів вона та інші в'язні стали учасниками легендарного Норильського повстання, яке, власне, і започаткувало так званий демонтаж людиноненависницької системи Леніна—Сталіна. Історики стверджують - ключову роль у повстанні зіграли саме українці.
Детальніше...
 
План заходів департаменту, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на період з 16 до 22 травня 2016 року
П'ятниця, 13 травня 2016, 15:59
Детальніше...
 
Особливе Свято Матері в "Родинному затишку"
П'ятниця, 13 травня 2016, 15:38
alt
Бути мамою - прекрасно! Перша дитяча усмішка, перший крок, перше слово, перша виведена дитиною у зошиті буква - трепетні миті щастя кожної неньки. Проте є випадки, коли за звичними більшості людей дитячими досягненнями стоїть титанічна праця. Надзвичайно важка праця і батьків, і педагогів.
Сьогодні у реабілітаційному центрі "Родинний затишок" відбулося Свято Матері. Вихованці закладу співали та танцювали для своїх рідних, власними руками виготовляли подарунки. Завалось би - що тут дивного, таких заходів щороку проходить тисячі. Якби не особливі учасники дійства - інваліди з розумовою відсталістю. Їх матерям на долю випало нелегке випробування, а діти за кожну недоспану ніч, за кожну мить хвилювання віддячують особливою, щирою любов'ю та відданістю!
Детальніше...
 
Оголошується конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу із забезпечення роботи комітету по організації та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом
П'ятниця, 13 травня 2016, 14:40
Детальніше...
 
У міській раді розгорнуто виставку унікальних художніх творів родини Лашко
П'ятниця, 13 травня 2016, 14:28
alt
У  мистецькій галереї міської ради урочисто відкрито виставку сім’ї Лашко з міста Кам’янця-Подільського. В експозиції представлені творчі роботи мисткині, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України магістра, викладача Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – Наталі Лашко та її сина Іллі, який наслідує справу матері. Загалом експонується більше 20 робіт вишивки соломкою та арт-квілту. Окрім родини Лашко в Україні наразі немає митців, які працюють в подібній техніці. У церемонії урочистого відкриття виставки взяв участь і привітав авторів з приємною мистецькою подією секретар міської ради Михайло Кривак.
«Від Хмельницької міської ради, виконавчого комітету, міського голови Олександра Симчишина вітаю вас у Хмельницькому, у стінах міської ради, які уже декілька днів прикрашають ваші чудові твори. Я щодня з великою насолодою проходжу повз цих робіт і відчуваю певний трепет перед вашою майстерністю,  - зазначив Михайло Кривак. 
Детальніше...
 
До уваги представників бізнесу!
П'ятниця, 13 травня 2016, 13:31
18 травня о 9.00 год. Хмельницька міська рада у співпраці з командою італійських експертів організовує work-shop EU-Project (Європейський проект). Європейський проект виступить консультантом для підприємств, які шукають фінансування власних інвестиційних проектів/пропозицій, а також забезпечить аналіз, систематизацію та адаптацію до вимог європейських інституцій. Участь у work-shop EU-Project візьмуть спеціалісти з юридичних, бухгалтерських, маркетингових, зовнішньоекономічних питань, а також експерти по роботі з європейськими донорськими організаціями. У ході заходу будуть проведені індивідуальні консультації з підприємствами щодо підготовки документації для ідентифікації проектів, а також пошуку джерел їх фінансування.
Участь у заході безкоштовна.
Місце проведення: Хмельницька торгово-промислова палата (вул. Подільська, 109/1).
 
Їх катували за те, що вони любили Україну...
П'ятниця, 13 травня 2016, 12:29
altМільйони українців потрапили у жорна політичних репресій. Значна частина з них вже ніколи не повернулася додому... Лише на Хмельниччині за офіційними даними налічується більше 120 тисяч репресованих. 53 тисячі із них - розстріляли... У пам'ятний день до меморіалу "Ангел скорботи" лягли квіти від влади міста та всіх тих, кого торкнулася ця болюча сторінка історії, та від тих, хто знає про неї лише з книжок. Хвилиною мовчання згадали всіх жертв політичних репресій. Помолилися за спокій їх душ...
Детальніше...
 
"Реабілітовані історією"
П'ятниця, 13 травня 2016, 11:40
altСаме під такою назвою архівним відділом Хмельницької міської ради відкрито виставку, яка присвячена Дню пам’яті жертв політичних репресій. Зібрані у ній видання містять інформацію щодо причин та наслідків політики масових репресій, різноманітних утисків прав і свобод, які торкнулися практично всіх верств населення міста Проскурова (Хмельницького) та Кам`янець-Подільської (Хмельницької) області.
Жителі міста та області, які цікавляться біографіями людей, що постраждали чи загинули від політичних репресій часів радянської доби, мають можливість ознайомитись з науково-документальними дослідженнями фахівців та відслідкувати долю репресованих родичів та земляків, які в роки тоталітарного режиму зазнали безпідставних та необґрунтованих покарань.
Виставку розташовано в приміщенні архівного відділу Хмельницької міської ради за адресою: вул. Свободи, 9 А.
 
Відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Мельника Станіслава Геннадійовича з виборцями округу №25
П'ятниця, 13 травня 2016, 11:11

МельникСтаніслав

16 травня з 15.00 до 16.00 в приміщенні житлово-експлуатаційної контори №3 (вул.Молодіжна,3), відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Мельника Станіслава Геннадійовича з виборцями свого округу.

 

На збори запрошуються мешканці, що проживають за адресами:

вул.Депутатська,19–42/1

вул.Інститутська,4/2, 6А–6/3, 8–9

вул.Кам’янецька,94,98,100–100/2,102,106

вул.Львівське шосе,27–31

вул.Молодіжна,3–3/2,5/1 

вул.Хотовицького,6,8,9/1–11/2

вул.Разіна, вул.Чехова, вул.Зелена,

прв.Мічуріна, прв.Павлова, прв.Разіна, прв.Чехова

 

 

 
Під час місячника благоустрою вивезли втричі більше гілля, ніж упродовж такої ж акції рік тому
П'ятниця, 13 травня 2016, 10:43
altПро це повідомляє ХКП "Спецкомунтранс", яке займається вивезенням та утилізацією твердих побутових відходів. За інформацією підприємства, цьогоріч цей обсяг склав 1979 куб.м, тоді як у 2015 році під час такої ж акції вивезли всього 538 куб.м гілля. Пов'язано це з тим, що у 2016-му комунальні служби активно взялися за омолодження дерев та зрізку аварійних насаджень.
Загалом же за час проведення акції "За чисте довкілля" на полігон твердих побутових відходів було вивезено 3553 куб. м сміття (без врахування вивезеного гілля). Нагадаємо, 1200 куб. м з них було вивезено із несанкціонованих сміттєзвалищ. Минулого року менше 3000 куб.м.
Детальніше...
 
Влада міста підписала Меморандум з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України
П'ятниця, 13 травня 2016, 09:20
altВчора підписано Меморандум між Хмельницькою міською радою та Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України про партнерство щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ. Підписання Меморандуму відбулось під час участі заступника міського голови Андрія Бондаренка та завідувача відділу енергозбереження та інвестиційної політики міської ради Наталії Плеканець у II Форумі енергоефективного партнерства “Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель”, організованого за ініціативи Держенергоефективності. Метою співробітництва сторін Меморандуму є об’єднання та координація зусиль щодо оптимальної організації здійснення енергоефективних заходів та підвищення енергоефективності у будівлях бюджетних установ шляхом укладання енергосервісних договорів, що дозволить досягнути показників комфорту у приміщеннях, не збільшуючи видатки з бюджету.
Детальніше...
 
Відбудеться засідання постійної комісії
Четвер, 12 травня 2016, 15:19

13 травня о 10.00 в сесійній залі міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Наступна > Кінець >>

Сторінка 281 з 344

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02