Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

Звіт міського голови Олександра Симчишина за другий рік роботи на посаді

  

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

    

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Звіт про виконання бюджету за 2017 рік

  

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

  

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

 

 Транспортна мережа міста 2018

 

 

Графіки руху тролейбусів: будні днівихідні днінічних тролейбусів 

Графіки руху автобусів: будні дні

 

Пряма трансляція інформаційного марафону "Енергоефективність та відновлювана енергетика на користь громадам"

 

 

Генеральний план міста коригуватимуть
Середа, 23 березня 2016, 09:24
altОдин мільйон гривень з бюджету розвитку виділили для коригування генерального плану. Як зазначає міський голова Олександр Симчишин, обов’язково формуватимуть плани червоних ліній та детальної забудови центральної частини міста та території «Заріччя».
 
Докладніше у сюжеті МТРК «Місто».
 
Понад 29 мільйонів гривень з бюджету розвитку на 2016 рік виділили на будівництво чотирьох нових дитячих садочків та одного НВК у Хмельницькому
Вівторок, 22 березня 2016, 18:19
altНаразі роботи на багатьох об'єктах вже тривають.
Приємно радують темпи зведення нового приміщення для чотирьох груп у мікрорайоні Ружична. Зовсім недавно на цьому місці був лише котлован, а зараз уже "виріс" перший поверх будівлі.
Є надія, що вже цієї осені садочок прийме вихованців у нові приміщення.
Детальніше...
 
Міська влада збільшила фінансування для громадських організацій
Вівторок, 22 березня 2016, 17:48
alt
Під головуванням заступника міського голови Андрія Бондаренка в зеленій залі міської ради відбулось засідання координаційної ради об’єднань громадян соціального спрямування. В ході його проведення члени координаційної ради в присутності представників громадських організацій розглянули питання розподілу бюджетних коштів, передбачених на фінансування статутної діяльності громадських організацій. У 2016 році з міського бюджету на зазначені цілі виділено 300 тисяч гривень, що на 100 тисяч гривень більше, ніж минулого року. Ці кошти розподілено між 34-ма громадськими об’єднаннями, які опікуються найбільш вразливими верствами населення, у тому числі 23-ма організаціями, що займаються питаннями соціального захисту інвалідів і ветеранів.
Детальніше...
 
Запрошуємо вшанувати пам’ять сучасних захисників України
Вівторок, 22 березня 2016, 17:19
alt24 березня о 16.30 в приміщенні Хмельницької обласної філармонії відбудеться офіційна церемонія вручення Почесної відзнаки міської громади «Мужність і відвага» членам сімей жителів міста Хмельницького, які загинули під час Революції Гідності та в ході антитерористичної операції, а також патріотичний концерт на пошану Героїв.

Запрошуємо громадськість міста взяти участь у заході та вшанувати пам’ять хмельничан, які віддали своє життя заради майбутнього нашої держави.

 
Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по місту Хмельницькому інформує
Вівторок, 22 березня 2016, 16:25
Законом України «Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України» від 04.02.2016 №990-VІІІ, який набрав чинності 21 лютого 2016 року, спрощено процедуру встановлення судом факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України.
Для отримання свідоцтва про народження або смерть відносно особи, яка народилася або померла на тимчасово окупованій території України, визначеній Верховною Радою України (АР Крим, м.Севастопіль та окремі райони Луганської та Донецької областей), необхідно:
-          Звернутися до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану...
Детальніше...
 
Розвитку Хмельницького сприятимуть волонтери Корпусу Миру США
Вівторок, 22 березня 2016, 14:28
altУ міській раді відбулась зустріч з регіональним директором Корпусу Миру Сполучених штатів Америки в Україні Наталією Пономарчук. У зустрічі взяли участь заступник міського голови Володимир Гончарук, завідувач відділу енергозбереження та інвестиційної політики Наталія Плеканець, заступник завідувача відділу енергозбереження та інвестиційної політики - завідувач сектору інвестицій Тетяна Пшедзял, начальник управління економіки Оксана Новодон, президент Хмельницької торгово-промислової палати Наталія Бєлякова, представники ЗМІ. Йшлося про налагодження співпраці між міською радою і Корпусом Миру США в Україні. 
Детальніше...
 
Після обрізки дерев вулиця Шевченка має гарний вигляд
Вівторок, 22 березня 2016, 09:30
altУ Хмельницькому тривають роботи з омолодження дерев. Так, працівники комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста завершили обрізку дерев на вулиці Шевченка, на ділянці від Старокостянтинівського шосе до зупинки «Залізничний вокзал». За словами директора комунального підприємства Миколи Дроздова після обрізки у дерев сформується гарна крона і вулиця матиме ошатний вигляд.

Детальніше у сюжеті МТРК «Місто».

 
Дитячі будинки сімейного типу: актуальні запитання та відповіді
Понеділок, 21 березня 2016, 16:19
altДитячий будинок сімейного типу здатен забезпечити комплексність виховного впливу на формування особистості дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Тут вона набуває навичок та вмінь міжособистісних стосунків, засвоює позитивні зразки поведінки дорослих, розвиває прагнення до самовдосконалення. У місті Хмельницькому функціонує дитячий будинок сімейного типу Венгловської Олени Йосипівни, яка виховує 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Матері-вихователю надається всебічна допомога, здійснюється контроль за призначенням та виплатою матеріального забезпечення, надавалась матеріальна допомога вихованцям від міської влади до різноманітних свят. 
Детальніше...
 
Хмельничан запрошують на унікальну фотовиставку
Понеділок, 21 березня 2016, 15:24
alt23 березня о 17.00 у приміщенні Подільського культурно-просвітницького центру ім. М. Реріха (вул. Подільська, 25, 2-й поверх) відбудеться відкриття унікальної фотовиставки «ТИБЕТ: ШЛЯХ НА КАЙЛАС». Організаторами виставки виступили Подільський культурно-просвітницький центр ім. М.К.Реріха, управління культури і туризму Хмельницької міської ради, Подільське молодіжне об’єднання «У майбутнє через культуру», Хмельницький національний університет, ТОВ «Автолідер». Вхід вільний.
З точки зору східної космології, гора Кайлас - це центр нашої світової системи, через який проходить вісь Всесвіту. Міфологічна гора Меру, однією з проекцій якої є Кайлас, є символом осі Миру і містить в собі всі рівні буття: від найнижчих до найвищих.
Детальніше...
 
Хмельницький долучається до міжнародних проектів
Понеділок, 21 березня 2016, 14:32
altДепутати Хмельницької міської ради під час чергового засідання сесії затвердили заявки на отримання грантової допомоги по проектах людської безпеки програми “Кусаноне”. Конкурсні проекти передбачають:
- “Забезпечення сучасною фізіотерапевтичною апаратурою відділення фізіотерапії Хмельницької міської дитячої лікарні”,
- “Забезпечення високоточної, якісної та швидкої лабораторної діагностики дитячому населенню міста Хмельницького та Хмельницької області”,
- “Забезпечення високоспеціалізованої допомоги новонародженим в критичних станах (екстренної діагностики та медичної допомоги вагітним та новонародженим)”.
Детальніше...
 
Відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Олега Певнєва з виборцями округу №19
Понеділок, 21 березня 2016, 13:41

Певнєв

24 березня о 17:00 в приміщенні середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 (вул.Львівське шосе,47/3), відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Певнєва Олега Віталійовича з виборцями свого округу.
 
На зустріч запрошуються мешканці будинків, розташованих за адресами:
вул.Львівське шосе,33–35,39–43/1,47–47/2,49,51,
вул.Тернопільська,26/3,26/4–26/5,34Г–34/4,34/5,
вул.Інститутська,19,21–21/1,
вул.Молодіжна,2/3–2/3Д,8/2.
 
Працівники комунальних служб дбають про належний санітарний стан та благоустрій міста
Понеділок, 21 березня 2016, 11:34
 
altУправління житлово-комунального господарства повідомляє про основні обсяги робіт, виконані підпорядкованими йому комунальними організаціями впродовж тижня, за період з 11 до 18 березня. Зокрема, працівники комунального підприємства "Міськсвітло" замінили 201 лампу зовнішнього освітлення на вулицях Проскурівського підпілля, Глібова, Курчатова, Залізничній, Інститутській, П’яскорського, Качинського, Заводській, Перемоги, Прибузькій, Молодіжній, Гагаріна, Львівському шосе, Підгірній, Коновальця, Зарічанській, Глушенкова, Гайовій, Гастелло, Винниченка, Щербакова, у пров. Нагірному, Лєскова, Гречанському, Кожедуба, на просп. Миру. Виконали демонтаж та монтаж лінії зовнішнього освітлення на вул. Шевченка (омолодження дерев). Замінили 11 запобіжників у шафах І-710 на ТП-44, ТП-162, ТП-19, ТП-353, ТП-146, ТП-390, ТП-206 та  1 котушку на ТП-464.
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Наступна > Кінець >>

Сторінка 293 з 334

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02