Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

Звіт міського голови Олександра Симчишина за другий рік роботи на посаді

  

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

    

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Звіт про виконання бюджету за 2017 рік

  

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

  

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

  

Графіки руху тролейбусів: будні днівихідні днінічних тролейбусів 

Графіки руху автобусів: будні дні

Схема руху транспорту на 2018 рік (тролейбуси) - карта

Перелік маршрутів міського електричного транспорту

Схема руху транспорту на 2018 рік (автобуси) - карта

Перелік міських автобусних маршрутів загального користування

 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по місту Хмельницькому інформує
Вівторок, 22 березня 2016, 16:25
Законом України «Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України» від 04.02.2016 №990-VІІІ, який набрав чинності 21 лютого 2016 року, спрощено процедуру встановлення судом факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України.
Для отримання свідоцтва про народження або смерть відносно особи, яка народилася або померла на тимчасово окупованій території України, визначеній Верховною Радою України (АР Крим, м.Севастопіль та окремі райони Луганської та Донецької областей), необхідно:
-          Звернутися до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану...
Детальніше...
 
Розвитку Хмельницького сприятимуть волонтери Корпусу Миру США
Вівторок, 22 березня 2016, 14:28
altУ міській раді відбулась зустріч з регіональним директором Корпусу Миру Сполучених штатів Америки в Україні Наталією Пономарчук. У зустрічі взяли участь заступник міського голови Володимир Гончарук, завідувач відділу енергозбереження та інвестиційної політики Наталія Плеканець, заступник завідувача відділу енергозбереження та інвестиційної політики - завідувач сектору інвестицій Тетяна Пшедзял, начальник управління економіки Оксана Новодон, президент Хмельницької торгово-промислової палати Наталія Бєлякова, представники ЗМІ. Йшлося про налагодження співпраці між міською радою і Корпусом Миру США в Україні. 
Детальніше...
 
Після обрізки дерев вулиця Шевченка має гарний вигляд
Вівторок, 22 березня 2016, 09:30
altУ Хмельницькому тривають роботи з омолодження дерев. Так, працівники комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста завершили обрізку дерев на вулиці Шевченка, на ділянці від Старокостянтинівського шосе до зупинки «Залізничний вокзал». За словами директора комунального підприємства Миколи Дроздова після обрізки у дерев сформується гарна крона і вулиця матиме ошатний вигляд.

Детальніше у сюжеті МТРК «Місто».

 
Дитячі будинки сімейного типу: актуальні запитання та відповіді
Понеділок, 21 березня 2016, 16:19
altДитячий будинок сімейного типу здатен забезпечити комплексність виховного впливу на формування особистості дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Тут вона набуває навичок та вмінь міжособистісних стосунків, засвоює позитивні зразки поведінки дорослих, розвиває прагнення до самовдосконалення. У місті Хмельницькому функціонує дитячий будинок сімейного типу Венгловської Олени Йосипівни, яка виховує 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Матері-вихователю надається всебічна допомога, здійснюється контроль за призначенням та виплатою матеріального забезпечення, надавалась матеріальна допомога вихованцям від міської влади до різноманітних свят. 
Детальніше...
 
Хмельничан запрошують на унікальну фотовиставку
Понеділок, 21 березня 2016, 15:24
alt23 березня о 17.00 у приміщенні Подільського культурно-просвітницького центру ім. М. Реріха (вул. Подільська, 25, 2-й поверх) відбудеться відкриття унікальної фотовиставки «ТИБЕТ: ШЛЯХ НА КАЙЛАС». Організаторами виставки виступили Подільський культурно-просвітницький центр ім. М.К.Реріха, управління культури і туризму Хмельницької міської ради, Подільське молодіжне об’єднання «У майбутнє через культуру», Хмельницький національний університет, ТОВ «Автолідер». Вхід вільний.
З точки зору східної космології, гора Кайлас - це центр нашої світової системи, через який проходить вісь Всесвіту. Міфологічна гора Меру, однією з проекцій якої є Кайлас, є символом осі Миру і містить в собі всі рівні буття: від найнижчих до найвищих.
Детальніше...
 
Хмельницький долучається до міжнародних проектів
Понеділок, 21 березня 2016, 14:32
altДепутати Хмельницької міської ради під час чергового засідання сесії затвердили заявки на отримання грантової допомоги по проектах людської безпеки програми “Кусаноне”. Конкурсні проекти передбачають:
- “Забезпечення сучасною фізіотерапевтичною апаратурою відділення фізіотерапії Хмельницької міської дитячої лікарні”,
- “Забезпечення високоточної, якісної та швидкої лабораторної діагностики дитячому населенню міста Хмельницького та Хмельницької області”,
- “Забезпечення високоспеціалізованої допомоги новонародженим в критичних станах (екстренної діагностики та медичної допомоги вагітним та новонародженим)”.
Детальніше...
 
Відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Олега Певнєва з виборцями округу №19
Понеділок, 21 березня 2016, 13:41

Певнєв

24 березня о 17:00 в приміщенні середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 (вул.Львівське шосе,47/3), відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Певнєва Олега Віталійовича з виборцями свого округу.
 
На зустріч запрошуються мешканці будинків, розташованих за адресами:
вул.Львівське шосе,33–35,39–43/1,47–47/2,49,51,
вул.Тернопільська,26/3,26/4–26/5,34Г–34/4,34/5,
вул.Інститутська,19,21–21/1,
вул.Молодіжна,2/3–2/3Д,8/2.
 
Працівники комунальних служб дбають про належний санітарний стан та благоустрій міста
Понеділок, 21 березня 2016, 11:34
 
altУправління житлово-комунального господарства повідомляє про основні обсяги робіт, виконані підпорядкованими йому комунальними організаціями впродовж тижня, за період з 11 до 18 березня. Зокрема, працівники комунального підприємства "Міськсвітло" замінили 201 лампу зовнішнього освітлення на вулицях Проскурівського підпілля, Глібова, Курчатова, Залізничній, Інститутській, П’яскорського, Качинського, Заводській, Перемоги, Прибузькій, Молодіжній, Гагаріна, Львівському шосе, Підгірній, Коновальця, Зарічанській, Глушенкова, Гайовій, Гастелло, Винниченка, Щербакова, у пров. Нагірному, Лєскова, Гречанському, Кожедуба, на просп. Миру. Виконали демонтаж та монтаж лінії зовнішнього освітлення на вул. Шевченка (омолодження дерев). Замінили 11 запобіжників у шафах І-710 на ТП-44, ТП-162, ТП-19, ТП-353, ТП-146, ТП-390, ТП-206 та  1 котушку на ТП-464.
Детальніше...
 
Хмельничани особисто поспілкувалися з міським головою
Понеділок, 21 березня 2016, 10:20
altМіський голова Олександр Симчишин провів прийом громадян з особистих питань. До очільника міста зі своїми питаннями та проблемами звернулися близько півсотні мешканців обласного центру. Чотири звернення були колективними. Більшість звернень стосувалася земельних питань. Люди роками стоять в чергах на отримання земельних ділянок.
"Всі вільні земельні ділянки ми надаємо лише за чергою. Жодним чином інакше. Отримати землю раніше візит до міського голови не допоможе", - констатує Олександр Симчишин.
 
Детальніше...
 
Справжніх патріотів держава кличе на службу за контрактом до Збройних Сил України
Понеділок, 21 березня 2016, 09:24
altЗапрошуються громадяни України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України, до навчальних військових частин Сухопутних військ, Високомобільних десантних військ, Повітряних сил та інших військових частин на посади рядового, сержантського та старшинського складу.
Військовослужбовцям Збройних Сил України першого року служби держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, яке з 1 січня 2016 року підвищено до рівня 7000 гривень, одноразову матеріальну допомогу впродовж кожного року, виплату грошової допомоги на оздоровлення, щорічну оплачувану відпустку (від 30 до 45 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України та інше.
Детальніше...
 
Працівники житлово-комунальної сфери і побутового обслуговування приймали вітання
П'ятниця, 18 березня 2016, 17:35
alt20 березня – День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. У переддень професійного свята щирі вітання та заслужені слова подяки за вкрай необхідну роботу як у функціонуванні господарського комплексу міста, так і в житті кожного хмельничанина, працівники цієї галузі приймали від Хмельницького міського голови Олександра Симчишина. Урочистості до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відбулися у дитячій школі мистецтв.
 
Детальніше...
 
План заходів департаменту, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на період з 21 до 27 березня 2016 року
П'ятниця, 18 березня 2016, 17:00
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Наступна > Кінець >>

Сторінка 305 з 345

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02