Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

Звіт міського голови Олександра Симчишина за другий рік роботи на посаді

  

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

    

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Звіт про виконання бюджету за 2017 рік

  

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

  

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

  

Графіки руху тролейбусів: будні днівихідні днінічних тролейбусів 

Графіки руху автобусів: будні дні

Схема руху транспорту на 2018 рік (тролейбуси) - карта

Перелік маршрутів міського електричного транспорту

Схема руху транспорту на 2018 рік (автобуси) - карта

Перелік міських автобусних маршрутів загального користування

 

Анонс спортивних подій на вихідні
П'ятниця, 16 березня 2018, 15:04
alt17 березня о 19.00 год. відбудеться фінальна гра Преміум-Ліги відкритого чемпіонату міста Хмельницького з футзалу за адресою вул. Зарічанська, 9 в спортивному комплексі Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області. У фіналі зійдуться команда "Феміда-Старлайф" та "ЕпіцентрКForexClub".
 
18 березня о 9.20 год. на ковзанці «Льодовиковий період», вул. Проскурівська, 66 (парк імені Івана Франка) відбудеться фінальна гра Відкритого чемпіонату міста з хокею з шайбою між командами «Легіон» м. Хмельницький та «Галицькі ведмеді» м. Тернопіль. Згідно регламенту переможець визначається в особистих зустрічах до двох перемог. Першу гру виграли хмельничани з рахунком 5:2.
 
Хмельницьке регіональне відділення АМУ вимагає виконання державою бюджетних зобов’язань
П'ятниця, 16 березня 2018, 13:58
alt16 березня у Хмельницькому регіональному відділенні АМУ проводиться регіональна стратегічна сесія «Спільними зусиллями» на тему: «Зміни до бюджету, коригування бюджету. Робота органів місцевого самоврядування. Розвиток громад». Захід, який проходить у Хмельницькій міській раді, організовано в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Для обговорення актуальних питань у роботі органів місцевого самоврядування з головами громад-членів Хмельницького РВ АМУ на сесію прибув виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан. До початку засідання відбулася прес-конференція для журналістів регіональних ЗМІ, в якій взяли участь виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, голова Хмельницького РВ АМУ, Славутський міський голова Богдан Сидор. Докладніше.
 
Депутат міської ради Богдан Міхняк прозвітував про роботу у 2017 році
П'ятниця, 16 березня 2018, 11:32

alt15 березня у приміщенні бібліотеки-філії №10  (вул. Тернопільська, 32) член Об’єднання "Самопоміч" у Хмельницькій міській раді Богдан Григорович Міхнякпрозвітував перед виборцями про свою депутатську діяльність у 2017 році. Докладніше тут.

 
Подіумна дискусія на тему «Батьки і діти: важливі правила виховання в сучасному світі»
П'ятниця, 16 березня 2018, 11:32
alt15 березня 2018 року у читальному залі Хмельницької обласної наукової бібліотеки відбулася подіумна дискусія на тему «Батьки і діти: важливі правила виховання в сучасному світі» (у рамках роботи клубу сімейного спрямування «Людина. Сім’я. Україна»).
Як підлітки ставляться до поняття сім’ї, в чому бачать її цінність, як планують в майбутньому створювати власні сім’ї, для чого потрібні діти і що потрібніше: діти чи авто - на такі доволі непрості питання дискутували учні СЗОШ №6 та практичний психолог міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антоніна Віговська.
Перегляд відеороликів на заданну тематику допомгла в обговоренні  основних питань зустрічі. Під час заходу також відбулася презентація книжкової виставки «Родина – нероздільна єдність поколінь».
 
Олександр Симчишин презентував успіхи міста у сфері енергоефективності на підсумковій конференції Проекту USAID
П'ятниця, 16 березня 2018, 11:03
altНа підсумковій конференції Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» міський голова Олександр Симчишин презентував успішний досвід міста Хмельницького у сфері енергоефективності. Чимало проектів було впроваджено саме завдяки цьому проекту.
Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив здобутки чотирирічної плідної співпраці США та України у питаннях енергоефективності. Проект USAID надав суттєву підтримку в удосконаленні вітчизняного законодавства. Детальніше.
 
Депутат міської ради Василь Триняк прозвітував про роботу у 2017 році
Четвер, 15 березня 2018, 15:06
alt14 березня у приміщенні міської поліклініки №3 (вул. Майборського, 16) член фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Хмельницькій міській раді Василь Іванович Триняк прозвітував перед виборцями про свою депутатську діяльність у 2017 році. Звіт.
 
Як громадяни звертаються до влади
Четвер, 15 березня 2018, 12:33
altЗабезпечення конституційного права громадян на звернення до органів влади є чи не найважливішою ділянкою в діяльності Хмельницького міськвиконкому, департаментів, управлінь, відділів міської ради, комунальних підприємств міста. Значну роботу щодо поліпшення стану розгляду заяв, пропозицій та скарг громадян, вирішення порушених у них питань, забезпечення належного обліку звернень громадян, організації особистих прийомів, роботу по вирішенню запитів, аналізу та усуненню причин, що породжують скарги, виконує відділ роботи із зверненнями громадян міської ради. Його очолює Анатолій Савченко. 14 березня у приймальні по зверненнях громадян відбулась нарада-звіт, під час якої було заслухано питання щодо стану роботи із зверненнями громадян у Хмельницькій міській раді та її виконавчих органах. Нараду у цьому структурному підрозділі провела керуючий справами Юлія Сабій. Йшлося про досягнення відділу роботи із зверненнями громадян, про труднощі, що виникали у втіленні поставлених завдань, та перспективні плани. Докладніше.
 
Серія тренінгів для працівників міської ради з відкритих даних
Четвер, 15 березня 2018, 12:23

altДля працівників структурних підрозділів Хмельницької міської ради продовжують проводити тренінги з відкритих даних. Тренером проекту є аналітик Інформаційно-аналітичного центру Агенції сталого розвитку «АСТАР» Андрій Гнап. Серія тренінгів проходить у рамках проекту TAPAS «Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах». Детальніше

 
Питання енергоефективності закладів професійно-технічної освіти розглядалося на засіданні робочої групи
Четвер, 15 березня 2018, 12:17
altВідбулося засідання робочої групи з питань реформування та розвитку професійно-технічної освіти міста Хмельницького, яку очолює заступник міського голови Галина Мельник. На засідання були запрошені керівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, представники громадської ради при департаменті освіти та науки міської ради. Члени робочої групи ознайомились з результатами вивчення стану фінансово-господарської діяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста. Про проведення заходів з енергоефективності закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста доповів директор Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, заступник голови робочої групи Роман Миколаїв. Зокрема, зазначив, що 15 лютого у центрі енергоефективності міста Хмельницького відбулася нарада з керівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти щодо питань впровадження системи енергоменеджменту та енергомоніторингу споживання енегроресурсів. Докладніше тут.
 
11 та 12 травня у Хмельницькому пройде «ДжазФестПоділля»
Четвер, 15 березня 2018, 10:59
alt
Прийшла весна, і вже ось-ось розпочнеться фестивальний сезон. Кожний день наближає нас до магічної події – фестивалю джазової музики «ДжазФестПоділля»! У фестивальному форматі плануємо представити різнобарв’я стилів якісної української джазової музики: джазові стандарти та ексклюзивна авторська музика, новаторські альтернативні течії джазу та шалений свінг, хіп-хоп у джазовому звучанні.
З надзвичайною приємністю очікуємо на приїзд та виступи у нашому місті яскравих джазових музикантів: Бенд Богдана Кравчука (м. Київ), Квартет Олексія Пєтухова (м. Одеса), етно-джаз тріо «KoloYolo» (м. Київ), shout-swing гурт «The Hypnotunez» (м. Вінниця), Julinoza (м. Одеса), ТНМК з програмою «Джаззі» (м.Київ), крім того, перемовини продовжуються.
 
Мультимедійний тир для школярів міста
Четвер, 15 березня 2018, 09:14
altУ стінах Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького відбулася презентація для школярів мультимедійного тиру, придбаного за кошти міського бюджету. Відвідав захід і міський голова Олександр Симчишин. Детальніше.
 
У Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни відкрили сучасне реабілітаційне відділення для учасників АТО та ветеранів війни
Середа, 14 березня 2018, 18:14
altОбласний госпіталь – лікувальний заклад, де надається різнопланова висококваліфікована медична допомога людям похилого віку, ветеранам Другої світової війни, учасникам бойових дій в Афганістані та інших локальних війнах, з 2014 року тут проходять лікування учасники АТО. Сьогодні у цьому медичному закладі урочисто відкрили нове реабілітаційне відділення (відновного лікування хворих з захворюваннями і травмами опорно-рухового апарату та центральної і периферичної нервової системи). У ньому відновлюватимуть здоров’я не лише ветерани, а й демобілізовані учасники бойових дій на сході країни. Відділення складається з 10 палат на 25 ліжок. Докладніше.
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 345

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02