Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

27 червня 2017 року о 17.00 годині

в залі засідань міської ради по вул.Гагаріна, 3 (2-й поверх)

відбудеться

презентація проекту рішення про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2017 рік.

 

         Запрошуються депутати міської ради, члени виконавчого комітету, головні розпорядники бюджетних коштів, представники громадськості та небайдужі громадяни міста.

 

 

  Увага! Пропозиції нових схем руху громадського транспорту.

Проводиться опитування для формування схем руху громадського транспорту.

Просимо заповнити анкету

 

До уваги громадських організацій, інших неприбуткових організацій та ініціативних груп громадян, діючих на території міста Хмельницького!

 

Запрошуємо долучитися до обговорення пропозиції щодо перейменування парку ім. М. Чекмана

Просимо заповнити анкету

 

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

 

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

 

Майстер-класи для дітей у мікрорайоні Озерна
Четвер, 15 червня 2017, 12:55
altВикладачі відділу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва  Хмельницької дитячої музичної школи №3 провели майстер-класи для учнівської молоді мікрорайону «Озерна». Відомо, що папір – найбільш універсальний і доступний матеріал, з якого своїми руками можна створити напевно все, що завгодно. Один з прийомів роботи з папером – паперопластика. Паперова пластика – це мистецтво оживляти аркуш паперу, створюючи з нього за лічені хвилини виразні образи: птахів, тварин та квітів.
Саме  з  цим  мистецтвом  вирішив  ознайомити  школярів  викладач школи – Богдан Крулик.
Детальніше...
 
МКП «Хмельницькводоканал» закупив нове обладнання для зварювання труб
Четвер, 15 червня 2017, 10:24
alt
Технологічний прогрес вимагає не лише використання новітніх якісних матеріалів, але й інновації обладнання. Стальні та чавунні труби уже відійшли в історію, на їх зміну прийшли поліетиленові, які за якістю та терміном експлуатації значно випереджають своїх попередників. Робити монтаж поліетиленових труб набагато легше і швидше, а шви виходять надійними і міцними. Однак, для монтажу трубопроводу з поліетиленових труб необхідні спеціальні апарати.
Саме тому для оперативного та якісного виконання робіт зі зварювання поліетиленових труб, міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” цьогоріч за власні кошти придбало зварювальні апарати Turan Makina AL 400 та Оптіма 231.
Детальніше...
 
Відбудеться засідання постійної комісії
Четвер, 15 червня 2017, 09:56

1474891639 2413058815 червня о 12.00 в зеленій залі міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.

Детальніше...
 
РЕМ повідомляє
Середа, 14 червня 2017, 18:26
alt15 червня у зв’язку з ремонтними роботами буде призупинене електропостачання будинків за адресами:
з 9.00 до 15.00 – вул. Ювілейна,  вул. Чубинського, 58-86, 49-69, вул. Трудова, вул. Пілотська, 10/3, вул. Щедріна, 9/2, провулок Тракторний;
з 9.00 до 17.00 – вул. Вербицького, 29-59, 36-82, вул. Кринична, 17-27, 29-59;
з 10.00 до 14.00 – вул. Гагаріна, 13-25, 33 32/1, 34, пров. Подільський, 17, вул. Володимирська, 110, вул. Тургенева, 4/2, вул. Кам'янецька, 99.
Хмельницький міський район електромереж сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
 
Публічні консультації: обирайте один із 6 архітипів МАФів або пропонуйте свої варіанти
Середа, 14 червня 2017, 18:07
altРівно місяць триває проект “Публічні консультації” у місті. Перші два тижні у хмельничан запитували, де на їхню думку повинні розміщуватись малі архітектурні форми. 45% надали перевагу варіанту “на зупинках громадського транспорту”. Наразі триває другий етап консультацій, який стосується зовнішнього вигляду МАФів. Віддати голос за один із шести пропонованих варіантів можна на спеціальному сайті “Ваша думка” або перейти через сайт Хмельницької міської ради. 
Детальніше...
 
Міська влада спрямовує зусилля на вирішення актуальних питань працюючих громадян
Середа, 14 червня 2017, 16:46

alt

У місті активно працює робоча група зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати. Протягом 2017 року проведено 17 нарад, на які запрошувались 777 роботодавців міста, заслухано 367 з них. Під час нарад більшість суб’єктів господарювання повідомили, що заробітна плата працівникам  з 1 січня  2017 року встановлена в розмірі 3200 грн. Частина представників малого та середнього бізнесу проінформували, що фінансово складно використовувати працю найманих працівників, тому вони почали здавати приміщення (чи їх частину) в оренду, а працівники звільнились та оформились як фізичні особи-підприємці. Протягом останнього часу багато роботодавців скаржаться на від’їзд кваліфікованих працівників за кордон – масово у Польщу. Відділом праці управлінням праці та соціального захисту населення організовано та взято участь у інформаційно-роз’яснювальних заходах, направлених на легалізацію «тіньової» зайнятості та «тіньової» заробітної плати серед суб’єктів господарювання міста  за місцем здійснення діяльності.
Детальніше...
 
МКП «Хмельницькводоканал» повідомляє
Середа, 14 червня 2017, 16:20
altУ зв'язку з виконанням ремонтних робіт із заміни запірної арматури на вул. Чкалова, 18/1, 15 червня з 09:00 до 14:00 буде призупинене водопостачання у житлових будинках, розташованих на вул. Чкалова (на відрізку від вул. Курчатова до вул. Північної).
Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
 
Увага! Триває прийом документів на здобуття міських премій
Середа, 14 червня 2017, 15:41
altУправління культури і туризму Хмельницької міської ради оголошує  прийом документів на здобуття міської премії імені Богдана Хмельницького у 2017 році та міської премії імені Михайла Якимовича Орловського у галузі історико-краєзнавчих досліджень у 2017 році, який триватиме до  01.08.2017 року (Положення про премії додаються).
Детальніше...
 
Муніципальний хор співатиме для хмельничан на Проскурівській
Середа, 14 червня 2017, 15:23

alt

16 червня біля приміщення управління культури і туризму міської ради (вул. Проскурівська, 30) відбудеться концерт одного з найкращих колективів нашого міста – лауреата та дипломанта всеукраїнських і міжнародних конкурсів та фестивалів Хмельницького академічного муніципального камерного хору під орудою художнього керівника та диригента, заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Цмура.
Початок концерту о 18.00. 
Детальніше...
 
У Хмельницькому відбудеться конференція для жінок-депутатів
Середа, 14 червня 2017, 12:36
alt17 червня о 9.00 у конференц-залі готелю «Поділля» (вул. Шевченка, 34) за ініціативи Жіночої демократичної мережі Міжнародного республіканського інституту в Україні, Всеукраїнської громадської організації «Жіночий вибір» відбудеться Перша конференція для жінок-депутатів місцевих рад Центрального регіону України.
У роботі конференції візьмуть участь жінки-депутати обласних, міських, селищних і районних рад 9-ти областей України, а саме: Вінницької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Хмельницької, Чернігівської, Черкаської, Чернівецької, представники IRI, IFES, NDI.
Запрошуються також представники жіночих громадських організацій.
Детальніше...
 
І знову йдемо в Народний Дім
Середа, 14 червня 2017, 09:48
altУспішно продовжується співпраця освіти і «Просвіти» у місті Хмельницькому. Учні пришкільних літніх таборів СЗОШ №1, 7, 15 та інших відкрили для себе чимало нового, відвідавши Народний Дім «Просвіти». Особливо сподобалось  учням літнього мовного табору «Happy days». НВО № 5 імені Сергія Єфремова, які прийшли разом з волонтером із Канади Ніком. Гостю було дуже цікаво дізнатись українською та англійською мовами про Товариство «Просвіта», з яким давно і плідно співпрацює НВО № 5. Захоплення в усіх викликала експозиція Музею міжнародних зв’язків  міста Хмельницького зі своїми містами-партнерами. А цьогорічна просвітницька цікавинка  - це унікальні керамічні сюжетні роботи відомої майстрині Галини Гоми з колекції Народного Дому «Просвіти.                                                                                                  
Детальніше...
 
Увага! Призупинено прийом документів на видачу містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки
Вівторок, 13 червня 2017, 18:04
alt
Відповідно до листа Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради від 13.06.2017 р. № 1688/03-0115 прийом документів з адміністративної послуги "Видача містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки" в управлінні адміністративних послуг (вул. Соборна, 16) тимчасово призупинено.
10.06.2017 р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», яким передбачено основні зміни. 
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 238

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02