Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

27 червня 2017 року о 17.00 годині

в залі засідань міської ради по вул.Гагаріна, 3 (2-й поверх)

відбудеться

презентація проекту рішення про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2017 рік.

 

         Запрошуються депутати міської ради, члени виконавчого комітету, головні розпорядники бюджетних коштів, представники громадськості та небайдужі громадяни міста.

 

 

  Увага! Пропозиції нових схем руху громадського транспорту.

Проводиться опитування для формування схем руху громадського транспорту.

Просимо заповнити анкету

 

До уваги громадських організацій, інших неприбуткових організацій та ініціативних груп громадян, діючих на території міста Хмельницького!

 

Запрошуємо долучитися до обговорення пропозиції щодо перейменування парку ім. М. Чекмана

Просимо заповнити анкету

 

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

 

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

 

Увага! Оприлюднено для обговорення проект регуляторного акта
Вівторок, 13 червня 2017, 17:31
altВідповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету “Про затвердження Порядку організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Хмельницькому, типової форми Договору про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому та встановлення Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування“. 
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді протягом одного місяця (30 календарних днів) з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: м. Хмельницький, вул. Сковороди, 12, тел.: 79-55-25, 79-55-77. Електронна адреса –  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Детальніше...
 
РЕМ повідомляє
Вівторок, 13 червня 2017, 17:23
 alt14 червня з 09.00 до 17.00 у зв'язку з ремонтними роботами буде відсутня електроенергія у будинках по вул. М. Вербицького, 29-59, 36-82 та вул. Криничній, 17-27, 29-59.
 
Хмельницький міський район електромереж сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

 
«Актуальні питання здійснення соціальної роботи з сім’ями в місті Хмельницькому»
Вівторок, 13 червня 2017, 15:56
altНа таку тему спілкувалися працівники міського та обласного Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під час робочої зустрічі. Її учасники обговорили такі важливі питання, як: реалізація державної соціальної політики в м. Хмельницькому; здійснення соціальної роботи з сім’ями, що перебувають в складних життєвих обставинах; соціальна робота з особами з числа дітей-сиріт, як фактор попередження неблагополуччя; аналіз кращих методик щодо профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі; соціальна підтримка учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, організації надання їм допомоги з урахуванням визначених потреб; соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу; здійснення соціальної роботи з особами, які перебувають у конфлікті з законом.
Детальніше...
 
Хмельницький міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пропонує безкоштовну психологічну діагностику готовності дітей до школи
Вівторок, 13 червня 2017, 14:49
altЗвертатись за адресою: вул. Кам’янецька,38. Детальну інформацію можна отримати за номерами телефонів: (0382) 76-29-28, 65-78-78.
 
До 21-ої річниці Конституції України проводитиметься декада правового інформування
Вівторок, 13 червня 2017, 12:28
altВраховуючи важливе значення Основного Закону України у розвитку незалежної демократичної держави, у Хмельницькому від 19 до 30 червня проводитиметься декада правових знань, присвячена 21-ій річниці Конституції України. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Симчишин. Документом, зокрема, передбачено впродовж декади організувати та провести в обласному центрі низку заходів, спрямованих на підвищення рівня правової освіти та правової культури населення, забезпечення широкого інформування громадян про правову політику держави, діяльність органів влади. 
Детальніше...
 
Сергій Ремез: “Якісна спортінфраструктура залучить молодь до здорового способу життя”
Вівторок, 13 червня 2017, 11:58
altНещодавно було відкрите оновлене легкоатлетичне ядро спорткомплексу “Поділля”. Про його переваги, розвиток спортивної інфраструктури міста і молодіжної політики розмова з начальником управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Сергієм Ремезом.
Пане Сергію, розкажіть про оновлення стадіону “Поділля”.
— Нині вже завершилися всі роботи з облаштування сучасного легкоатлетичного ядра спорткомплексу “Поділля” — синтетичних бігових доріжок, секторів для стрибків у довжину, метання… З часу здобуття Україною незалежності у жодному місті Хмельниччини не було створено аналогічної бази для розвитку легкої атлетики. відтепер не лише спортсмени міста, а й області зможуть тренуватися і брати участь у змаганнях на базі спорткомплексу.
Докладніше – у газеті Хмельницької міської ради «Проскурів».
 
Запрацював оновлений сайт Хмельницької міської ради
Вівторок, 13 червня 2017, 09:39
altДеякий час оновлений сайт працюватиме у тестовому режимі, донаповнюватиметься різною важливою інформацією. Тому поряд з новим функціонуватиме і старий.
Оновлений сайт значно зручніший у користуванні, окремими блоками подано інформацію щодо владних структур, нормативні акти, новини, анонси, фото- та відеоподії. Є поділ за категоріями для бізнесу, туристів, мешканців.
У планах, щоб сайт став порталом для структурних підрозділів, департаментів та управлінь, комунальних підприємств та установ, де б розміщувалась уся необхідна інформація, яка стосується конкретної галузі. З’явиться особистий кабінет  мешканця, через який можна буде подавати документи, оплачувати комунальні послуги, писати звернення, скарги тощо.

Оновлений сайт – khm.gov.ua
Старий сайт – khmelnytsky.com

Чекаємо Ваших відгуків і пропозиції!

 
Діти учасників АТО відпочивають у «Березі надії»
Понеділок, 12 червня 2017, 18:04
altУ дитячо-юнацькому оздоровчому комплексі “Чайка” міста Хмельницького, що в селі Головчинці, триває літній оздоровчий сезон. Тут разом із юними хмельничанами проводить канікули перша група дітей учасників АТО. Впродовж трьох тижнів 24 хлопчиків й дівчаток, віком від 7 до 13 років, матимуть можливість відновити сили, змістовно провести дозвілля, знайти нових друзів і цікаво провести літні канікули серед мальовничої природи подільського краю. Проживають вони у рекреаційному центрі «Берег надії», що на території дитячого табору “Чайка”. Таку ж кількість дітей учасників АТО планують оздоровити впродовж другої табірної зміни. Цього року планується оздоровити 390 дітей пільгових категорій. Таку можливість дітям учасників АТО і загиблих під час бойових дій на Сході України, а також сиротам, позбавленим батьківського піклування, з багатодітних родин, із прифронтової зони Луганської області (міста Старобільськ) надала міська рада, виділивши кошти на путівки з міського бюджету. 
Детальніше...
 
Відбудеться засідання постійної комісії
Понеділок, 12 червня 2017, 17:36

hmlvufe6llu 14743555619513 червня о 10.00 в зеленій залі міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Детальніше...
 
Для Нацгвардії придбали нове обладнання за кошти з міського бюджету
Понеділок, 12 червня 2017, 17:28
altМайже на 2 мільйони гривень Хмельницька міська рада вже надала допомоги військовим частинам міста. Сьогодні необхідне у службі обладнання передали бійцям Національної гвардії. Тепер у їх розпорядженні - новий ретранслятор для станції зв'язку та компресор високого тиску.
"І хоч ваша військова частина не визначена законом для міста як підшефна, ми ніколи не відмовляємо у допомозі, якщо маємо таку можливість, - звернувся до службовців Національної гвардії міський голова Олександр Симчишин. - Маю за честь вкотре зустрічатися із вашим особовим складом. Дуже радий, що ми змогли налагодити співпрацю. Завжди у вас впевнений: знаю - там, де хмельницька Нацгвардія - там порядок".
Детальніше...
 
Дорожні дзеркала для безпеки руху встановлюють у місті
Понеділок, 12 червня 2017, 16:00
altДля безпеки дорожнього руху на вулицях міста встановлюють спеціальні дзеркала. Два таких уже розміщені на вулиці Вокзальній, по одному – на вулицях Депутатській, Хотовицького, Парковій. Вони повинні допомогти водіям зорієнтуватися на складних поворотах та перехрестях.
"Наразі ми вивчаємо потребу в таких дзеркалах на інших вулицях міста, – каже міський голова Олександр Симчишин. – Плануємо продовжити їх встановлення заради безпеки водіїв. Чекаємо пропозицій і від хмельничан".
Детальніше...
 
РЕМ повідомляє
Понеділок, 12 червня 2017, 15:50
alt13 червня з 09.30 до 17.00 У зв'язку з ремонтними роботами буде відсутня електроенергія у будинках садових товариств: “ Сонячний”, “ Аліса”, “Степок”, Подолянка”, “ Колос”, “ Світлана”, розташованих у мікрорайоні Книжківці.
Хмельницький міський район електромереж сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 238

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02