Developed by JoomVision.com

OSBB


Курс долара

 

Оголошення про проведення конкурсу щодо дегазації полігону твердих побутових відходів у місті Хмельницькому

 

 Увага! Пропозиції нових схем руху громадського транспорту.

Проводиться опитування для формування схем руху громадського транспорту.

Просимо заповнити анкету

 

До уваги громадських організацій, інших неприбуткових організацій та ініціативних груп громадян, діючих на території міста Хмельницького!

 

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

 

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

 

Увага! З 12 травня набули чинності нові тарифи на водопостачання та водовідведення
П'ятниця, 12 травня 2017, 11:50
alt26 квітня відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на якому було встановлено нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал”.
Для жителів приватного сектору та юридичних осіб, розташованих в окремих приміщеннях, встановлено тариф:
- на послуги з централізованого водопостачання — 6,49 грн. / куб. м (з ПДВ);
- на послуги з централізованого водовідведення — 6,58 грн. / куб. м (з ПДВ);
Для жителів багатоквартирних житлових будинків встановлено тариф:
- на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 7,07 грн. / куб. м (з ПДВ);
- на послуги з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 6,84 грн. / куб. м (з ПДВ).
Нові тарифи набувають чинності з 12 травня 2017 року.
 
Стартує благодійна акція на підтримку дітей-сиріт «Щастя дитини у Ваших руках!»
П'ятниця, 12 травня 2017, 11:31
alt
Сьогодні поряд із нами живуть родини, які в силу певних причин опинились у складних життєвих обставинах. Деякі з них не мають можливості прогодувати своїх дітей. За допомогою акції «Щастя дитини у Ваших руках!» об’єднанням «Хмельниччина без сиріт» буде надана необхідна підтримка таким родинам, зменшиться кількість соціальних сиріт, які при живих батьках перебувають у закладах інституційного догляду. Перший етап акції завершиться 1 червня біля ТЦ «Дитячий світ», де розміщене родинне дерево. Родини, долі яких змінились, розкажуть свої надзвичайні історії і прикріплять до деревця кольорові долоньки з подякою усім небайдужим людям, які долучились до акції і допомогли їм. Умови акції.
Детальніше...
 
До уваги хмельничан - власників самовільно встановлених гаражів на вулиці Кармелюка!
П'ятниця, 12 травня 2017, 10:42
altУ Хмельницькому виконується капітальний ремонт дороги на вулиці Кармелюка. На відрізку вказаної вулиці, від вул. П. Мирного до вул. Лісогринівецької, самовільно встановлені металеві гаражі, які перешкоджають виконанню робіт.
Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Хмельницької міської ради звертається до власників самовільно встановлених гаражів з проханням в термін до 25.05.2017 року демонтувати тимчасові споруди власними засобами.
В іншому випадку демонтаж буде здійснено комунальним підприємством.
Телефон для довідок: 65-35-76.
Детальніше...
 
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету
П'ятниця, 12 травня 2017, 09:23
altНа порядок денний виносилося 48 питань. Традиційно розглянули питання про квартирний облік при виконавчому комітеті, про передачу в оренду нежитлових приміщень і розірвання договорів оренди приміщень, що перебувають у комунальній власності. Також ухвалили рішення про коригування тарифу на централізоване водопостачання Квартирно-експлуатаційному відділу міста Хмельницького (мікрорайон Ракове).
Повний запис засідання можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Sn5U1-XAmps
 
МКП «Хмельницькводоканал» інформує
Четвер, 11 травня 2017, 17:32
alt12 травня з 9:00 до 15:00 у зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт на вул. Лісогринівецькій, 4/1  буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Залізняка, 34, 34/1, 36, та на вул Лісогринівецькій, 4, 10/1, 16, 16/1, 16/2а. 
 
Адміністрація МКП «Хмельницькводоканал» сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
 
Увага! Триває прийом документів на здобуття міських премій
Четвер, 11 травня 2017, 16:51
altУправління культури і туризму Хмельницької міської ради оголошує  прийом документів на здобуття міської премії імені Богдана Хмельницького у 2017 році та міської премії імені Михайла Якимовича Орловського у галузі історико-краєзнавчих досліджень у 2017 році, який триватиме до  01.08.2017 року (Положення про премії додаються).
Детальніше...
 
Командування військових частин Хмельницького гарнізону просить громадян бути пильними
Четвер, 11 травня 2017, 16:09
altКомандування Збройних Сил України та командири військових частин Хмельницького гарнізону у зв’язку із непростою безпековою ситуацією в країні звертаються з проханням до усіх хмельничан про надання інформації командуванню військових частин, органам національної поліції та СБУ про виявлення підозрілих осіб біля розташувань військових частин та охоронюваних об’єктів.
Заходи проводяться з метою недопущення проникнення (в тому числі і випадково) на територію охоронюваних військових об’єктів. 
 
Відбудеться засідання постійної комісії
Четвер, 11 травня 2017, 15:26

hmlvufe6llu 14743555619512 травня о 10.00 в зеленій залі міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Детальніше...
 
РЕМ повідомляє
Четвер, 11 травня 2017, 14:58
alt12 травня з 09.30 до 17.00 у зв’язку з ремонтними роботами буде призупинене електропостачання будинків на вулицях Тупиковій, Кошарського та Лезнівській.
Хмельницький міський район електромереж сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
 
У Хмельницькому розпочали святкувати День Європи
Четвер, 11 травня 2017, 14:12
altУ Хмельницькому розпочали заходи з відзначення Дня Європи. Символічними стали урочистості саме сьогодні, у день прийняття рішення Ради ЄС про схвалення законодавчої пропозиції щодо запровадження безвізового режиму для громадян України. У вітальному слові секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак зазначив, що місто Хмельницький прагне стати частиною європейської спільноти і цьогоріч має певні успіхи.
Детальніше...
 
Про перерахунок пенсій з 1 травня 2017 року
Четвер, 11 травня 2017, 11:32

alt

З 1 травня 2017 року управлінням Пенсійного фонду України у м.Хмельницькому проведено перерахунки пенсій у зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму. Такий перерахунок проведено для 55,4 тис. непрацюючих пенсіонерів, або 79% від загальної кількості. Підвищення отримали 46,2 тис. осіб, або 83 % від перерахованих. У кожного пенсіонера розмір підвищення визначено індивідуально. Середній розмір підвищення склав 63,72 грн. Перерахуванню підлягали ті виплати, розмір яких залежить від величини прожиткового мінімуму — 1312 грн. Перераховано розмір мінімальних пенсій за віком для пенсіонерів, які не працюють (за наявності страхового стажу 20 років для жінок, 25 років для чоловіків – для пенсій призначених до 01.10.2011 та 30 років для жінок, 35 років для чоловіків – для пенсій, призначених після 01.10.2011); підвищення до пенсії за понаднормовий стаж; мінімальний розмір пенсії шахтарям. 
Детальніше...
 
Пропонуємо хмельничанам долучитися до визначення малюнків на будівлях для майбутніх муралів
Четвер, 11 травня 2017, 11:04
altУ Хмельницькорму триває стріт-арт проект «Мальоване місто». У березні цього року управління культури і туризму міської ради запропонувало хмельничанам долучитися до визначення будівель - об’єктів для майбутніх муралів. Серед 20 пропозицій, що надійшли на адресу управління, обрано 5 будинків, на яких будуть створенні мурали, а саме:  вул. Хотовицького, 6 (приміщення позашкільного закладу Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді); вул. Гагаріна, 20 (житловий будинок); вул. Свободи, 22 А (житловий будинок); вул. Курчатова, 1-З (житловий будинок); прс. Миру, 94/1 б (житловий будинок). Наступний етап проекту – визначення малюнків, що будуть створені на цих будинках. Чекаємо ваші пропозиції зображень з поміткою «Мальоване місто» на електронну адресу управління культури і туризму.
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 223

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02