"Про припинення Хмельницького комунального підприємства “Профдезинфекція” шляхом реорганізації (приєднання) до комунального підприємства "Спецкомунтранс"
Середа, 07 червня 2017, 16:27

 

 

Про припинення Хмельницького комунального підприємства “Профдезинфекція” шляхом реорганізації (приєднання) до комунального підприємства “Спецкомунтранс”

 

 

Розглянувши пропозицію комісії по розгляду питань фінансово-господарської діяльності підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Хмельницького, враховуючи результати фінансово-господарської діяльності підприємства, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Цивільним та Господарським кодексом України, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Припинити Хмельницьке комунальне підприємство “Профдезинфекція” шляхом реорганізації (приєднання) до комунального підприємства “Спецкомунтранс”.

 

2. Призначити комісію з припинення Хмельницького комунального підприємства  “Профдезинфекція” шляхом реорганізації (приєднання) до комунального підприємства  “Спецкомунтранс” згідно з додатком.

 

3. Комісії з припинення Хмельницького комунального підприємства “Профдезинфекція” шляхом реорганізації (приєднання) до комунального підприємства “Спецкомунтранс” протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення письмово повідомити управління з питань реєстрації Хмельницької міської ради про те, що Хмельницьке комунальне підприємство “Профдезинфекція” перебуває у процесі припинення.

 

4. Строк заявлення кредиторами своїх вимог становить два місяці з дня опублікування повідомлення про припинення.

 

5. Комісії з припинення Хмельницького комунального підприємства “Профдезинфекція” шляхом реорганізації (приєднання) до комунального підприємства “Спецкомунтранс”:

5.1. повідомити працівників Хмельницького комунального підприємства  “Профдезинфекція” про його припинення шляхом реорганізації (приєднання) до комунального підприємства “Спецкомунтранс” та вирішити питання їх звільнення або працевлаштування згідно чинного законодавства України;

5.2. вжити всіх необхідних заходів щодо виявлення кредиторів та повідомити їх про припинення Хмельницького комунального підприємства “Профдезинфекція” шляхом реорганізації (приєднання) до комунального підприємства  “Спецкомунтранс”;

5.3. після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення їх вимог, скласти передавальні акти, які мають містити положення про правонаступництво, та подати його на затвердження Хмельницькій міській раді.

 

6. Встановити, що комунальне підприємство “Спецкомунтранс” є правонаступником Хмельницького комунального підприємства “Профдезинфекція”.

 

7. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови В.Гончарука та відділ внутрішнього контролю.

 

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної комісії та дерегуляції.

 

 

Міський голова О.Симчишин

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від “__”_________ 2017р. №___

 

Ліквідаційна комісія

з припинення Хмельницького комунального підприємства “Профдезинфекція” шляхом реорганізації (приєднання) до комунального підприємства “Спецкомунтранс”

Голова комісії:

Гончарук Володимир Володимирович

заступник міського голови

Заступник голови комісії:

Старук Тетяна Михайлівна

завідувач відділу внутрішнього контролю міської ради

Секретар комісії:

Білик Марія Михайлівна

головний спеціаліст відділу внутрішнього контролю міської ради

Члени комісії:

Кізенко Євгенія Володимирівна

начальник відділу економічного аналізу планування та регулювання управління економіки міської ради

Вальоса В'ячеслав Леонідович

директор Хмельницького комунального підприємства “Профдезинфекція”

Козюк Надія Павлівна

головний бухгалтер Хмельницького комунального підприємства “Профдезинфекція”

Кривенчук Владислав Валерійович

директор комунального підприємства “Спецкомунтранс”

Пастернак Вадим Олександрович

головний бухгалтер комунального підприємства “Спецкомунтранс”

 

Керуючий справами виконавчого комітету Ю.Сабій

Завідувач відділу внутрішнього контролю Т.Старук

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02