Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

23. Про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м.Хмельницького
Середа, 07 березня 2012, 20:35

 

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення п'ятнадцятої сесії
№23 від 29.02.2012 р.

 

 

 

Про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м.Хмельницького

 

 

 

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, враховуючи Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності”, затверджений наказом Мінрегіону №244 від 21.10.2011 р., керуючись Законами України “Про регулювання містобудівної діяльності” та „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

1. Вважати такими, що втратили чинність рішення тридцять шостої сесії міської ради від 26.05.2010 р. №13 “Про затвердження Порядку розміщення на території м. Хмельницького малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності” та рішення другої сесії міської ради від 15.12.2010 р №47 “Про внесення змін до рішення міської ради від 26.05.2010 р. №13”.

 

 

2. Доручити управлінню архітектури та містобудування (відділ генерального плану) до 31 травня 2012 року розробити уточнену комплексну схему розміщення на території м. Хмельницького тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності з урахуванням рішення чотирнадцятої сесії міської ради від 27.04.2000 р. №7 “Про погодження альбому схем розміщення тимчасових об’єктів торгівлі та об’єктів по наданню послуг населенню (кіоски та павільйони) в місті Хмельницькому” та рішення четвертої сесії міської ради від 09.02.2011 р. №15 “Про затвердження схем розміщення малих архітектурних форм на території м. Хмельницького”.

 

3. Установити, що до затвердження міською радою уточненої комплексної схеми розміщення на території м. Хмельницького тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності діють схеми розміщення тимчасових об’єктів та малих архітектурних форм, затверджені рішеннями чотирнадцятої сесії міської ради від 27.04.2000 р. №7 та четвертої сесії міської ради від 09.02.2011 р. №15.

 

4. Надати управлінню торгівлі повноваження на укладення договорів особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності лише за наявності наступних документів:

4.1 копії договору особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми або договору майнового найму, які були укладені до набрання чинності цим рішенням і строк дії яких закінчується;

 

4.2 копії документу, який підтверджує повну сплату за договором особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми або договору майнового найму, які були укладені до набрання чинності цим рішенням і строк дії яких закінчується;

 

4.3 паспорта прив’язки тимчасової споруди.

 

5. Доручити управлінню архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, до затвердження міською радою уточненої комплексної схеми розміщення на території м. Хмельницького тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, видавати паспорти прив’язки тимчасових споруд лише тим замовникам, з якими до набрання чинності цим рішенням були укладені договори особистого строкового сервітуту або договору майнового найму, які були укладені до набрання чинності цим рішенням і строк дії яких закінчується, та за наявності документів, передбачених пунктом 2.11 Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Мінрегіону №244 від 21.10.2011 р.

 

6. Установити наступне:

6.1 строк дії договору особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруд для провадження підприємницької діяльності дорівнює строку дії паспорта прив’язки тимчасової споруди і становить 3 роки;

 

6.2 розмір плати за договором особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності встановлюється на рівні розміру орендної плати за землю для даної земельної ділянки.

 

7. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступників міського голови І.Прокопця та І.Ковальчук, начальника управління архітектури та містобудування В.Дунаєвського та начальника управління торгівлі В.Москалюк.

 

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

 

Міський голова С. Мельник

 

Останнє оновлення на Понеділок, 12 березня 2012, 10:43
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02