Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

113. Про затвердження Комплексної програми мобілізації зусиль Хмельницької міської ради, Державної податкової інспекції у м.Хмельницькому Хмельницької області Державної податкової служби, виконавчого комітету,департаментів, управлінь та відділів міської
Середа, 04 липня 2012, 15:22

 

 

ІІІ. Заходи Комплексної програми мобілізації зусиль Хмельницької міської ради та ДПІ у м. Хмельницькому по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2012-2015 роки.

 

1. Організація діяльності ЦОПП. Структура ЦОПП

 

ЦОПП повинен бути обладнаний відповідно до Рекомендацій щодо оформлення приміщень ЦОПП та умовно або фактично складатися з трьох залів (секцій), які будуть забезпечувати виконання стандартизованих функцій з урахуванням площі приміщення та кількості платників податків:

  1. зал (секція) видачі довідок та дозвільних документів;
  2. зал (секція) прийому податкової звітності та вхідної кореспонденції;
  3. зал (секція) обслуговування платників податків.

ЦОПП провадить діяльність відповідно до Конституції України, указів і розпоряджень Президента України, Податкового кодексу України, законів України „Про державну службу”, „Про державну податкову службу в Україні”, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, нормативно-правових актів ДПС України, зокрема Регламенту державної податкової служби України, затвердженого наказом ДПС України від 27.10.2011 № 95, Рекомендованому регламенту Центру обслуговування платників податків.

 

2. Інформаційно-довідкове забезпечення ЦОПП

 

2.1. Інформаційне забезпечення роботи ЦОПП включає ознайомлення платників податків та громадян з нормативно-правовими документами, які регулюють порядок видачі довідок, дозвільних документів, приймання звітності, вхідної кореспонденції та обслуговування платників податків, що здійснюється працівниками відповідних структурних підрозділів.

2.2. Для забезпечення роботи кожне робоче місце повинно бути обладнане комп’ютером сучасної конфігурації з доступом до відповідних інформаційних ресурсів ДПС, програмного забезпечення, мати сканер, копіювальну техніку (ксерокс) та принтер.

2.3. У залі №1 прийом вхідної кореспонденції, видачі довідок, укладення договорів щодо електронної звітності, залі №2 прийом податкової звітності та видача довідок робочі місця повинні бути з доступом до відповідних інформаційних ресурсів ДПС.

2.4. У залі №3 обслуговування платників податків пов’язаних з адмініструванням та сплатою податків і зборів, контрольно-перевірочною роботою, погашення податкового боргу робочі місця спеціалістів повинні бути з доступом до бази даних Інформаційно-довідкового департаменту ДПС та програмного забезпечення „Ліга Закон”.

 

Обов’язкові вимоги для розміщення ЦОПП

 

За можливості встановлюються 1-3 плазмові екрани (залежно від розміру приміщення), на екранах яких відбуватиметься транслювання відеосюжетів з питань застосування окремих положень податкового законодавства, роликів соціальної реклами з податкової тематики тощо.

Робочі місця співробітників, які відповідають за надання консультацій, повинні мати доступ до корпоративної мережі ДПС України для використання програмного модуля CRM IDD та подальшого забезпечення можливості під’єднання до Єдиної бази податкових знань.

У залі очікування повинен бути доступ до мережі Інтернет (Wi–Fi).

З метою вільного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями необхідно передбачити пандус для осіб з обмеженими фізичними можливостями;

Необхідно передбачити подачу і виведення повітря з кабінетів та залу очікування; у залі очікування передбачити локальне кондиціювання.

Приміщення ЦОПП також повинно бути обладнано платіжними терміналами для сплати платежів електронними засобами переказу коштів. У приміщенні ЦОПП встановлюються платіжні термінали, обладнані механізмами для прийому (видачі решти) та електронного переказу коштів для сплати податків (обов’язкових платежів) до бюджетів та фондів соціального страхування. Встановлення та робота таких терміналів регламентується законодавством України та нормативно-правовими актами ДПС України.

 

3. Впровадження сучасних інформаційних технологій в оподаткуванні та удосконалені роботи з платниками податків.

 

3.1. Створення сервісних центрів для платників податків забезпечить потреби платників податків у отриманні послуг, які передбачають безпосередній контакт з платником податків у випадках, коли:

платник податків звертається до органу ДПС у зв’язку з виконанням вимог законодавства, а орган ДПС зобов’язаний здійснити певні дії;

платник податків потребує допомоги під час нарахування податкових зобов’язань, а орган ДПС має можливість надати її

2012-2015 роки                                        ДПІ у м. Хмельницькому

3.2. З метою своєчасного та професійного інформування платників про зміни в податковому законодавстві, що сприятиме підвищенню рівня добровільної сплати податків, здійснити комплекс заходів щодо поліпшення ідейно-тематичного змісту теле- та радіопередач, які готуються ДПІ у м. Хмельницькому, підвищення взаємодії в цих питаннях з міськими, обласними та районними засобами масової інформації.

2012-2015 роки                                        ДПІ у м. Хмельницькому

3.3. Розширити тематику публікацій для СПД на сторінках засобів масової інформації.

2012 рік                                                     ДПІ у м. Хмельницькому

3.4. Забезпечити тиражування передач податкової тематики на аудіо носії для інформування широкого кола платників про зміни в податковому законодавстві на ринках та інших місцях масового перебування людей.

2012-2015 роки                                        ДПІ у м. Хмельницькому

3.5. З метою підвищення податкової культури населення м. Хмельницького, виховання платників в дусі добровільної сплати податків, пропаганди та вивчення основ податкового законодавства молоддю, проводити в навчальних закладах місячники податкових знань, огляди-конкурси на кращий твір (реферат) з податкової тематики, вікторини, брейн-ринги, ділові ігри, конкурси серед ЗМІ на краще висвітлення податкової тематики, інші заходи.

2012-2015 роки                                        ДПІ у м. Хмельницькому , управління освіти Хмельницької міської рада

3.6. Формування податкової культури у підростаючого покоління. Проведення тематичних лекцій та конкурсів у загальноосвітніх школах і навчальних закладах міста. Участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості з податкової тематики "Податки - очима дітей ".

2012 рік                                          ДПІ у м. Хмельницькому,  управління освіти Хмельницької міської рада

 

4. Зміцнення матеріально-технічної бази ДПІ м. Хмельницького

 

4.1. В міському бюджеті на відповідні роки передбачати кошти на фінансування Комплексної програми мобілізації зусиль ДПІ у м. Хмельницькому по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2012-2015 роки згідно розрахунку потреби в коштах, наведеної в додатку 1 :

4.1.1. Розвиток інформаційної мережі ДПІ у м. Хмельницькому ( монтаж комп’ютерних та телефонних мереж для координації дій органів влади на місцях);

4.1.2. Придбання комп’ютерної техніки та копіювальної техніки, включаючи комп’ютери, сервери, копіювальні апарати та принтери для створення бази, яка дозволить систематично і всебічно використовувати внутрішню та зовнішню інформацію для надання роз’яснень платникам податків ДПІ у м. Хмельницькому;

4.1.3. Облаштування в ДПІ у м. Хмельницькому сервісного центру по обслуговуванню платників податків, для прийомки податкової звітності та надання роз’яснень платникам податків (меблі, обладнання, інвентар);

4.1.4. Висвітлення в засобах масової інформації матеріалів з податкової тематики.

2012-2015 роки                                        ДПІ у м. Хмельницькому , Хмельницька міська рада

 Останнє оновлення на Середа, 23 січня 2013, 17:04
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02