Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

16. Про затвердження Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території м. Хмельницького

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення третьої сесії
№16 від 27.09.2006 р.

 

 

 Про затвердження Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території м. Хмельницького

 

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, на виконання рішення другої сесії міської ради від 30.08.2006 р. №38 „Про впорядкування надання земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території м. Хмельницького” та керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (додається).

 

2. Установити, що у випадках, коли земельні ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) передбачається надавати у нових мікрорайонах/кварталах, де відсутня соціальна та інженерно-транспортна інфраструктура:

2.1. 10% від кількості цих земельних ділянок може бути продана на земельному аукціоні у порядку, передбаченому Тимчасовим Положенням про порядок проведення земельних аукціонів у м. Хмельницькому;

2.2. кошти, які мають сплатити переможці земельного аукціону, мають вноситись у грошовій формі та витрачаються на будівництво соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури відповідного мікрорайону/кварталу.

 

3. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження міської адміністрації від 16.04.1993 р. №857 „Про затвердження Положень про порядок оформлення документів для одержання земельних ділянок під індивідуальне будівництво”.

 

4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця та директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів В.Швеця.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. 

 Міський голова С. Мельник

 Останнє оновлення на Четвер, 11 лютого 2010, 12:12
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02