Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

11. "Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького"
Середа, 06 листопада 2013, 12:01

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення двадцять восьмої сесії
№11 від 30.10.2013 р.
 
 
 
Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького
 
 
 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету та з метою впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького, підвищення ефективності використання об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького, керуючись Конституцією України, Цивільним та Господарським кодексами України, законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про оренду державного та комунального майна”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Визначити виконавчий комітет Хмельницької міської ради органом, що здійснює управління комунальним майном в межах наданих йому повноважень, та затвердити повноваження виконавчих органів Хмельницької міської ради та комунальних підприємств, установ, організацій щодо управління майном, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького (додаток 1).

 

2. Надати повноваження орендодавця:

2.1. виконавчому комітету Хмельницької міської ради щодо цілісних майнових комплексів (надалі – ЦМК) комунальних підприємств, їх структурних підрозділів та нерухомого майна;

2.2. підприємствам, установам та організаціям, на балансі яких знаходяться об’єкти оренди, щодо окремого індивідуально визначеного майна (крім нерухомого майна).

 

3. Здійснювати передачу об’єктів комунальної власності в тимчасове безоплатне користування, крім передачі міським комунальним підприємствам, установам, організаціям, на підставі рішення сесії міської ради та на строк не більше 2 років.

Здійснювати передачу в оренду нерухомого майна на строк більше ніж 5 років за рішеннями міської ради.

 

4. Проводити списання майна бюджетних установ, організацій міської комунальної власності в порядку, передбаченому для списання майна комунальних підприємств з розглядом документів та наданням листів-погоджень на списання майна фінансовим управлінням міської ради згідно із пунктами 3.8-3.12, 3.14, 4.7, 6.3-6.7 Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Хмельницького і перебуває на балансі комунальних підприємств, засновником яких є Хмельницька міська рада, затвердженого рішенням тринадцятої сесії міської ради від 14.12.2011 року №4.

 

5. Зобов’язати балансоутримувачів комунального майна проводити облік майна, контролювати наявність, стан, напрями та ефективність використання комунального майна, яке перебуває в них на балансі, в т.ч. переданого в оренду або тимчасове безоплатне користування.

 

6. Покласти на керівників комунальних підприємств, установ, організацій персональну відповідальність за цільове використання коштів, отриманих від надання в користування комунального майна, яке перебуває в них на балансі, та вчасне перерахування частини таких коштів до міського бюджету.

 

7. Затвердити Положення про передачу в оренду об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Хмельницького (додаток 2).

 

8. Затвердити Типовий договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького (додаток 3).

 

9. Затвердити Типовий договір оренди цілісного майнового комплексу підприємства (структурного підрозділу підприємства), що належить до комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького (додаток 4).

 

10. Затвердити Методику розрахунку та розподілу орендної плати за комунальне майно територіальної громади міста Хмельницького (додаток 5).

 

11. Затвердити орендні ставки за використання нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького (додаток 6).

 

12. Проекти рішень, які стосуються комунального майна територіальної громади міста і виносяться на розгляд виконавчого комітету міської ради, попередньо розглядаються постійною комісією з питань приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

13. Уповноважити управління комунального майна Хмельницької міської ради в особі начальника або особи, яка виконує його повноваження, від імені виконавчого комітету Хмельницької міської ради укладати та підписувати договори оренди цілісних майнових комплексів комунальних підприємств, їх структурних підрозділів та договори оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького. Уповноважити управління комунального майна Хмельницької міської ради вести переддоговірну та претензійно-позовну роботу щодо виконання умов зазначених договорів оренди.

 

14. Застосовувати Типовий договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького, визначений додатком 3, Типовий договір оренди цілісного майнового комплексу підприємства (структурного підрозділу підприємства), що належить до комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького, визначений додатком 4, Методику розрахунку та розподілу орендної плати за комунальне майно територіальної громади міста Хмельницького, визначену додатком 5, орендні ставки за використання нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького, визначені додатком 6, при укладанні нових договорів оренди та при продовженні на новий строк договорів оренди укладених до набрання чинності цього рішення.

 

15. Визнати такими, що втратили чинність, пункт 1 рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 03.05.2001р. №339 “Про затвердження Положення про порядок визначення збиткових і низькорентабельних підприємств, а також об’єктів, що мають важливе соціальне значення, орендарям яких надаються пільги щодо орендної плати”, рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 09.10.2003р. №875 “Про визначення управління комунального майна єдиним орендодавцем нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень), що належить до комунальної власності територіальної громади м.Хмельницького”, рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 27.08.2003р. №733 “Про затвердження типової форми договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності” (зі змінами та доповненнями), пункти 1-7 рішення 12 сесії Хмельницької міської ради від 28.12.1999р. №11 “Про впорядкування орендних відносин” (зі змінами та доповненнями), рішення 13 сесії міської ради від 22.08.2007р. №35 “Про затвердження Положення про порядок використання плати за оренду майданчиків для припаркування транспортних засобів”, рішення 21 сесії міської ради від 11.07.2001р. №1 “Про ефективність використання комунального майна” (зі змінами та доповненнями), пункт 1 рішення дванадцятої сесії міської ради від 24.06.2003р. №6 “Про затвердження розмірів орендних ставок за використання нерухомого майна та про втрату чинності додатка 2 до рішення ХІІ сесії міської ради №11 від 28.12.99р. і додатка 1 до рішення VІ сесії №8 від 24.09.2002р.” (зі змінами та доповненнями), пункт 1 рішення тринадцятої сесії міської ради від 14.12.2011р. №17 “Про затвердження порядку нарахування та розподілу плати за оренду нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) міської комунальної власності та втрату чинності рішень сесії міської ради”.

 

16. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О.Віннікова.

 

17. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

 

Міський голова С.Мельник

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02