armiya

Konkyrs

Пошук по сайту

logo misto

proskuriv.jpg
Депутати міської ради ухвалили звернення стосовно складної ситуації в державі та вступили до складу Народної Ради України
Четвер, 23 січня 2014, 17:12
altПід час позачергової тридцять третьої сесії Хмельницької міської ради депутати ухвалили звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України стосовно суспільно-політичної ситуації, яка склалася в державі. Також депутати оголосили 24 січня в Хмельницькому Днем жалоби за загиблими у сутичках на вулиці Грушевського. Ще одним рішенням міські обранці підтримали рішення установчих зборів, які відбулися в Києві 22 січня, стосовно створення Народної Ради України та одноголосно вступили до її складу.
На початку засідання міський голова Сергій Мельник закликав вшанувати пам’ять загиблих в сутичках на вулиці Грушевського юнаків хвилиною мовчання.
Коментуючи ситуацію, яка склалася в Україні, Сергій Іванович зазначив, що основним фактором громадського обурення стало прийняття законів 16 січня цього року і навіть не стільки прийняття самих законів, як протизаконна процедура голосування.
В ході подальшої роботи депутат міської ради Віктор Байдич зачитав текст звернення.
altОбговорюючи непросту ситуацію в Україні, депутат фракції ВО "Батьківщина" Людмила Бойчук висловила обурення з приводу дій правоохоронних органів та закликала українців долучатися до всеукраїнського страйку.
Депутат ВО "Свобода" Олександр Симчишин наголосив, що час розмов минув, адже кожного дня збільшується кількість людей, які постраждали в ході сутичок за європейські цінності, відстоюючи честь і свободу громадян.
В свою чергу депутат фракції Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина" Леся Тарасова розповіла про активну участь хмельничан та депутатів міської ради у Євромайдані в Києві. Також депутат закликала депутатів від фракції "Партії регіонів" в Хмельницькій міській раді вийти зі складу партії і фракції та перейти на бік народу.
 
Звернення депутатів Хмельницької міської ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України
 
Ми, депутати Хмельницької міської ради, висловлюючи волю громади міста Хмельницького, глибоко занепокоєні ситуацією, що склалася в Україні. Низка останніх подій: антизаконне "ручне голосування" у Верховній Раді України та події, що відбуваються на вулиці Грушевського в м. Києві, штовхають країну у прірву громадянської війни.
Використання підрозділів правоохоронних органів для придушення доведених до відчаю мирних демонстрантів вважаємо неприпустимим та безпрецедентним проявом насильства владної верхівки проти свого народу та висловлюємо обурення фактами загибелі людей. Така політика розколює суспільство, позбавляє кожного громадянина України права на вільне слово і незалежну думку.
Вимагаємо негайно розпочати переговорний процес за участю Президента України, Прем’єр - міністра України, Голови Верховної Ради України та лідерів опозиції, результатами якого народ України бачить:
- оголошення про дострокові одночасні вибори Президента України та Верховної Ради України;
- відставка Кабінету Міністрів України та формування перехідного технічного Уряду України;
- скасування всіх "ручних" законів, проголосованих 16 січня 2014 року як таких, що суперечать Регламенту Верховної Ради України та Конституції України;
- притягнення до кримінальної відповідальності осіб, винних у побитті та вбивстві мирних демонстрантів та представників ЗМІ;
- припинення переслідування усіх учасників мирних акцій протесту;
- відновлення державного курсу на євроінтеграцію та підписання протягом 2014 року Угоди про асоціацію України з ЄС;
- розформування спецпідрозділу "Беркут" МВС України.
Про результати перемовин вимагаємо проінформувати народ України на Євромайдані у Києві.
Вимагаємо від Вас, пане Президенте, негайно припинити силові методи вирішення політичної кризи, бо це може призвести до непередбачуваних наслідків.
 
Звернення одноголосно підтримано 41 депутатом, що були присутні на сесії.
     alt  alt
Після завершення сесії міський голова та депутати вийшли до хмельничан, які знаходилися на майдані, та зачитали текст звернення, яке було прийнято на сесії.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02