Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

4. "Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Хмельницького"
Понеділок, 03 листопада 2014, 23:11

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення сорок другої сесії
№4 від 17.09.2014 р.
 
 
 
 
Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Хмельницького"
 
 
 
 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, щодо присвоєння чемпіонці та призерці Олімпійських ігор, Заслуженому майстру спорту України Мерлені Іріні Олексіївні та ветерану Великої Вітчизняної війни, Почесному ветерану України Атаманюку Григорію Сергійовичу звання «Почесний громадянин міста Хмельницького», міська ради відзначає, що Мерлені Іріні Олексіївна та Атаманюк Григорій Сергійович внесли вагомий внесок у розвиток міста Хмельницького.

Мерлені Іріні Олексіївна народилася 8 лютого 1982 року в місті Кам'янець-Подільському Хмельницької області. Закінчила Львівське училище фізичної культури, Кам’янець-Подільський державний університет, Українсько-Арабський інститут міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверосса.

Мерлені Іріні Олексіївна, чемпіонка та призерка ХХVІІІ Олімпійських ігор в Афінах – перша в світі чемпіонка Олімпійських ігор з вільної боротьби серед жінок (2004р.), бронзова призерка ХХІХ Олімпійських ігор в Пекіні (2008р.), здобула 5 місце на ХХХ Олімпійських іграх в Лондоні (2012р.), Чемпіонка світу (2000р., 2001р., 2003р.). Мерлені І.О. перша серед українських борчинь здобула звання Чемпіонки світу, неодноразова чемпіонка України серед дівчат, молоді та жінок. Їй присвоєно почесне звання «Заслужений майстер спорту України». Нагороджена орденом «Княгині Ольги» ІІ (2002р.), ІІІ ступенів (2008р.), орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (2004р.), орденом «За розбудову України імені Михайла Грушевського» (2004р.), почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2004р.), відзнакою Кам’янець-Подільської міської ради «Честь і шана» (2004р.). Іріні Мерлені була обрана та перебувала в якості молодого посла від України на І літніх юнацьких Олімпійських іграх у Сінгапурі (2010р.),

Атаманюк Григорій Сергійович народився 3 березня 1926 року в с.Пилипи Олександрівські, Віньковецького району. Здобув середню спеціальну освіту, заочно закінчив в 1966 році Хмельницький технікум кооперативної торгівлі. В квітні 1944 року був призваний на службу в Радянську армію, брав участь у Великій Вітчизняній війні.

Атаманюк Григорій Сергійович ветеран Великої Вітчизняної війни і праці, єдиний в області та місті Хмельницькому кавалер чотирьох медалей «За відвагу». Нагороджений орденами: «Вітчизняної війни» І ступеня, «Червоної Зірки», «За мужність» ІІІ ступеня; медалями «За доблесність і відвагу в Великій Вітчизняній війні», «За звільнення Варшави», «За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр.», «За відвагу», «За участь в героїчному штурмі і взятті Берліну», «За участь в героїчному штурмі і взятті Кенігсбергу», знаком «Почесний ветеран України», Почесними відзнаками Хмельницького міського голови. Активно працює в міській та обласній організації ветеранів, був занесений на обласну дошку Пошани. Радою ветеранів України Григорію Сергійовичу присвоєно звання «Почесний ветеран України».

Керуючись Положенням «Про звання «Почесний громадянин міста Хмельницького», затвердженим рішенням тридцять п’ятої сесії міської ради від 28.04.2010 року №31, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Присвоїти звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» Мерлені Іріні Олексіївні за вагомий внесок у спортивний розвиток міста Хмельницького.

 

2. Присвоїти звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» Атаманюку Григорію Сергійовичу за вагомий внесок у розвиток міста Хмельницького.

 

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Давиденка та управління освіти Хмельницької міської ради.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань.

 

 

Міський голова С.Мельник

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02