Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

"Про заборону торгівлі з тимчасових споруд на Привокзальній площі"
П'ятниця, 27 березня 2015, 17:46

 

 

Про заборону торгівлі з тимчасових споруд на Привокзальній площі

 

 

 

У відповідності до рішення позачергової 34 сесії Хмельницької міської ради №1 “Про бюджет міста Хмельницького на 2014 рік” виділені кошти на “Капітальний ремонт Привокзальної площі (зони відпочинку від вул.Проскурівської до вул.Шевченка)” в сумі 2227,0 тис. грн.

Керуючись Законом України “Про здійснення державних закупівель” головним розпорядником коштів – управлінням житлово-комунального господарства були проведені конкурсні торги на вищевказані роботи, переможцем конкурсу визнано ВАТ “БМУ-69”.

На початок виконання будівельних робіт отримано декларацію в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Хмельницькій області. Роботи з капітального ремонту Привокзальної площі (зони відпочинку від вул.Проскурівської до вул. Шевченка) виконуються відповідно проектно-кошторисної документації, розробленої комунальним архітектурно-планувальним підприємством. Кошторисна частина проекту пройшла державну експертизу в філії державного  підприємства “Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба української державної будівельної експертизи” в Хмельницькій області.

Проектною документацією передбачено влаштування тротуарів, оздоблення фонтану, відновлення газонів, встановлення лавок відпочинку та влаштування мереж зовнішнього освітлення. Для естетичного вигляду, забезпечення відпочинку мешканців та гостей міста на об’єкті демонтується 36 тимчасових споруд.

Розміщення нових тимчасових споруд та торгівельних павільйонів проектно-кошторисною документацією не передбачено.

Виконавчим комітетом були прийняті рішення від 24.07.2014р. №529 “Про перенесення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності з Привокзальної площі на ринок по вул.Шевченка,87/1, у зв’язку із проведенням реконструкції Привокзальної площі” та від 16.08.2014 року №556 “Про перенесення існуючих та заборону розміщення нових тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на Привокзальній площі”.

Проте група фізичних осіб-підприємців, які здійснюють торгівлю з тимчасових споруд на  Привокзальній площі, перешкоджають здійсненню ремонтних робіт.

12.01.2015 р. відбулась робоча нарада по питанню закінчення капітального ремонту Привокзальної площі у м.Хмельницькому та вирішення подальшого здійснення підприємницької діяльності суб’єктами господарювання, які на ній торгували. В результаті наради було рекомендовано фізичним особам–підприємцям визначитись з подальшим місцем здійснення своєї діяльності, про що вони повідомили  міську раду письмово.

Враховуючи викладене, розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, клопотання управління житлово-комунального господарства, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Заборонити торгівлю з тимчасових споруд на Привокзальній площі.

 

2. Фізичним особам-підприємцям, що здійснюють торгівлю на Привокзальній площі, звільнити територію Привокзальної площі від тимчасових споруд, в термін до 20 квітня 2015 року.

 

3. Приватному підприємству “Ранковий +” облаштувати додаткові місця для торгівлі на ринку по вул.Шевченка,87/1 та укласти договори з фізичними особами-підприємцями, які припинять торгівлю на Привокзальній площі.

 

4. Управлінню архітектури та містобудування, управлінню торгівлі запропонувати місця для розміщення тимчасових споруд  в інших мікрорайонах міста.

 

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука, управління  житлово-комунального господарства, управління торгівлі.

 

6. Контроль за виконанням рішення покласти з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

 

Секретар міської ради К.Чернилевський

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02