Проект рішення сесії Хмельницької міської ради “Про внесення змін та доповнень до рішення двадцять четвертої сесії міської ради від 08.04.2009 р. №54”
Середа, 09 вересня 2015, 16:39

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету щодо встановлення обмеження на продаж алкогольних напоїв в об’єктах торгівлі, розміщених поблизу загальноосвітніх навчальних закладів та дитячих спортивних шкіл, з метою посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення міста Хмельницького, на виконання пропозицій та зауважень, висловлених на п’ятдесят другій сесії міської ради 26.08.2015 року, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 року №854 “Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями”, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до  рішення двадцять  четвертої сесії міської ради від 08.04.2009 р. №54 “Про посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення м. Хмельницького”, доповнивши його наступними пунктами:

“5. Заборонити продаж алкогольних напоїв в об’єктах торгівлі, розміщених на відстані 50 метрів від територій загальноосвітніх навчальних закладів та дитячих спортивних шкіл.

6. Заборонити продаж алкогольних напоїв в об’єктах торгівлі міста Хмельницького щороку 01 вересня та оголосити його Днем тверезості”.

  1. Пункти 5-10 вважати відповідно пунктами 7-12.
  2. Дане рішення набирає чинності з 1 листопада 2015 року.
  3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г. Давиденка, управління торгівлі, міський відділ УМВС України в Хмельницькій області (за згодою).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та підприємництва.

Секретар міської ради                                                                         К. Чернилевський

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02