Developed by JoomVision.com
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантних посад головного юрисконсульта, головних спеціалістів – головних державних інспекторів та головного спеціаліста управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю
Четвер, 05 листопада 2015, 16:45

Вимоги до претендентів на посаду головного юрисконсульта: громадянство України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше як три роки або в інших сферах за фахом не менше як п’ять років, вільне володіння державною мовою, навички роботи на комп’ютері та оргтехніці, відсутність заборон, визначених частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

 

Вимоги до претендентів на посади головних спеціалістів – головних державних інспекторів: громадянство України, повна вища освіта будівельного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше як три роки або у сфері містобудування, будівництва та архітектури не менше як п’ять років, вільне володіння державною мовою, навички роботи на комп’ютері та оргтехніці, відсутність заборон, визначених частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Вимоги до претендентів на посаду головного спеціаліста: громадянство України, повна вища юридична або будівельна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше як три роки або в інших сферах за фахом не менше як п’ять років. Призначення здійснюється за умови проходження кандидатом відповідної підготовки у Держархбудінспекції з перевіркою рівня його кваліфікації та знань шляхом проведення заліку.

Для участі в конкурсі необхідно подати заяву про участь в конкурсі, належним чином оформлену особову картку (форма П2-ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", письмову згоду на обробку персональних даних, заяву про відсутність заборон та згоду на проведення перевірки, передбачених Законом України «Про очищення влади», копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних), довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності), а також успішно  скласти  іспит  (додаткова   інформація   надається   кадровою  службою,  тел.  65-03-29).

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації даного оголошення за адресою: м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, к. 109.

(оголошення опубліковане в газеті Хмельницької міської ради “Проскурів” №44  від 05 лиcтопада 2015 року)

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02