Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

31. Про продаж земельних ділянок та прав на них
Вівторок, 25 травня 2010, 11:20

 

 

Україна 
Хмельницька міська рада 
Рішення двадцять третьої  сесії
   №31 від 04.02. 2009 р.

 

 

Про продаж земельних ділянок та прав на них


Розглянувши пропозицію постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШИЛА:


1. Затвердити форму заяви про продаж земельної ділянки (додаток 1).


2. Затвердити форму клопотання про продаж земельної ділянки (додаток 2).


3. Затвердити форму договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки (додаток 3).


4. Установити, що відбір суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель та виконавців робіт із землеустрою проводиться на конкурсній основі.


5. Затвердити Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель та виконавців робіт із землеустрою (додаток 4).


6. Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель та виконавців робіт із землеустрою та затвердити її склад (додаток 5).


7. Затвердити Примірний договір купівлі-продажу земельної ділянки у разі продажу земельної ділянки юридичній особі (додаток 6).


8. Затвердити Примірний договір купівлі-продажу земельної ділянки у разі продажу земельної ділянки фізичній особі-підприємцю (додаток 7).


9. Рекомендувати нотаріусам при підготовці договорів купівлі-продажу земельних ділянок керуватись Примірними договорами, затвердженими цим рішенням.


10. Зобов’язати управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів:

10.1. замовляти нормативну грошову оцінку земельної ділянки протягом не більше десяти робочих днів після прийняття рішення міської ради про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, або після подання заявником проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у випадку прийняття міською радою рішення про надання дозволу на його розроблення та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки;

10.2. укладати від імені міської ради договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки протягом не більше десяти робочих днів після отримання нормативної грошової оцінки земельної ділянки;

10.3. оголошувати конкурс по відбору суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки протягом не більше десяти робочих днів після подання заявником копії документу про повну сплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки.


11. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця та директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів В.Швеця.


12. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.


Міський голова С. Мельник

 

 

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02