Хмельничани не платитимуть за рентгенплівку та медичні препарати у міських лікарнях
Четвер, 07 квітня 2016, 18:03

Для поліпшення медичного обслуговування хмельничан цього року з бюджету міста виділено удвічі більше коштів на придбання медикаментів – 11 млн. грн., у тому числі на безплатне надання першої невідкладної медичної допомоги дорослим та дітям у травматологічних пунктах міських лікарень – 2,5 млн. грн. та забезпечення трьох днів безплатного лікування хворих у реанімаційних відділеннях міських лікарень – 8 млн. грн.

alt

 
Відтепер надання медичної допомоги для усіх без винятку пацієнтів Хмельницького міського травматологічного центру та травматологічного пункту дитячої міської лікарні буде безплатним. За кошти, виділені з міського бюджету розвитку, заклади закупили усі необхідні медичні засоби.
1 млн. 300 тис. грн.  виділено Хмельницькій міській лікарні для закупівлі  лікарських засобів та виробів медичного призначення для травматологічного центру (міського травмпункту). Не обійшли увагою і маленьких хмельничан. На придбання виробів медичного призначення для травматологічного пункту Хмельницької міської дитячої лікарні з міського бюджету виділено 1 млн. 200 тис. грн.
Тож, відтепер усім хмельничанам, дорослим і дітям, які потраплять до травмпунктів міських лікарень, не доведеться витрачати коштів ні на рентгенплівку, ні на гіпс, ні на інші препарати.
«Ми отримали рентгенологічні плівки, бинти, вату, гіпс, шовний матеріал, необхідну вакцину, знеболюючі препарати, - розповів головний лікар Хмельницької міської лікарні Володимир Розгонюк.  -  Тепер можемо усім травмованим хмельничанам, які до нас потраплять, надавати безплатну медичну допомогу».
«У нас є все необхідне для лікування дітей у травматологічному пункті лікарні. Крім цього, завдяки виділеним з міського бюджету коштам забезпечуємо безплатним лікуванням впродовж трьох днів перебування маленьких хмельничан у відділенні інтенсивної терапії, у якому знаходиться 6 ліжок», - додає тимчасово виконуючий обов’язки головного лікаря Хмельницької міської дитячої лікарні Лідія Перебийнос.
Послуги із забезпечення трьох днів лікування хворих у відділенні анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Хмельницької міської лікарні надаватимуться з понеділка, 11 квітня.
«Більше не потрібно витрачати власні гроші на плівку для рентгенапарату, як було до цього часу, адже на це закладені бюджетні кошти. Ми хочемо, аби людина, потрапляючи у травмпункт, не бігла на другий чи третій поверх лікарні, в аптеку і не купувала найнеобхідніше. Також хочемо, аби родичі хворого, який потрапив в реанімацію, не були змушені бігати в аптеку, яка належить одному з лікарів, і купувати там дороговартісні ліки. Три дні перебування хворих у реанімації ми змогли забезпечити за рахунок міського бюджету, виділено кошти на ліки. Плануємо також оновлювати медичне обладнання,  - зазначив міський голова Олександр Симчишин. - Ми просимо засоби масової інформації, громадських активістів допомогти нам проконтролювати виконання цих пунктів. Якщо вам будуть відомі випадки, коли пацієнтам не видавали безкоштовні медикаменти чи примушували купувати плівку для рентген-знімка - повідомляйте нам».
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02