Влада міста підписала Меморандум з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України
П'ятниця, 13 травня 2016, 10:20

 

Вчора підписано Меморандум між Хмельницькою міською радою та Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України про партнерство щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ.

alt

 
Підписання Меморандуму відбулось під час участі заступника міського голови Андрія Бондаренка та завідувача відділу енергозбереження та інвестиційної політики міської ради Наталії Плеканець у II Форумі енергоефективного партнерства “Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель”, організованого за ініціативи Держенергоефективності.
Метою співробітництва сторін Меморандуму є об’єднання та координація зусиль щодо оптимальної організації здійснення енергоефективних заходів та підвищення енергоефективності у будівлях бюджетних установ шляхом укладання енергосервісних договорів, що дозволить досягнути показників комфорту у приміщеннях, не збільшуючи видатки з бюджету.
За словами заступника міського голови Андрія Бондаренка, голова Держенергоефективності Сергій Савчук поставив завдання місту Хмельницькому увійти у трійку обласних центрів щодо успішності впровадження механізму енергосервісу.
alt
Довідково: Механізм енергосервісу (ЕСКО) заснований на наданні спеціалізованою енергосервісною компанією комплексу послуг з енергозбереження з відшкодуванням своїх витрат і отриманням фінансового прибутку з фактично досягнутої економії енерговитрат.
ЕСКО доцільно залучати з метою підвищення енергетичної ефективності будівель, за умови гарантованого досягнення економії та, як правило, у випадку обмеженості власних фінансових ресурсів.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02