Developed by JoomVision.com
Міжнародний фестиваль моновистав "Відлуння" - своєрідна візитівка Хмельницького

 

Фестиваль збирає любителів нетрадиційного виду театрального мистецтва упродовж 18 років. Цьогоріч крім хмельницького та столичного театрів одного актора вистави глядачам покажуть митці з Грузії, України, США та Швеції.
Відкривала фестиваль вистава українською мовою від київського театру "Перетворення".
На "Відлуння" завітали як експерти-театрали, так і почесні гості.
alt
"Хмельничани горді, що мають у нашому місті і монотеатр "Кут", і власне фестиваль моновистав "Відлуння". Це вже майже історія нашого міста, його родзинка. Фестиваль вперше відбувся 18 років тому, з того часу народилося нове покоління любителів театрального мистецтва, - зазначив міський голова Олександр Симчишин. - Влада підтримує і буде підтримувати і фестиваль, і монотеатр "Кут", що діє у місті".
alt
Вистава "Третя молитва", яка відкривала фестивальний тиждень, вразила глядача неймовірними емоціям та надзвичайно чуттєвою і всепоглинаючою грою аактриси Ганни Яремчук.
Сьогодні, 15 червня, якщо дозволить погода, окрім запланованої вистави театру з Грузії, що розпочнеться о 19.00 в приміщенні театру ляльок, відбудеться і вистава під відкритим небом "Поет і кат" (Володимир Смотритель). Подивитися її можна буде на вулиці Проскурівській, біля музичної школи №1.
alt
 
alt
 
alt
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02