Developed by JoomVision.com
від 14.07.2016 року № 509 "Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» Барбалюку Віктору Денисовичу"
Вівторок, 19 липня 2016, 09:23

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
від 14.07.2016 року № 509

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» Барбалюку Віктору Денисовичу

 

Розглянувши клопотання Хмельницького обласного відділення Національного олімпійського комітету України та протокол № 2 засідання комісії по визначенню кандидатів на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» від 04.07.2016 року щодо присвоєння голові президії обласного відділення міжнародної асоціації ветеранів фізичної культури та спорту, президенту обласної федерації вільної боротьби, президенту Хмельницької федерації вільної боротьби, засновнику розвитку вільної боротьби в місті та області Барбалюку Віктору Денисовичу звання «Почесний громадянин міста Хмельницького», виконавчий комітет міської ради відзначає, що Барбалюк Віктор Денисович вніс вагомий внесок у розвиток міста Хмельницького.

Барбалюк Віктор Денисович народився 28 березня 1935 року в селі Червоногірка, Волочиського району, Хмельницької області. У 1954 році закінчив середню школу № 1 у місті Славуті. У 1958 році закінчив Львівський інститут фізичної культури і спорту і був направлений в місто Хмельницький у добровільне спортивне товариство «Авангард» на посаду тренера-викладача з греко-римської та вільної боротьби. З 1965 року працював директором дитячо-юнацької спортивної школи міського відділу освіти.

З 1982 року по 1990 рік Барбалюк Віктор Денисович працював заступником Хмельницького міського голови. Депутат Хмельницької міської ради семи скликань у період з 1977 року по 1990 рік.

Барбалюк Віктор Денисович доклав чимало зусиль щодо створення умов для занять фізичною культурою і спортом. Був ініціатором будівництва спортзалів та спортивних майданчиків у парку ім. І.Франка, спортивного комплексу дитячо-юнацької спортивної школи № 1, спортивного корпусу з плавальним басейном дитячо-юнацької спортивної школи № 3, спортивного павільйону та елінга дитячо-юнацької спортивної школи № 4.

Барбалюк Віктор Денисович був неодноразово занесений на дошку пошани. Делегат Всесоюзного з’їзду вчителів від міста Хмельницького у 1978 році, факелоносець Олімпійського вогню у 1980 році. Його вихованці є майстрами спорту, Заслуженими тренерами України, учасниками та призерами Олімпійських ігор.

Понад 20 років Барбалюк В.Д. очолює громадську організацію Хмельницьке обласне відділення Міжнародної асоціації ветеранів фізичної культури та спорту, яка є однією з кращих в Україні.

У 2010 році створив і відкрив «Музей спортивної слави міста Хмельницького» та Дошку пошани кращих працівників і спортсменів фізичної культури і спорту.

Барбалюк В.Д. нагороджений орденом «Дружби народів», медаллю А.С.Макаренка, Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Національного олімпійського комітету України, Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької обласної і міської рад, Почесною відзнакою Хмельницького міського голови, був визнаний «Людиною року» у номінації «Громадський діяч».

Керуючись Положенням «Про звання «Почесний громадянин міста Хмельницького», затвердженим рішенням тридцять п’ятої сесії міської ради від 28.04.2010 року № 31, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозицію щодо присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» голові президії обласного відділення міжнародної асоціації ветеранів фізичної культури та спорту, президенту обласної федерації вільної боротьби, президенту Хмельницької федерації вільної боротьби, засновнику розвитку вільної боротьби в місті та області Барбалюку Віктору Денисовичу за вагомий особистий внесок у розвиток міста Хмельницького.

  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Г. Мельник.

 

Міський голова О. Симчишин

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02