Developed by JoomVision.com
Звання «Почесний громадян міста Хмельницького» присвоєно Віктору Барбалюку
Середа, 21 вересня 2016, 18:10

За активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у спортивне виховання молоді міста та розвиток Хмельницького звання “Почеснийгромадянин містаХмельницького” присвоєно голові президії обласного відділення міжнародної асоціації ветеранів фізичної культури та спорту, президенту обласної федерації вільної боротьби, президенту Хмельницької федерації вільної боротьби, засновнику розвитку вільної боротьби в місті та області Барбалюку Віктору Денисовичу.

Розглянувши відповідні пропозиції виконавчого комітету рішення проприсвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» депутати ухвалили на 8-й сесії міської ради, яка відбулась 21 вересня.

Барбалюк Віктор Денисович народився 28 березня 1935 року в селі Червоногірка, Волочиського району, Хмельницької області. У 1954 році закінчив середню школу №1 у місті Славуті. У 1958 році закінчив Львівський інститут фізичної культури і спорту і був направлений в місто Хмельницький у добровільне спортивне товариство «Авангард» на посаду тренера-викладача з греко-римської та вільної боротьби. З 1965 року працював директором дитячо-юнацької спортивної школи міського відділу освіти.

З 1982 року по 1990 рік Барбалюк Віктор Денисович працював заступником Хмельницького міського голови. Депутат Хмельницької міської ради семи скликань у період з 1977 року по 1990 рік.
Барбалюк Віктор Денисович доклав чимало зусиль щодо створення умов для занять фізичною культурою і спортом. Був ініціатором будівництва спортзалів та спортивних майданчиків у парку ім. І.Франка, спортивного комплексу дитячо-юнацької спортивної школи № 1, спортивного корпусу з плавальним басейном дитячо-юнацької спортивної школи № 3, спортивного павільйону та елінга дитячо-юнацької спортивної школи № 4.
Барбалюк Віктор Денисович був неодноразово занесений на дошку пошани. Делегат Всесоюзного з’їзду вчителів від міста Хмельницького у 1978 році, факелоносець Олімпійського вогню у 1980 році. Його вихованці є майстрами спорту, заслуженими тренерами України, учасниками та призерами Олімпійських ігор.
Понад 20 років він очолює громадську організацію Хмельницьке обласне відділення Міжнародної асоціації ветеранів фізичної культури та спорту, яка є однією з кращих в Україні.  
У 2010 році створив і відкрив «Музей спортивної слави міста Хмельницького» та Дошку пошани кращих працівників і спортсменів фізичної культури і спорту.
Віктор Барбалюк нагороджений орденом «Дружби народів», медаллю А.С.Макаренка, Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Національного олімпійського комітету України, Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької обласної і міської рад, Почесною відзнакою Хмельницького міського голови, був визнаний «Людиною року» у номінації «Громадський діяч».
Нещодавно Указом Президента України за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».
Когорта хмельничан, удостоєних високого звання “Почесний громадянин міста Хмельницького”, збільшилась і нині місто Хмельницький має вже 25 почесних громадян.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02