У дворах хмельницьких багатоповерхівок з’являються нові дитячі та спортивні майданчики
П'ятниця, 07 жовтня 2016, 16:27

Турбота про облаштування місць для цікавого відпочинку та занять спортом маленьких та юних хмельничан залишається одним із важливих напрямків роботи міської влади. Тож, у дворах житлових будинків один за одним з’являються нові дитячі та спортивні  майданчики.

alt

 
Сьогодні новий дитячий майданчик з’явився біля будинку №35 на вулиці Панаса Мирного, що у мікрорайоні Озерна. Тут встановлено дитячу гірку, балансир, нову гойдалку та лавочку.
 
alt
 
alt
 
alt
 
Також цьогоріч споруджено майданчик для маленьких хмельничан у дворі будинку №25, що на вулиці Проскурівського підпілля, на вулицях Курчатова, 2/1 б, Трембовецької, 53/1, Чорновола, 38, Тернопільській, 44, на Старокостянтинівському шосе, 24, проспекті Миру, 57/4.
Найближчим часом майданчики для наймолодших хмельничан також з’являться на подвір’ях інших будинків, а саме за дресами: вул. Курчатова, 1 а, Зарічанська, 48, Львівське шосе ,43/1…
Цьогоріч спортивні комплекси працівники житлово-комунального господарства уже розмістили у подвір'ях будинків, розташованих за адресами: вул. Шевченка, 40; вул. Прибузька, 44; вул. Трудова, 11; вул. Степана Бандери (колишня маршала Рибалка), 20/1; вул. Перемоги, 13; вул. Вишнева, 135; вул. Сковороди, 9/2; Львівське шосе, 18; вул. Зарічанська, 36/3; вул. Тернопільська, 44, вул. Шевченка, 53. Також відновлено майданчик з футбольним полем у дворі будинку №9, що на вул. Гагаріна.
alt
 «На встановлення дитячих і спортивних майданчиків з бюджету міста спрямовано близько 2 мільйонів гривень. Робота із облаштування майданчиків для дитячих ігор та занять спортом продовжується», - зазначила начальник житлового відділу управління житлово-комунального господарства Ганна Рихлицька.
Загалом впродовж 2016 року заплановано встановити 47 нових дитячих і спортивних майданчиків. Від початку року облаштовано 23 майданчики.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02