Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

04. "Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» Барбалюку Віктору Денисовичу"
Середа, 12 жовтня 2016, 12:59

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення восьмої сесії
№4 від 21.09.2016

 

 

Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» Барбалюку Віктору Денисовичу

 

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету щодо присвоєння голові президії обласного відділення міжнародної асоціації ветеранів фізичної культури та спорту, президенту обласної федерації вільної боротьби, президенту Хмельницької федерації вільної боротьби, засновнику розвитку вільної боротьби в місті та області Барбалюку Віктору Денисовичу, звання «Почесний громадянин міста Хмельницького», міська рада визначає, що Барбалюк Віктор Денисович вніс вагомий внесок у розвиток міста Хмельницького.

Барбалюк Віктор Денисович народився 28 березня 1935 року в селі Червоногірка, Волочиського району, Хмельницької області. У 1954 році закінчив середню школу №1 у місті Славуті. У 1958 році закінчив Львівський інститут фізичної культури і спорту і був направлений в місто Хмельницький у добровільне спортивне товариство «Авангард» на посаду тренера-викладача з греко-римської та вільної боротьби. З 1965 року працював директором дитячо-юнацької спортивної школи міського відділу освіти.

З 1982 року по 1990 рік Барбалюк Віктор Денисович працював заступником Хмельницького міського голови. Депутат Хмельницької міської ради семи скликань у період з 1977 року по 1990 рік.

Барбалюк Віктор Денисович доклав чимало зусиль щодо створення умов для занять фізичною культурою і спортом. Був ініціатором будівництва спортзалів та спортивних майданчиків у парку ім.І.Франка, спортивного комплексу дитячо-юнацької спортивної школи №1, спортивного корпусу з плавальним басейном дитячо-юнацької спортивної школи №3, спортивного павільйону та елінга дитячо-юнацької спортивної школи №4.

Барбалюк Віктор Денисович був неодноразово занесений на дошку пошани. Делегат Всесоюзного з’їзду вчителів від міста Хмельницького у 1978 році, факелоносець Олімпійського вогню у 1980 році. Його вихованці є майстрами спорту, Заслуженими тренерами України, учасниками та призерами Олімпійських ігор.

Понад 20 років Барбалюк В.Д. очолює громадську організацію Хмельницьке обласне відділення Міжнародної асоціації ветеранів фізичної культури та спорту, яка є однією з кращих в Україні.

У 2010 році створив і відкрив «Музей спортивної слави міста Хмельницького» та Дошку пошани кращих працівників і спортсменів фізичної культури і спорту.

Барбалюк В.Д. нагороджений орденом «Дружби народів», медаллю А.С.Макаренка, Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Національного олімпійського комітету України, Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької обласної і міської рад, Почесною відзнакою Хмельницького міського голови, був визнаний «Людиною року» у номінації «Громадський діяч».

Керуючись Положенням «Про звання «Почесний громадянин міста Хмельницького», затвердженим рішенням тридцять п’ятої сесії міської ради від 28.04.2010 року №31, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Присвоїти звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» голові президії обласного відділення міжнародної асоціації ветеранів фізичної культури та спорту, президенту обласної федерації вільної боротьби, президенту Хмельницької федерації вільної боротьби, засновнику розвитку вільної боротьби в місті та області Барбалюку Віктору Денисовичу за вагомий особистий внесок у розвиток міста Хмельницького.

 

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

 

Міський голова О.Симчишин

 

Результати поіменного голосування "В ЦІЛОМУ"

Останнє оновлення на Четвер, 08 грудня 2016, 16:22
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02