Developed by JoomVision.com
ЗВІТ депутата міської ради КОЛІЩАКА Віталія Вікторовича перед виборцями

 

Kolishak

 

Моя діяльність, як депутата Хмельницької міської ради спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців, у межах депутатських повноважень, наданих Законом України  «Про статус депутатів місцевих рад».

У міській раді я є членом комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Так, завдяки активності жителів округу, злагодженій роботі депутатського корпусу та профільних управлінь виконано поточний ремонт асфальтного покриття прибудинкових територій житлових будинків за такими адресами:

- Проспект Миру, 76, 76/1, 78, 78/1, 78/5, 80/3, 80/4, 80/5;

- вул.Зарічанська, 6/3, 6/6;

- Старокостянтинівське шосе, 10.

Також був проведений поточний ремонт внутрішньоквартальної дороги від проспекту Миру, 80 до вул.Зарічанська, 6/4

Триває поточний ремонт прибудинкової території по пр.Миру, 76

Зокрема, на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі у 2016 році із міського бюджету були виділені наступні кошти:

1. на поточний ремонт внутрішньоквартальної дороги від пр-ту Миру, 80 до вул. Зарічанської, 6/4 – 120 тис.грн.;

2. поточний ремонт тротуару в районі ДНЗ "Джерельце" від вул. Зарічанської 6/4- 94,200 грн.;

3. поточний ремонт Проспекту Миру - 895, 860 грн.;

4. поточний ремонт Старокостянтинівського шоссе - 320, 760 грн.;

5. поточний ремонт вул. Зарічанської - 376, 900 грн.

 

Будучи депутатом міської ради, я постійно підтримую зв'язок з жителями округу, ЖЕКами, кооперативами, навчальними закладами та громадськими організаціями під час зустрічей, на особистих прийомах громадян, під час спілкування по телефону та через соціальні мережі.

Тому, про проблеми жителів та установ дізнаюся із перших вуст.

Також з метою покращення стану під’їздів будинків нашого округу на звернення громадян, були надані та надаються будівельні матеріали для їх ремонту. Відповідні роботи проводяться працівниками ЖЕКу №6.

Великим досягненням на окрузі завдяки злагодженій співпраці став проведений капітальний ремонт шатрової покрівлі в багатоповерховому житловому будинку 76 по проспекту Миру, на який було виділено близько 1 млн.грн.

Тривають роботи у житлових будинках округу по заміні ушкоджених ділянок трубопроводів холодного та гарячого водопостачання, центрального опалення та водовідведення, встановленню нових та заміні групових та запобіжних коробок і щитків, заміні електропроводок.

Задля добробуту містян у цьому році були передбачені кошти у розмірі 200 тис.грн. на проведення газопостачання у житлові будинки та заміни непридатного до використання газового обладнання малозахищеним верствам населення.

Завдяки активним жителям нам вдалося оперативно спрацювати у цьому напрямку і пільгові категорії мешканців мікрорайону Виставка отримали можливість на безкоштовне встановлення індивідуальних газових лічильників.

Відповідне Положення Про порядок проведення газопостачання  у житлові будинки було розроблено Управлінням праці та соціального захисту населення міської ради.

Для комфортних умов проживання у будинках відповідно до письмових звернень мешканців за власний кошт було встановлено близько пів сотні вхідних металевих дверей з системами «Домофонів» за адресами: від Проспекту Миру 71/3 до 88 будинку, по вул.Зарічанській, від 6 до будинку 14/3).

 

В рамках програми «Тепловий лічильник» ми забезпечили мешканців будинків  мікрорайону Виставка приладами обліку теплової енергії, що на сьогодні дуже актуально. 15 будинків – це тільки на окрузі № 7, а понад 40 загальнобудинкових лічильників отримали жителі міста.

На окрузі №7, це такі будинки:

- проспект Миру, 76, 76/2, 78, 78/1, 80/1, 80/2, 80/3, 84, 88;

- Зарічанська, 6/5, 14/2;

- Старокостянтинівське шосе, 6, 8, 8/1, 10.

 

По мікрорайону для активного дозвілля дітей та дошкільнят у дитячих садочках за власний кошт були встановлені сучасні дитячі майданчики.

А для людей похилого віку – зручні лавки.

Також на прохання містян восени минулого року по усьому мікрорайону Виставка була проведена санітарна очистка та омолодження дерев.

Вперше на території округу з активними жителями будинків було запроваджено місцеві ініціативи по проблемах, які вимагають оперативного та ефективного вирішення. На сьогодні уже втілюються в життя 3 місцевих ініціативи, які стосуються як благоустрою прибудинкової території, так і заміни вікон та сходових клітках багатоповерхівки.

Крім того, проводяться дворові зустрічі з мешканцями мікрорайону по питаннях прийнятих енергоефективних Програм міською радою, які дозволяють зберігати тепло та економити кошти.

Гарною традицією стало проведення щомісяця сільськогосподарських ярмарок, які дозволяють вигідно купити необхідну якісну продукцію.

 

На усі звернення, які потребують вирішення спільно із місцевою владою, ми направляємо депутатські звернення, на які надаються вичерпні відповіді. Так, за період моєї депутатської діяльності до органів виконавчої влади було направлено 145 депутатських звернень. З них:

- 100 - вирішено позитивно;

- на 45 - надано роз’яснення.

Отримано 70 звернень від громадян, з них:

- 62 індивідуальних;

- 8 колективних.

За змістом питань, які порушувались у зверненнях:

- матеріальна допомога – 23 звернень;

- питання транспорту і зв’язку – 2 звернення;

- питання житлової політики – 2 звернення;

- комунальне господарство – 43 звернення.

Зокрема, у цьому році із міського бюджету надана матеріальна допомога 363 громадянам округу №7.

 

Неодноразово із письмовими зверненнями до мене звертаються батьки дитячого садочку №33, щодо встановлення дитячих майданчиків та лавочок.

Нами було направлено депутатське звернення на начальника управління освіти, щодо передбачення коштів у наступному 2017 році на обладнання майданчиків сучасними ігровими комплексами. Ми отримали відповідь, що при плануванні бюджету галузі «Освіта» на 2017 рік управлінням освіти буде враховано потреби дошкільних навчальних закладів в оновленні дитячих майданчиків, в тому числі ДНЗ № 33 «Джерельце».

Одним із нагальних питань, яке неодноразово піднімають мешканці на зустрічах залишається вуличне освітлення. Тому частково по мікрорайону Виставка проведено роботу і у цьому напрямку. Зокрема, проведено та відновлено за власний рахунок вуличне освітлення за адресами: Проспект Миру, 67, 78/2, 88, Старокостянівське шосе, 8/1.

 

На численні депутатські звернення в перспективний план виконання капітального ремонту об’єктів благоустрою (влаштування мереж зовнішнього освітлення) на 2017 рік включені такі адреси:

- проспект Миру, 65, 67, 76/1, 78/2, 80/2, 88;

- вул.Зарічанська, 6, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 8/1, 10/3;

- Старокостянтинівське шосе, 8, 10.

Також у цьому році будуть розроблені робочі проекти на капітальний ремонт – улаштування тротуару на внутрішньо квартальній дорозі від будинку 76/4 до будинку 78/2 по проспекту Миру та на капітальний ремонт прибудинкової території по проспекту Миру,67.

У IV кварталі поточного року також заплановані роботи відомчою ЖЕК №6 та ТОВ «ЖЕО» ЖЕД №1 по знесенню і санітарній очистці дерев.

Що стосується закладів соціальної сфери, то уже традиційно ми бажані гості на урочистих лінійках навчальних закладів, зокрема і цієї гімназії.

Також долучаємося до різноманітних заходів та свят міста, таких як «Проскурів Сіті Бенд», «Кіно просто неба», численних спортивних змагань та турнірів і багато інших.

 

Шановні друзі, колеги, свою роботу я побудував таким чином, щоб кожен житель округу, який до мене звернувся відчув максимальну підтримку та розуміння з боку місцевої влади, оперативне вирішення їх проблемних питань і зрозумів найголовніше, що у них є гідний представник у міській раді.

Виконувати мої депутатські обов’язки і працювати на благо громади мені допомагають міський голова, начальники управлінь та відділів, старші будинків, активні жителі, друзі – депутати . Саме, тому хочу подякувати Вам за співпрацю на благо розвитку міста, яка, переконаний, продовжиться і надалі.

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02