Вічна пам’ять та слава Герою!
П'ятниця, 16 грудня 2016, 15:08
altХмельницька міська рада, виконавчий комітет, уся громада міста Хмельницького з великим сумом сприйняли звістку про передчасну смерть хмельничанина, механіка-водія військової частини А 3814 – сорокасемирічного Олександра Тарасовича Яворського, який помер 15 грудня під час здійснення ротації із зони проведення антитерористичної операції у пункт постійного призначення та висловлюють щирі співчуття рідним, близьким і бойовим побратимам покійного.
Яворський Олександр Тарасович народився 9 березня 1969 року в місті Деражня, Хмельницької області, у сім'ї військовослужбовця. 16 серпня 2014 року був мобілізовний до лав Збройних Сил України – у складі ІІ окремої роти полку оперативного забезпечення. З 29 жовтня 2015 року перебував на військовій службі за контрактом на посаді механіка-водія військової частини А 3814. Олександр Тарасович Яворський був справжнім сином свого народу, палким патріотом, безстрашним чоловіком й не міг залишатись осторонь тих подій, які відбувалися в країні. І коли на сході нашої країни розпочалися криваві події, Олександр не вагаючись пішов захищати свободу, незалежність і територіальну цілісність України.
Вічна і світла пам'ять про Героя назавжди залишиться в наших серцях.
Церемонія прощання з Олександром Тарасовичем Яворським відбудеться у суботу, 17 грудня, о 12.00 в будинку ритуальних послуг (вул. Толстого, 5/1).
Поховають Олександра Яворського на Алеї Слави кладовища у мікрорайоні Ракове.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02