Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

"Про затвердження Плану проведення перевірок стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних на підприємствах,установах та організаціях м.Хмельницького та Графіку звіряння даних особових карток призовників і військовозобов’язаних, які працюю"
Четвер, 19 січня 2017, 13:51

 

 

Про затвердження Плану проведення перевірок стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних на підприємствах,установах та організаціях м.Хмельницького та Графіку звіряння даних особових карток призовників і військовозобов’язаних, які працюють на підприємствах, установах та організаціях з обліковими даними документів Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату у 2017 році

 

 

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами та звернення Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату, з метою забезпечення повного та якісного ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року №921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити План проведення перевірок стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних на підприємствах, установах та організаціях м.Хмельницького (додаток 1).

 

2. Затвердити Графік звіряння даних особових карток призовників і військовозобов’язаних, які працюють на підприємствах, установах та організаціях з обліковими даними документів Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату у 2017 році (додаток 2).

 

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на відділ з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

 

Міський голова О.Симчишин

Останнє оновлення на Четвер, 19 січня 2017, 13:54
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02