Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

01. Про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Хмельницького” Корбуту А.М.

 

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення дванадцятої сесії
№1 від 26.06.2007 р.

 

 

Про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Хмельницького” Корбуту А.М. 

 

 

 

 

Роз

глянувши пропозицію виконавчого комітету щодо присвоєння Корбуту Анатолію Миколайовичу звання “Почесний громадянин міста Хмельницького”, міська рада відмічає, що Корбут А.М. народився 23 липня 1947 року в с.Красногірка Ємельчинського району Житомирської області. Після закінчення Харківського індустріального технікуму в 1971 році був прийнятий на посаду змінного майстра Хмельницького заводу будівельних і залізобетонних конструкцій. Без відриву від виробництва закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут і впродовж 36 років безперервно працює на підприємстві, з яких 25 років – на посаді директора, голови правління відкритого акціонерного товариства “Хмельницькзалізобетон”.

Висока професійна діяльність А.Корбута дозволила перетворити завод у розвинуте конкурентне підприємство, провести його реконструкцію з впровадженням сучасних високоефективних технологій у виробництво і зайняти провідне місце у будівельній галузі.

На підприємстві широко запроваджена і успішно працює програма соціально-побутового забезпечення працівників.

Заслуги А.Корбута відзначені високим почесним званням “Заслужений будівельник України”, золотою медаллю Міжнародної Кадрової Академії “За ефективне управління”, Почесними грамотами Верховної Ради України, Державного комітету будівництва та архітектури, корпорації “Укрбуд”, обласної державної адміністрації.

А.Корбут активно займається благодійною та громадською діяльністю, за що нагороджений Орденом Української Православної церкви “Рівноапостольного Князя Володимира” ІІ ступеня.

А.Корбут – депутат міської ради чотирьох скликань, за особистий внесок у розвиток міської інфраструктури нагороджений Почесною відзнакою міської ради ІІІ ступеня.

Відповідно до рішення №26 сьомої сесії міської ради від 17.03.1999 року “Про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Хмельницького”, міська рада

 

 

 ВИРІШИЛА:
  
1. За вагомі особисті заслуги перед містом Хмельницьким у практичному розв’язанні питань його соціально-економічного розвитку присвоїти голові правління відкритого акціонерного товариства “Хмельницькзалізобетон” Корбуту Анатолію Миколайовичу звання “Почесний громадянин міста Хмельницького”.
Міський голова С. Мельник
Останнє оновлення на Четвер, 13 січня 2011, 15:45
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02