У Хмельницькій міській раді віншували добровольців
Вівторок, 14 березня 2017, 17:56

61-річний хмельничанин Гіві каже - був найстаршим бійцем батальйону "Айдар". Пішов воювати добровільно, за покликом серця. Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин згадує: в час, коли чоловік збирався у військо, саме працював в облдержадміністрації. Не приховує - через поважний вік намагався відмовити добровольця від рішення воювати. Але той наполіг на своєму. Таких, як Гіві, у 2014-му, на початку війни, було немало. Молоді та старші чоловіки і жінки йшли в лави військових без повісток. Сьогодні Україна відзначає День добровольця. Саме про них, хлопців, що своїм запалом та патріотизмом поламали плани ворогу, з часом напишуть в підручниках історії нової, відродженої України.

alt

"Якби не добровольці, ворожі війська ще влітку 2014 року були б на нашій, хмельницькій землі, а то й на кородоні з Польщею. Перші батальйони добровольців були справжнім жахіттям для ворогів - каже міський голова Олександр Симчишин. - Не втомимося вам дякувати!"
Багато з тих, хто за власним бажанням став на захист країни, віддав за неї життя. А дехто поплатився здоров'ям... Хмельничани і досі оплакують 56-річного добровольця Андрія Рибцова, якого поховали лише вчора...
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
 
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02