Аудитори Хмельниччини виявили порушення у Хмельницькій міській державній лікарні ветеринарної медицини
П'ятниця, 24 березня 2017, 10:39
Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби  в Хмельницькій області під час планової ревізії Хмельницької міської державної лікарні ветеринарної медицини виявили порушення, що призвели до втрат, на суму понад 660 тис. грн.
Хмельницька міська державна лікарня ветеринарної медицини не є закладом міської комунальної власності. Вона підпорядковується управлінню Держпродспоживслужби у м. Хмельницькому та фінансується з бюджету області.
Так, Ветлікарнею працівникам, які задіяні виключно наданням платних послуг заробітну плату в сумі 356 тис. грн. виплачено за рахунок коштів загального фонду. Проте оплату необхідно було проводити за рахунок спеціального фонду кошторису.
Окрім того, бухгалтерська служба Ветлікарні необґрунтовано нарахувала єдиний соціальний внесок на заробітну плату інвалідів, що працюють, на суму понад 74 тис. грн.
Також,  аудиторами виявлено безпідставне покриття Лікарнею витрат орендарів та нецільове використання коштів при проведенні ремонтно-будівельні робіт.  Це призвело до втрат більш як 179 тис. грн.
Як з’ясувалось під час ревізії,  придбана Ветлікарнею за бюджетні кошти у 2015 році  система ультразвукової діагностики вартістю 124,7 тис. грн. не використовується у виробничій діяльності.
За недотримання законодавства з фінансових питань на 2 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення, а Ветлікарні зупинено операції з бюджетними коштами та зменшено бюджетні асигнування.

 Про результати ревізії проінформовано правоохоронні органи.

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02