Хмельницький став учасником пілотного проекту Уряду зі спрощеної процедури реєстрації шлюбу за 24 години
Вівторок, 28 березня 2017, 15:52
Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження від 22 березня 2017 р. № 192-р, яким розширено перелік населених пунктів, що виявили бажання долучитись до пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки. Наразі до вказаного проекту приєднався Хмельницький.
Відтепер у Хмельницькому можна одружитись за добу. Перші молодята зможуть скористатись новаціями вже з 28 квітня цього року. Однією з переваг є те, що одружитись можна як у приміщенні Філії № 1 управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради (вул. Грушевського, 86), так і обравши одне із запропонованих місць, а саме: хол приміщення міської ради, 2-й поверх (вул. Гагаріна, 3), виставкова зала Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (вул. Проскурівська, 65), Хмельницький музей-студія фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56), малий актовий зал та внутрішній двір Хмельницької дитячої школи мистецтв (вул. Гагаріна, 3 А). У подальшому перелік місць для одруження буде розширюватись. Усе залежатиме від побажань хмельничан.
Особам, які бажають зареєструвати шлюб у скорочені строки, необхідно укласти договір про надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу, подавши паспорти (посвідки, паспорти іноземних громадян) до Філії № 1 управління адміністративних послуг (вул. Грушевського, 86).
alt
У випадку, коли один із подружжя іноземець, йому потрібно надати його паспорт та документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України. Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою.
Якщо особи, які бажають зареєструвати шлюб, або один з них раніше перебували у шлюбі, мають надати документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним. Працівники управління відскановані документи далі передаватимуть до міського відділу державної реєстрації управління юстиції у Хмельницькій області для перевірки
Державна реєстрація шлюбу буде проводитись у будь-який день, зручний для молодят, у тому числі в день подання відповідної заявки. Для цього майбутнє подружжя має визначитись із датою, часом та місцем реєстрації шлюбу.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02