Робоча група сформувала остаточний варіант проекту Стратегії розвитку Хмельницького на 2017-2025 роки
Четвер, 30 березня 2017, 15:45

 

altСвої останні пропозиції щодо Стратегії розвитку міста Хмельницького на 2017-2025роки мали змогу внести члени робочої групи. Сьогодні фактично відбулося останнє засідання перед представленням документу на обговорення громадськості.
Як повідомив заступник міського голови Володимир Гончарук, над Стратегією працювала робоча група впродовж року. «В процесі нашої роботи ми збирали усі пропозиції, далі ми їх обговорювали з робочою групою і більшість з них є зафіксованими у Стратегії», – зазначив Володимир Гончарук. 
Минулорічний Форум став початком роботи над Стратегією, саме там було зібрано велику кількість пропозицій про те, як має рухатися місто у стратегічній перспективі. Над Стратегією працювали запрошені фахівці,політики,експерти проекту GIZ , які допомогли опрацювати великий масив інформації для того, щоб вийти на визначені стратегічні напрями.
Стратегія розвитку Хмельницького на 2017-2025 роки складається з двох частин. Перша  частина – концептуальні напрями розвитку, стратегічне бачення, куди має розвиватися і яким місто має бути до 2025 року. Друга – план заходів реалізації стратегії, сюди входять різні програми. 
 
Стратегічне бачення втілюється безпосередньо за допомогою цільових програм, яких кілька десятків: «Купуй Хмельницьке!», Програма «Здоров’я хмельничан»,  розвитку велоінфраструктури, безпеки пасажирських перевезень, освітні та культурні програми та інші.
Начальник управління економіки Оксана Новодон під час презентації зазначила: «Ми обрали шлях максимального врахування думки громадськості, бізнесу. У роботі над Стратегією намагалися знайти позицію нашого міста серед міст-конкурентів, на мапі України та світу, для того, щоб визначити яким чином ми можемо вирватися вперед».
alt
 
Робоча група визначила місію міста: «Хмельницький – створює комфорт,об’єднує для розвитку, інвестує в майбутнє!» Створює ринок інновацій та можливостей. Стратегічне бачення міста Хмельницький 2025 – місто комфортне для проживання, екологічно чисте, з сучасною архітектурою, культурою, енергоефективною інфраструктурою, сприятливе для легкого ведення бізнесу, динамічного розвитку економікта новітніх технологій. Ключовими сферами розвитку  Хмельницького визначили три: місто-підприємець, відповідальне місто, комфортне та безпечне місто.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02