Долучайтеся до голосування за концепцію розвитку Молодіжного парку
П'ятниця, 07 квітня 2017, 15:40

 

alt4 концепції Молодіжного парку представили на розсуд громадськості. За підсумками зворотнього зв'язку буде створена загальна концепція та проект парку. Тому організатори закликають долучатися до обговорення та голосування. Остаточний проект парку буде презентовано 24 червня на фестивалі GREEN FEST 2017.
Нагадаємо, 20 юних архітекторів з усієї України впродовж кількох днів розробляли концепції створення Молодіжного парку у Хмельницькому. Візуалізацію усіх чотири концепції можна переглянути на цифровій платформі Іssuu.
1 концепція  
Опис: В парку "Молодіжний" вже є своя атмосфера, яку важливо зберегти не перенасичуючи його різними функціями. Основні цінності, на яких побудована дана концепція – відкритість, безбар'єрність, безпека та універсальність.
Автори: Христина Коляса, Максим Васалатій, Ірен Кухар, Марія Павлишак, Вадим Шишка.
 
Опис: Головними принципами були: не перенавантажити простір функціями, зберегти і використати існуючий ландшафт, зберегти як перевагу проглядовість, а також неформальність відпочинку, на противагу парку по-сусідству.
Автори: Олександра Нарижна, Ірина Демянюк, Назар Павлеса, Анастасія Малашенко, Олена Джула-Райфшнайдер
 
Опис: Оскільки парк вже є унікально красивим, основна закладена в пропозицію ідея – "не нашкодити".  Зробити все, щоб залишити парк парком – чіткіше відділити його від пляжу з півдня і від майбутньої вулиці з півночі.
Автори: Андрій Бєляєв, Ліза Чабан, Іван Джула, Дмитро Райфшнайдер
Опис: Молодіжний парк – це простір, який дає можливість розвитку нового суспільства, яке є платформою для того, щоб змінювати образ міста. Основна концепція базувалась на тому, що цей простір має бути не лише для молоді, він має бути місцем де кожен почуватиме себе комфортно. І навіть людина літнього віку зможе сказати: "Це мій молодіжний парк".
Автори: Тетяна Румілець, Ірина Волинець, Марта Голяка, Галина Стрипа, Максим Кухар.
 
Голосувати можна у соцмережах  Фейсбук та Вконтакті. 
 
 
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02