Developed by JoomVision.com
ЗВІТ депутата міської ради НАГОРНОЇ Тетяни Володимирівни перед виборцями

 

Нагорна

 

У 2015 році  Нагорна Тетяна Володимирівна перемогла на окрузі №31, з того часу активно почала представляти інтереси своєї громади та загалом Хмельницького у міському самоврядуванні.

За звітний період прийняла участь у 10 сесіях міської ради, та понад 40 засіданнях постійної комісії міської ради з питань роботи житлово-комунального господарства. За звітний період засідання сесій міської ради не пропускала.

З метою захисту інтересів виборців Нагорною Т.В. та помічниками було проведено понад 35 прийомів громадян – у приміщені ЖЕК №2.

 

В 2016 році надійшло понад 30 письмових звернень від мешканців міста та колективів, та 43 звернення в усній формі. Всі усні та письмові звернення були розглянуті.

За вказаний період Нагорною Т.В. було направлено 40 депутатських звернень до органів місцевого самоврядування та  державних органів виконавчої влади та приватних установ, структур, організацій, а саме:

- До виконавчих органів Хмельницької міської ради;

- Народному депутату С.Лабазюку;

- Управління житлово-комунального господарства;

- Хмельницькводоканалу;

-  Фінансового управління;

- Управління праці та соціального захисту населення

- Та інших.

На всі письмові та усні запити отримано відповіді.

 

Як секретар постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста депутат постійно працює над механізмами створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, благоустрою прибудинкових територій, облаштування комфортних та сучасних технологій для покращення упорядкованості та забезпечення благополуччя мешканців.

З метою підтримки програм з енергоефективності, теплозабезпечення, реорганізації муніципального сектору та розвитку інвестиційної стратегії, Тетяна Володимирівна приймала участь у семінарах та міжнародних конференціях, зокрема: семінарі Фонду E5P на тему: «Можливості фінансування муніципального сектору для енергоефективності разом з E5P. Оскільки житловий фонд міста та зокрема територіального округу №31 достатньо застарів, та потребує модернізації - на сьогодні проводиться вивчення та аналіз багатоповерхових будинків, які потребують утеплення, заміни вікон та дверей, доводиться інформація мешканцям щодо зазначених програм.

На виконання депутатських звернень за 2016 рік виконано ряд робіт з асфальтування прибудинкових території біля багатоповерхових будинків, дитячих дошкільних навчальних закладах та школах, облаштування обмежувачів швидкості біля навчальних закладів та багатоповерхових будинків, встановлено нові ігрові дитячі майданчики, проведено ремонти під’їздів, омолодження зелених насаджень, надано одноразову медичну допомогу на лікування мешканцям міста, постійно надається юридична консультація жителям Хмельницького під час їх звернення, зокрема:

- встановлено дитячий майданчик та елементи спортивних майданчиків по вулиці Старокостянтинівське шосе, 24; вул. Водопровідна 28/2; Шевченка, 40 та Шевченка, 53

- встановлення лежачого поліцейського по вулиці Пилипчука, 36

- надано одноразову медичну допомогу на лікування більше 20 мешканцям мікрорайону

- надано юридичну консультацію 35 жителям округу

- здійснено зрізання та розчищення аварійно небезпечних дерев.

Крім того, на виконання депутатських звернень та доручень виборців поданих відповідно до ст.17 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» з міського бюджету виділено кошти на поточний ремонт дорожнього покриття вулиць та тротуарів виборчого округу № 31 – 9705 м.кв, на загальну суму  2 033 561,13 грн.

 

Також було виконано поточний ремонт прибудинкових територій по вул. Пилипчука,34,  Шевченка,53, Шевченка,55 та Подільська,159 на загальну суму понад 349,73 тис.грн.

Враховуючи соціальну спрямованість діяльності політичної партії «Поруч», неодноразова приймала участь у різних заходах та святкуваннях:

- З метою підтримки навчально-освітнього процесу відвідувала святкування приурочені до 40 річчя ЗОШ №22 ім. Олега Ольжича

- В травні 2016 року за сприяння благодійної організації Тетяна Володимирівна приймала участь у організації та проведені урочистих заходів для ветеранів Великої вітчизняної війни.

 

Нагорною Т.В. подано пропозиції до Виконавчого комітету Хмельницької міської ради та Фінансового управління щодо робіт, які необхідно включити в фінансування з міського бюджету у 2017 році, на сьогодні погоджено та буде профінансовано роботи з омолодження дерев, зелених насаджень  на загальну суму 439 тис.грн; роботи з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі на 3 млн 584 тис.грн., поточний ремонт прибудинкової території по вул.Водопровідна,20 – 550 кв.м. – 160 тис.грн., капітальний ремонт, заміна ушкоджених ділянок трубопроводів холодного та гарячого водопостачання, центрального опалення та водовідведення житлових будинків вул.Подільська,147/1 – на загальну суму 74 тис.грн., Утеплення фасадів та заміна вікон житлових будинків по вул. Подільська, 149 – на загальну суму 440 тис.грн.

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02