39. "Про надання міському комунальному підприємству «Хмельницькводоканал» дозволу на списання установки для повірки водолічильників шляхом ліквідації"
Четвер, 20 квітня 2017, 12:02

 


Україна
Хмельницька міська рада
Рішення тринадцятої сесії
№39 від 22.03.2017

 

 

Про надання міському комунальному підприємству «Хмельницькводоканал» дозволу на списання установки для повірки водолічильників шляхом ліквідації

 

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету та керуючись Положенням про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Хмельницького і перебуває на балансі комунальних підприємств, засновником яких є Хмельницька міська рада, затвердженим рішенням тридцятої сесії Хмельницької міської ради від 14.12.2011 року №4 та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл міському комунальному підприємству «Хмельницькводоканал» на списання установки для повірки водолічильників шляхом ліквідації, як непридатної для подальшого використання згідно з додатком.

 

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука та міське комунальне підприємство «Хмельницькводоканал».

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

 

Міський голова О.Симчишин

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02