Developed by JoomVision.com


Курс долара
Міжмузейний проект «Венеція – Україна: мистецький погляд крізь час» включає 3 виставки та виставу від театру ляльок «Дивень»
Субота, 13 травня 2017, 10:49

Міжмузейний  проект «Венеція – Україна: мистецький погляд крізь час» цьогоріч присвячений Міжнародному дню музеїв та Дню Європи. Ми пропонуємо вам зануритись у культуру Венеції, давню і сучасну, знайому й загадкову, побачити Венецію очима художників і поетів, композиторів та режисерів.

У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56) 18 травня о 16.00 відбудеться відкриття виставка фотографій Сергія Чеха «Венеціанський альбом»
Чех Сергій Анатолійович – фотограф, художник, член Національної спілки фотохудожників України, експерт історичних методів фотографії, учасник понад 50 міжнародних і національних фотовиставок, член творчих об’єднань «Ікс+» та «Станкова фотографія ХХІ». «Венеціанський альбом» – це виставка світлин, що розповідають про невідому, нетуристичну  Венецію, яка є абсолютно унікальним місцем на Землі. Роботи автора неквапно ведуть нас від околиць міста через вузькі канали, кав’ярні, вітрини магазинів до найбільш відомої у Венеції площі  – Сан-Марко.  Витончені контури і ажурні фасади будівель зачаровують. Милуючись містом, зображеним на світлинах, можна почути його голос, відчути його душу.
alt
 
 
26 травня 2016 року о 17.00 у рамках фестивалю «ART’колаж-2017» у Хмельницькому обласному художньому музеї (вул. Проскурівська, 47) відбудеться відкриття двох виставок у  присвячених давній і сучасній Венеції:
«Антоніо Каналетто. Венеційська ведута». Офорти з приватної колекції.
Джова́нні Анто́ніо Кана́ль (італ. Giovanni Antonio Canal, відомий за ім'ям Canaletto – Канале́тто; нар. 18 жовтня 1697, Венеція – пом. 20 квітня 1768, Венеція) – італійський художник, голова венеціанської школи ведутистів, майстер міських пейзажів у стилі бароко.
Олександр Харват. «Романтика карнавальної Венеції». Світлини.
Олександр Харват – член правління Національної спілки фотохудожників України, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва (EFIAP), член Національної спілки журналістів України, Національної спілки краєзнавців України, Посол миру.
У програмі відкриття о 18.00 у музейному дворику – вистава від акторів Хмельницького академічного обласного театру ляльок «Дивень».
alt
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02