У Хмельницькому розпочалось проведення публічної консультації з питань розміщення малих архітектурних форм
Понеділок, 15 травня 2017, 14:18

alt

Проблема хаотичного розміщення малих архітектурних форм (МАФів) стосується більшості міст нашої країни. Проте, хмельницька влада найближчим часом хоче її вирішити, розміщуючи тимчасові споруди лише у певних визначених місцях. Допомогти у цьому зголосились активісти кампанії "Стеж за грошима". Зробити це можна на спеціальному сайті vdmk.org/6499 або відправити SMS (за ціною оператора) на номер 093-177-00-35 з текстом «6499+№ відповіді». З сайту Хмельницької міської ради можна перейти за швидким посиланням. Або ж свою пропозицію принести у відділ звернень громадян (вул. Гагаріна, 18). 

alt
alt
 
“Це перша подібна публічна консультація в місті. Ми хочемо побачити чи зручно хмельничанам користуватись таким механізмом”, - зазначив координатор кампанії “Стеж за грошима” у Хмельницькій області Олег Черненко. Також повідомив, що по завершенню проекту сайт опитування активісти згодні безкоштовно передати у користування владі. Механізм публічних консультацій реалізовується за підтримки Національного демократичного інституту та посольства Канади в Україні.
 
Міський голова Олександр Симчишин переконаний, що саме ті, хто долучаться до проекту і є людьми, які готові працювати над зовнішнім виглядом міста.
«У мене особисто не було жодних сумнівів, що нам публічна консультація потрібна. Я в цьому проекті вбачаю такий собі міні-референдум, який дає змогу побачити думку, принаймні активних людей,  щодо тієї чи іншої проблеми. Якщо у нас все нормально вийде, думаю, і надалі такі речі будемо використовувати щодо інших питань».   
alt
 
Профільний заступник міського голови Андрій Бондаренко зазначив: “Ми, власне, вже розпочали працювати над впорядкуванням МАФів. Вирішено, що у центральній частині міста залишаться лише тимчасові споруди. де продають пресу. Також департамент архітектури вже підготував кілька варіантів архітектурних типів МАФів - це стане наступним етапом публічних консультацій”.
alt
 
Публічна консультація з приводу розміщення МАФів триватиме до 1 червня. Згодом на обговорення громадян буде виставлено варіанти архітипів цих споруд.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02