Прийом громадян з особистих питань у ЖЕКу №1 провела керуючий справами Юлія Сабій
Середа, 17 травня 2017, 10:12

Поспілкуватися із представником міської влади мали можливість мешканці будинків центрального мікрорайону, які обслуговує цей ЖЕК. Зі своїми проблемами та скаргами звернулося п’ятеро громадян, які порушили понад десяток проблемних питань. Два звернення були колективними.

alt

Містян цікавили питання різноманітного характеру: комунальні, особисті та загальноміські. Так, дві хмельничанки, які проживають у будинку №117 на вул. Проскурівського підпілля, переймалися питанням ремонту зруйнованої витяжної системи, розташованої на даху їхньої десятиповерхівки, а ще просили замінити люк сміттєпроводу.
Присутній на прийомі громадян виконуючий обов’язки начальника ЖЕКу №1 Олександр Телішевський повідомив керуючій справами, що про проблему знає і зазначений 80-квартирний будинок уже внесено до плану виконання поточних ремонтних робіт на 2017 рік. Однак, роз’яснив заявницям, що працівники ЖЕКу ремонтні роботи виконують за кошти, які надходять від мешканців будинків. У цьому ж будинку, за словами в.о. начальника ЖЕКу, склалася велика заборгованість мешканців із квартирної плати у сумі 9,5 тисяч гривень. Звертаючись до заявників, Юлія Сабій наголосила на необхідності погашення заборгованості, впливу на сусідів, аби ті погасили борг, і тоді, уже влітку, ЖЕК зможе приступити до виконання ремонтних робіт.
alt
Подібних ситуацій у нашому місті немало. Мешканці будинків не сплачуюють у повному обсязі кошти ЖЕКу, а той, у свою чергу, не може виконувати заплановані ремонтні роботи та погасити борг перед підприємством «Хмельницькліфт» за користування мешканцями ліфтами у багатоквартирних будинках.
alt
 
Значна кількість мешканців нашого міста живуть у старих панельних багатоквартирних будинках і люди відчувають зміни погоди на собі. Восени у квартирі підвищується рівень вологості і на стінах з’являється шкідливий для здоров’я людини грибок, а взимку через щілини міжпанельних швів проникає холодне повітря. Від імені сусідів з проханням відремонтувати затоплений під’їзд та стики панелей будинку до представника міської влади звернувся житель будинку №6, що на вулиці Прибузькій.
Як повідомив в.о. керівника ЖЕКу, відповідно до складеного графіку, цьогоріч житлово-експлуатаційна організація планує відремонтувати 36 під'їздів, але головними критеріями визначення першочерговості виконання ремонтів будуть стан під’їзду та проплата мешканців. Першочергово ремонт буде здійснюватись .у тих будинках і підїздах, де буде першою погашена заборгованість. Загальна ж заборгованість по будинку на Прибузькій, 6 складає 35 тис. грн.
alt
Інші звернення хмельничан стосувалися облаштування спортивних майданчиків та майданчиків для сміття, асфальтування прибудинкових територій, зрізання та омолодження дерев, вигулу собак у заборонених місцях тощо.
Усі звернення відділ роботи із зверненнями громадян взяв на контроль. Відповідь заявникам надійде у письмому вигляді у термін, визначений Законом України «Про звернення громадян».
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02