День вишиванки зі спортивним настроєм святкували у НВК №7
Четвер, 18 травня 2017, 15:54

Нагодою поєднати здавалось би непоєднуване стало відкриття футбольного майданчика із штучним покриттям. Він став другим, але далеко не останнім для нашого міста: "На початку навчального року ми відкривали такий же майданчик у мікрорайоні Озерна, біля НВО №28, - згадує міський голова Олександр Симчишин. - Я інколи навідуюся туди і спостерігаю, як на ньому займаються діти. Це дуже приємна картина. Зовсім скоро такий же майданчик відкриємо і в мікрорайоні Ракове. Не довго залишилося чекати і на внутрішньодворові багатофункційі спортивні майданчики. Наприклад, найближчим часом буде готовий такий майданчик на Старокостянтинівському шосе. Починаємо будувати футбольний майданчик у ДЮСШ №1 по вулиці Спортивній і придворовий за адресою: вул. Тернопільська, 34.

Маленькими кроками ми йдемо до того, що кожна школа і кожен великий двір нашого міста матиме своє місце для занять спортом, комфортне та сучасне".
Міському голові, як головному ініціатору будівництва пришкільних спортмайданчиків, випала честь забити перший гол у футбольні ворота. І поки учні вже традиційно робили з мером селфі, футбольні команди НВК№7 розминалися перед початком турніру. Бо новенькому полю в першу чергу потрібно пройти "бойове хрещення" грою.
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02