У День Героїв у Хмельницькому відкрили меморіальні дошки двом загиблим Героям
Вівторок, 23 травня 2017, 17:00

23 травня – День Героїв України, саме у цей день двох Героїв неоголошеної війни згадали у їхніх рідних школах. Тепер на фасадах навчально-виховного комплексу №2 та на загальноосвітній санаторній школі-інтернаті висять пам’ятні дошки на честь українських Героїв Володимира Величка та Анатолія Якушка.Володимир Величко – один з перших Героїв, які загинули за Україну. Минуло майже три роки, як Володимира нема серед живих. Відкриваючи меморіальну дошку на школі-інтернаті, у якій навчався Герой, сестра загиблого бійця подякувала усім за те, що її брата пам’ятають. На війну він пішов добровольцем і пояснював рідним це просто: «Якщо не я, то хто?!» Відкрила пам’ятну дошку сестра та мати Героя.

alt
alt
alt
alt
alt
 
Міський голова Олександр Симчишин переконаний, що пам’ять про подвиг таких людей це те, чим повинні жити усі хмельничани. «Сьогодні в українській історії дуже великий день – День Героїв, у який ми згадуємо усіх українських героїв, які у різні роки і у різні часи боронили українську землю, – звернувся до присутніх міський голова. – Саме сьогодні ми відкриваємо меморіальні дошки сучасним українським Героям. Про таких як Володимир Величко та Анатолій Якушко ми повинні пам’ятати і згадувати завжди, а отже – робити все можливе, щоб держава, заради якої вони загинули, стала сильна і заможна».
alt
alt
Анатолій Якушко навчався у НВК №2, а сьогодні його маленький син разом з матір’ю Героя відкрити меморіальну дошку на фасаді рідної школи. Це дошка пам’яті про покладене життя заради миру та добробуту усіх українців.
alt
alt
alt
alt
alt
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02