Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про встановлення камер відеоспостереження в об’єктах торгівлі м. Хмельницького, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв
Понеділок, 17 липня 2017, 15:58

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про встановлення камер відеоспостереження в об’єктах торгівлі м. Хмельницького, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв

 

 

З метою забезпечення дотримання громадського порядку на території м. Хмельницького, профілактики та запобігання вчиненню злочинів та адміністративних правопорушень, на виконання протокольного доручення постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ :

1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозиції рекомендувати суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв в об’єктах торгівлі міста незалежно від форм власності:

1.1. Встановити камери відкритого або закритого відеоспостереження на вході до об’єкту торгівлі та в торговельному залі.

1.2. Забезпечити інформування відвідувачів об’єкту торгівлі та осіб, що потрапляють до зони видимості камер спостереження, про ведення відеоспостереження шляхом розміщення на видному місці спеціальних інформаційних повідомлень.

1.3. Забезпечити збереження відеозаписів виходячи з можливостей відеореєстратора протягом терміну, який має становити не менше 10 діб.

1.4. Забезпечити безпосередній доступ до системи відеоспостереження при виникненні нестандартних, конфліктних ситуацій чи мотивованого звернення на вимогу контролюючих та правоохоронних органів для об’єктивного розгляду вище зазначених ситуацій.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови В. Гончарука.

 

Міський голова О. Симчишин

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02