Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

від 06.09.2017 року № 608 "Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального корис
П'ятниця, 08 вересня 2017, 12:53

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 06.09.2017 року № 608

 Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому, складу конкурсного комітету та встановлення Умов проведення конкурсного відбору

 

З метою залучення на конкурсних засадах суб'єкта господарювання для виконання функцій з організації та управління рухом міського пасажирського транспорту, впровадження автоматизованої системи інформаційного забезпечення пасажирських перевезень, розглянувши клопотання управління транспорту та зв’язку, враховуючи протокол громадських слухань щодо обговорення вказаного проекту від 22.08.2017 року керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні” та “Про автомобільний транспорт”, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити Порядок проведення конкурсного відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому, згідно з додатком 1.

2. Затвердити склад конкурсного комітету по відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому, згідно з додатком 3.

3. Встановити Умови проведення конкурсного відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому, згідно з додатком 2.

4. Доручити управлінню транспорту та зв’язку (Шепурев С.В.) провести конкурс з відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому.

5. Управлінню організаційно-інформаційної роботи та контролю (Максимов Б.М.) забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті міської ради.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на управління транспорту та зв’язку та заступника міського голови А. Бондаренка.

 

Міський голова О. Симчишин

 

 

 

 

Додаток 1

до рішення виконавчого комітету

від 06.09. 2017 р. № 608

 

Порядок

проведення конкурсного відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому

 

1. Мета та правові підстави проведення конкурсу

1.1. Порядок проведення конкурсного відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому (далі – Порядок) розроблено на підставі Закону України «Про автомобільний транспорт», постанов Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (із змінами) та від 03.12.2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами).

1.2. Метою здійснення конкурсного відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому є створення системи GPS-моніторингу транспорту, отримання достовірної інформації про роботу пасажирських перевізників, покращення якості пасажирських перевезень.

1.3. Цей Порядок визначає процедуру підготовки та проведення конкурсного відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому і є обов’язковим для виконання Організатором пасажирських перевезень, Організатором проведення конкурсного відбору, конкурсним комітетом та суб’єктами (учасниками конкурсного відбору), які планують приймати участь у конкурсному відборі

2. Терміни, що вживаються в цьому Порядку

Організатор конкурсного відбору – управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради;

Організатор пасажирських перевезень – виконавчий комітет Хмельницької міської ради;

Конкурсний комітет – постійний або тимчасовий орган, утворений організатором пасажирських перевезень для розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу;

Система (Єдина міська система управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування) – комплекс організаційних, апаратно-технічних та програмних рішень, які дозволяють виконати завдання ефективного управління та контролю за міськими пасажирськими перевезеннями;

Конкурсна пропозиція – умови впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування та підготовки інформації про роботу перевізників;

Учасник конкурсного відбору (претендент) – суб’єкт господарювання, який в установленому порядку подав заяву та документи, визначені цим Порядком, для участі в конкурсі;

Переможець конкурсного відбору – суб’єкт господарювання, який переміг у конкурсі;

GPS – глобальна система визначення місцезнаходження - Global Positioning System (GPS) - супутникова навігаційна система, яка дозволяє визначати координати, швидкість і напрямок руху об'єктів в будь-якій точці земної кулі, в будь-який час доби, при будь-якій погоді.

GPS-моніторинг транспорту – комплекс заходів, обладнання та програмного забезпечення для визначення місця розташування транспортних засобів, встановлення маршруту їх прямування, доставка зібраної інформації користувачам різними каналами зв'язку та формування відповідних звітів за певні проміжки часу.

3. Об’єкт конкурсного відбору

3.1. Об’єктом конкурсного відбору є комплекс заходів для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу транспорту загального користування, виконання функції оператора цієї системи та інформаційного доступу до неї, що дозволить Організатору пасажирських перевезень забезпечити організацію та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування.

4. Основні вимоги до Системи

4.1. Система повинна мати можливість забезпечити обслуговування всіх транспортних засобів (надалі – ТЗ) суб’єктів господарювання-перевізників (надалі – Перевізників), які надають послуги з перевезення пасажирів на підставі укладених з Організатором пасажирських перевезень договорів про організацію пере­ве­зення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому та повинна бути розрахована не менше ніж на 500 транспортних одиниць.

4.2. Обладнання має використовувати систему глобального позиціонування GPS з подальшою передачею даних на сервер Виконавця та з сервера Виконавця передачу оброблених даних на програмну частину Системи “робоче місце” Організатора.

4.3. У разі відсутності чи неможливості підключення наявного у Перевізника Обладнання під Систему, переможець конкурсного відбору повинен запропонувати Перевізнику інше Обладнання, яке буде працювати у даній Системі та може бути встановлене на ТЗ Перевізників. Обладнання фіксує час, дату, координати, швидкість руху та інші характеристики. Відомості накопичуються на сервері бази даних переможця конкурсного відбору.

4.4. Доступ до програмної частини Системи “робоче місце” - повинен мати як Перевізник, так і Організатор пасажирських перевезень. Така структура дає змогу Перевізнику використовувати Систему для здійснення оперативного керування та вдосконалення організаційної структури підприємства, а Організатору пасажирських перевезень - можливість здійснювати контроль за якістю послуг, що надаються Перевізниками і отримувати об’єктивну інформацію про їх роботу на міських маршрутах.

4.5. Система повинна відповідати всім далі визначеним технічним та/або іншим вимогам і можливостям, встановленим даним Порядком.

5. Основні цілі і завдання впровадження та надання в користування Системи

5.1. Впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу транспорту загального користування має забезпечити для Організатора пасажирських перевезень:

- надання об'єктивних даних для здійснення контролю за виконанням зобов'язань Перевізниками згідно договорів про організацію пере­ве­зення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому;

- безперервний on-line контроль за дотриманням схем та розкладів руху ТЗ з використанням даних GPS-моніторингу;

- одержання статистичних даних для контролю, ефективного планування та звітності;

- контроль та відстеження нецільового використання ТЗ, фактів простою та недотримання швидкісного режиму ТЗ;

- створення єдиної бази даних з контрольованим доступом;

- підвищення ефективності управління, безпеки перевезення пасажирів та експлуатації ТЗ;

- покращення якості послуг, що надаються населенню міста пасажирським транспортом;

- можливості розширення системи для впровадження інших електронних засобів (табло прогнозування часу прибуття транспорту на зупинках, надання пасажирам додаткової аудіо- та відеоінформації у салоні ТЗ, підключення Web-додатків для відстеження руху громадського транспорту, забезпечення двостороннього голосового зв'язку диспетчера з водієм, підключення датчиків контролю пального, підключення до автоматизованої системи оплати проїзду (електронного квитка).

6. Вимоги до програмного забезпечення Системи

6.1. Програмне забезпечення повинно виконувати такі функції і завдання:

6.1.1. Автоматизоване ведення контролю за об'єктами моніторингу в режимі реального часу, з прив’язкою до контрольних зон, за розташуванням ТЗ в поточний момент часу з можливістю відображення стану об'єкта, адреси, швидкості та напряму руху, з можливістю визначення інтервалу передачі даних на сервер;

6.1.2. Створення та введення в Систему: маршрутів, контрольних зон, планових показників кількості рейсів та графіків, їх виконання ТЗ;

6.1.3. Відображення історії пройденого шляху (треку) одного або декількох ТЗ різними кольорами за обраний проміжок часу, із зазначенням: місць зупинок, адреси, швидкості у конкретній точці;

6.1.4. Створення профілів зон для контролю відвідування місць технічного та медичного огляду;

6.1.5. Онлайн контроль за дотриманням графіку руху ТЗ з відображенням відхилень від графіків руху ТЗ з цифровим та кольоровим позначенням;

6.1.6. Створення системи планування роботи рухомого складу та водіїв на транспорті (в т.ч. у вихідні та святкові дні);

6.1.7. Наявність інтерфейсу (API) для інтегрування та обміну інформацією з обліковими системами;

6.1.8. Автоматичне формування звітів план/факт виконання рейсів та графіків ТЗ Перевізників, з можливістю фільтрації по маршруту, перевізнику, ТЗ та автоматичне відправлення звітів за визначений час на визначені електронні адреси;

6.1.9. Створення звіту для контролю дотримання інтервалів відправлення ТЗ з кінцевих зупинок;

6.1.10. Створення звіту-аналізу причин порушення рейсів та графіків;

6.1.11. Забезпечення можливості підключення спеціалізованого обладнання для виконання різних завдань (забезпечення інформування водія про дотримання графіків руху за допомогою інформаційного табло, забезпечення водія можливістю двостороннього голосового зв'язку з диспетчером, забезпечення підключення системи автоматичного аудіо та відео інформаційного забезпечення пасажирів в салоні ТЗ, забезпечення можливості підключення датчиків контролю пального, забезпечення можливості підключення до автоматизованої системи оплати проїзду (електронного квитка);

6.1.12. Відображення інформації прогнозування часу прибуття ТЗ на світлодіодних інформаційних табло (інформація на табло повинна оновлюватися не рідше одного разу на 10 секунд);

6.1.13. Відображення інформації про стан руху ТЗ по маршрутам та прогноз прибуття ТЗ на обрану зупинку за допомогою веб-додатку та додатку для мобільних пристроїв;

6.1.14. Підключення «Тривожної кнопки» для оповіщення диспетчера про виникнення позаштатних ситуацій;

6.1.15. Оперативне відображення тривожних повідомлень, факт спрацьовування «Тривожної кнопки», датчиків та ін., а також фіксація та відображення на треку місця і часу виникнення тривожних повідомлень;

6.1.16. Контроль технологічних рейсів в'їзду та виїзду з депо;

6.2. Учасник конкурсного відбору повинен надати документи походження пропонованого програмного забезпечення (бути його автором або мати ліцензійний договір).

6.3. Програмне забезпечення повинно мати можливість нарощування функціональності на вимогу Організатора пасажирських перевезень.

6.4. Мовою інтерфейсу має бути державна, наявність інших мов є перевагою, але не є обов'язковою.

6.5. Учасник конкурсного відбору повинен продемонструвати відповідність пропонованого програмного забезпечення всім вказаним вимогам на прикладі впровадження та надання в користування аналогічних Систем в інших містах. Неможливість демонстрації прирівнюється до відсутності технічної можливості або відповідної функції.

7. Підтвердження відповідності та кваліфікації Учасника конкурсного відбору

7.1. Учасник конкурсного відбору на підтвердження своєї відповідності та кваліфікації подає наступні документи:

7.1.1. Копія Статуту;

7.1.2. Копія витягу (виписки) з ЄДРПОУ;

7.1.3. Копія витягу з реєстру платників ПДВ або копія витягу з реєстру платників єдиного податку;

7.1.4. Довідка про відсутність заборгованості у сплаті податків і зборів (обов’язкових платежів), видана органами державної фіскальної служби, сформована не раніше, ніж за 10 днів до дня проведення конкурсу;

7.1.5. Повна інформаційна довідка з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, сформована не раніше, ніж за 10 днів до дня проведення конкурсу;

7.1.6. Підтвердження повноважень представника Учасника конкурсу (довіреність, наказ про призначення або копія витягу із протоколу Зборів засновників);

7.1.7. Копія штатного розпису;

7.1.8. Відомості про матеріально-технічну базу;

7.1.10. Копії аналогічних договорів про впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування, які виконуються не менше ніж рік, загальною кількістю встановленого та підтримуваного Системою Обладнання не менше ніж 300 одиниць, в інших містах (крім інформації, що становить комерційну таємницю).

7.1.11. Рекомендаційні листи від органів місцевого самоврядування з оцінкою виконання Учасником конкурсу аналогічних договорів на впровадження єдиної міської системи диспетчеризації та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування.

7.1.12. Інформаційний лист-опис додаткових інвестиційних зобов’язань;

7.1.13. Поетапний план щодо впровадження та надання в користування Системи, у тому числі поставки та монтажу технічних засобів, програмного забезпечення, забезпечення віддаленого контролю за транспортними засобами, одержання статистичних та звітних даних та інше.

7.1.14. Копії дозвільної, ліцензійної та правовстановлюючої документації Учасника конкурсу відповідно до п. 8.4. даного Порядку;

7.2. Учасник конкурсного відбору посвідчує вірність всіх копій документів власним підписом або підписом представника та печаткою (у разі наявності).

7.3. Учасник конкурсного відбору повинен мати досвід впровадження та надання в користування аналогічної єдиної міської системи диспетчеризації та супутникового моніторингу пасажирського транспорту у місті із встановленою та підтримуваною Системою протягом року, кількістю Обладнання не менше ніж на 300 одиниць.

8. Загальні вимоги до Обладнання Системи

8.1. В основі Обладнання повинен бути CAN-інтерфейс, який передбачає нарощування цифрових інтерфейсів, дискретних і аналогових входів, з можливістю налаштування на прийом та передачу інформації з різних додаткових периферійних модулів та датчиків.

8.2. Наявність можливості поступового розширення можливостей Обладнання, додаючи до нього нові модулі і підключаючи нові датчики, без необхідності змінювати вже існуюче Обладнання та наявність монтажного комплекту. Обладнання повинне відповідати характеристикам, зазначеним у Таблиці 1.

 

Таблиця 1

Характеристики GPS/GSM Обладнання

 

Параметри

Характеристики

1

Стандарт передачі даних

GSM 900/1800

2

Канали зв’язку

GPRS, SMS

3

Передача даних та повідомлень

На запит диспетчерського центру, за внутрішнім алгоритмом Обладнання

4

Клас GPRS

10

5

Виконання GSM і GPS антен

Зовнішні

6

Тип навігаційної системи

GPS/GLONASS

7

Виконання датчика руху

Акселерометр обов’язково

8

Інтерфейс

CAN

9

Кількість SIM-карт

1

10

Тип живлення

Постійний

11

Напруга живлення

Від 6 В до 40 В

12

Середній струм споживання (12В)

60 мА

13

Максимальний струм споживання (12В)

300 мА

14

Об'єм енергонезалежної пам'яті

Не менше 2 МБ (або 65 000 записів)

15

Внутрішній акумулятор Li-Ion

Не менше 1 000 mA.

16

Час безперервної роботи GPS/GSM трекера від внутрішньої батареї

Не менше 8 годин

17

Робоча температура

Від – 30 °С до + 80 °C

18

Відносна вологість повітря

80 +/- 15 %

19

Габаритні розміри (Ш х Д х В)

Не більше 100 х 100 х 50 мм

20

Виконання корпусу

Пило-бризко захищений корпус

 

8.3. Вимоги до комплектації Обладнання.

До базового комплекту постачання Обладнання мають входити:

- GPS антена зовнішня, GSM антена зовнішня або внутрішня;

- кабель живлення;

- запобіжник;

- монтажний комплект;

- пломби (стікери), що руйнуються при спробі втручання;

- технічний паспорт або аналогічний документ українською мовою;

- сертифікати відповідності якості пристрою.

- гарантійний лист на обслуговування обладнання терміном не менше ніж 12 місяців з моменту введення його в експлуатацію.

8.4. Вимоги до дозвільної документації на Обладнання.

На підтвердження легітимності використання пропонованого Обладнання Учасник конкурсного відбору повинен надати такі документи:

- Сертифікат відповідності УкрСЕПРО на продукцію, що постачається, за умови її включення до Переліку продукції, яка підлягає обов'язковій сертифікації;

- Витяг з Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України в смугах радіочастот загального використання;

- Висновок СЕС на GPS-пристрої про відповідність радіоелектронного обладнання вимогам діючого санітарного законодавства України;

- Висновок СЕС на технічні умови про відповідність радіоелектронного обладнання вимогам діючого санітарного законодавства України;

- Довідка з Інституту науково-технічної експертизи Служби безпеки України про те, що обладнання не потрапляє в категорію продукції «Спеціальні технічні засоби та пристрої для отримання інформації з каналів зв'язку або інших технічних засобів негласного отримання інформації»;

- Листи Українського Державного центру радіочастот та відповідного сертифікаційного центру про погодження технічних умов на виготовлення модулів GPS/GSM;

- Якщо Учасник конкурсного відбору не є розробником або імпортером обладнання, він має подати документ на підтвердження права розповсюджувати, встановлювати, налаштовувати, обслуговувати, експлуатувати тощо обладнання (дилерський сертифікат або гарантійний лист виробника чи імпортера);

- Паспорт якості, технічний паспорт або інший аналогічний документ українською мовою від виробника чи їх копії.

8.5. Учасник конкурсного відбору повинен продемонструвати відповідність пропонованого Обладнання всім вказаним вимогам до Обладнання супутникового моніторингу. Неможливість демонстрації прирівнюється до відсутності технічної можливості або відповідної функції.

9. Вимоги до постачання та введення в експлуатацію Обладнання та Системи

9.1. Переможець конкурсного відбору повинен:

9.1.1. безкоштовно встановити Організатору пасажирських перевезень програмну частину Системи “робоче місце” з доступом до Системи.

9.1.2. у разі відсутності чи неможливості підключення наявного у Перевізника Обладнання під Систему, встановити Обладнання на ТЗ Перевізника, яке буде працювати у даній Системі, при умові виконання останнім умов відповідного договору на встановлення Обладнання.

9.1.3 протягом 3-ох місяців з моменту підписання договору для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому, налаштувати та ввести Систему в експлуатацію. Оплата за встановлення Обладнання на ТЗ Перевізників та його щомісячне обслуговування проводиться за рахунок коштів Перевізників на основі договорів, укладених до моменту введення Системи в експлуатацію.

9.2. Встановлення Обладнання на ТЗ Перевізників повинно бути здійснено з дотриманням таких вимог:

- усі кабельні з’єднання повинні бути легко доступні для перевірки та ремонту;

- якщо під час інсталяції Обладнання була знята ізоляція, вона повинна бути встановлена заново;

- усі місця з’єднань, роз’єми, технологічні отвори Обладнання повинні бути захищені пломбами (стікерами), що руйнуються у разі спроби усунення.

10. Вимоги до гарантійних зобов’язань та технічної підтримки Системи

10.1. У разі перемоги, учасник конкурсного відбору повинен забезпечити гарантійне обслуговування програмного забезпечення та впровадженої Системи не менше одного року з моменту введення Системи в експлуатацію.

10.2. У разі перемоги, учасник конкурсного відбору повинен забезпечити ремонт та сервісне обслуговування встановленого обладнання на протязі трьох календарних днів з моменту отримання інформації про несправність.

11. Порядок організації та проведення конкурсного відбору

11.1. Організатор конкурсного відбору не пізніше, ніж за 15 днів до початку проведення конкурсного відбору забезпечує публікацію оголошення про конкурсний відбір, яке повинно містити таку інформацію:

- рішення, на підставі якого проводиться конкурсний відбір;

- найменування організатора конкурсного відбору;

- найменування об’єкта конкурсного відбору;

- умови конкурсного відбору;

- перелік документів, що подаються для участі у конкурсному відборі;

- кінцевий строк приймання документів на конкурсний відбір;

- адресу, за якою приймаються документи на конкурсний відбір;

- місце, дату і час проведення конкурсного відбору;

- телефон, електронну адресу для довідок з питань проведення конкурсного відбору.

11.2. Конкурс є відкритим для всіх претендентів, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам, передбаченим у розділі 7 даного Порядку. Кількість учасників конкурсного відбору не обмежується.

11.3. До участі в конкурсному відборі не допускаються суб’єкти господарювання:

- які надають послуги з пасажирських перевезень, представляють інтереси окремих перевізників або груп перевізників чи контролюються зазначеними суб'єктами;

- щодо яких порушено справу про банкрутство;

- правовстановлюючі документи яких скасовані в судовому порядку;

- мають заборгованість зі сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів перед бюджетами усіх рівнів або цільовими державними фондами;

- подали для участі в конкурсі неправильно оформлені документи або такі, що містять недостовірну чи неповну інформацію.

11.4. За результатами розгляду конкурсних пропозицій конкурсний комітет має право відхилити їх з наступних причин:

- учасник конкурсного відбору не відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченим Порядком;

- конкурсна пропозиція не відповідає Умовам конкурсу;

- програмне забезпечення учасника конкурсного відбору не відповідає вимогам Організатора конкурсного відбору;

- обладнання супутникового моніторингу учасника конкурсного відбору не відповідає вимогам Організатора конкурсного відбору.

11.5. Конкурсний відбір може бути визнаний таким, що не відбувся у разі:

- неподання конкурсних пропозицій;

- відхилення всіх конкурсних пропозицій з причин, передбачених п.11.4. цього Порядку.

11.6. Конкурсна пропозиція з розрахунку не менше ніж на 500 ТЗ повинна містити:

- заяву на участь у конкурсному відборі за формою, визначеною в Додатку № 1 до Порядку;

- анкету учасника конкурсного відбору за формою, визначеною в Додатку № 2 до Порядку;

11.7. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою у закритому конверті, з описом вкладання кореспонденції, на якому зазначається повне найменування і місцезнаходження організатора конкурсного відбору та учасника конкурсного відбору, повна назва об’єкта конкурсного відбору, на який подається пропозиція.

11.8. Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх надання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсного відбору без реєстрації

11.9. Учасник конкурсного відбору має право подати лише одну конкурсну пропозицію.

11.10. Конкурсні пропозиції реєструються секретарем конкурсного комітету в журналі обліку. Конверти з конкурсними пропозиціями відкриваються під час проведення конкурсу та у присутності усіх учасників.

11.11. Учасник конкурсного відбору має право відкликати власну конкурсну пропозицію до моменту або під час засідання конкурсного комітету.

11.12. Учасники конкурсного відбору повинні продемонструвати конкурсному комітету відповідність пропонованого програмного забезпечення по кожній із вимог окремо, вказаних в розділі 6, на прикладі впровадження та надання в користування аналогічних систем в інших містах. Також продемонструвати відповідність Обладнання всім вказаним вимогам. Неможливість демонстрації прирівнюється до відсутності технічної можливості або відповідної функції та може бути відхилена.

11.13. Конкурсні пропозиції, які не були відхилені з підстав, передбачених пунктом 11.4 цього Порядку, оцінюються конкурсним комітетом за методикою, згідно Додатку 3 до Порядку.

11.14. Під час розгляду конкурсних пропозицій конкурсний комітет або Організатор конкурсного відбору, у разі потреби, може залучати без права голосу, в ролі експертів чи консультантів працівників структурних підрозділів Організатора пасажирських перевезень, наукових закладів та інших установ.

11.15. Переможцем конкурсного відбору визнається учасник, який відповідає кваліфікаційним вимогам, може забезпечити надання послуг відповідної якості й конкурсна пропозиція якого визнана найкращою за результатами оцінювання згідно методики, визначеної Додатком 3 до Порядку.

11.16. Рішення про результати проведення конкурсного відбору приймається конкурсним комітетом на відкритому засіданні в присутності не менше, як половини його складу, у тому числі голови конкурсного комітету або його заступника, простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсного комітету.

11.17. Рішення конкурсного комітету, у 5-денний строк оформляється протоколом, який підписується головою або заступником голови та секретарем конкурсного комітету, і подається для затвердження Організатору пасажирських перевезень.

11.18. Якщо в конкурсному відборі взяв участь тільки один учасник, його може бути визнано переможцем за умови, що він відповідає кваліфікаційним вимогам Порядку та його конкурсна пропозиція відповідає вимогам даного Порядку.

11.19. Переможець конкурсного відбору оголошується на відкритому засіданні конкурсного комітету, на яке запрошуються всі його учасники або уповноважені ним особи.

11.20. Рішення конкурсного комітету щодо визначення переможця конкурсного відбору вводиться в дію рішенням Організатора пасажирських перевезень протягом не більш як 30 робочих днів з дня проведення конкурсного відбору.

11.21. Організатор пасажирських перевезень не пізніше ніж через 30 днів з моменту набрання чинності рішенням конкурсного комітету уповноважує Організатора конкурсного відбору укласти з переможцем конкурсного відбору договір на впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування.

11.22. Типова форма договору визначена в Додатку 4 до даного Порядку.

11.23. У разі відмови переможця від підписання договору, договір укладається з учасником, який за підсумками конкурсного відбору зайняв друге місце. У разі відсутності претендентів, конкурсний комітет має право прийняти рішення про визнання конкурсного відбору таким, що не відбувся та повторно оголосити про проведення нового конкурсного відбору.

11.24. Спори, що виникають у зв'язку з проведенням конкурсного відбору, розглядаються в установленому законодавством порядку.

 

Керуючий справами виконавчого комітету Ю. Сабій

 

 

В.о. начальника управління

транспорту та зв’язку С. Шепурев

Додаток № 1

до Порядку

 

З А Я В А

на участь у конкурсному відборі суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому

 

Учасник конкурсного відбору _______________________________________ в особі ______________________ відповідно до рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради № _____ від «___» _________2017 року, претендує на право здійснювати впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому.

 

Реквізити Учасника конкурсу:

Код ЄДРПОУ (ідентифікаційний код): _____________________________________

Телефон: _____________________________, факс: ____________________________

Мобільний телефон____________________________________________________

Контактна особа_______________________________________________________

(посада, прізвище, ім’я та по батькові )

Юридична адреса:

____________________________________________________________________

(область, район, місто, вулиця, будинок

Фактична адреса:

____________________________________________________________________

(область, район, місто, вулиця, будинок)

На умовах, затверджених рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради № _____ від «___» ___________ 2017 року, згоден взяти участь у конкурсному відборі.

Зобов’язуюсь дотримуватись порядку та умов конкурсного відбору, вимог законодавчих та нормативно-правових актів.

 

До заяви додаються наступні документи:

1 Анкета Учасника конкурсного відбору;

2. Документи, що підтверджують відповідність та кваліфікацію Учасника конкурсного відбору;

3. Підтверджуючи документи походження та використання пропонованого Учасником конкурсного відбору обладнання та програмного забезпечення.

 

 

«____» «______________» 2017 р.

 

________________ ______________ _________________

(посада) (підпис) (прізвище та ініціали) М.П.

 

 

 

В.о. начальника управління

транспорту та зв’язку С. Шепурев

Додаток № 2

до Порядку

А Н К Е Т А

учасника конкурсного відбору для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому

Учасник конкурсного відбору __________________________________________________

 

Код ЄДРПОУ (ідентифікаційний код)   __________________________

Юридична адреса __________________________

Фактична адреса __________________________

Телефон/факс __________________________

Мобільний телефон __________________________

Електронна пошта __________________________

Розрахунковий рахунок __________________________

Банк __________________________

МФО __________________________

Відомості про керівника (прізвище, ім'я, по батькові, посада, контактний телефон, освіта, час перебування на займаній посаді )

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Конкурсна пропозиція Учасника конкурсу

 

Критерій

Одиниця виміру

Пропозиція

1

Вартість придбання та встановлення одного GРS/GSМ трекера.

грн.

з ПДВ

 

2

Вартість щомісячного обслуговування Системи (абонплата) з одного транспортного засобу.

грн. з ПДВ/місяць

 

3

Термін гарантійного обслуговування Системи.

місяців

 

4

Додаткові інвестиційні зобов’язання.

грн.

з ПДВ

 

5

Досвід роботи - кількість реалізованих аналогічних договорів, з органами місцевого самоврядування на впровадження єдиної міської системи диспетчеризації та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування.

одиниць

 

6

Можливості розширення Системи для впровадження інших електронних засобів

6.1.

Демонстрація роботи табло прогнозування часу прибуття транспорту на зупинках;

Так/Ні

 

6.2.

Демонстрація роботи обладнання для надання пасажирам додаткової аудіо та відеоінформації у салоні ТЗ;

Так/Ні

 

7.3.

Підключення до автоматизованої системи оплати проїзду (електронного квитка).

Так/Ні

 

 

Інша інформація на розсуд Учасника конкурсного відбору:___________________________________________________________________________

_________________ ______________ __________________

(посада) (підпис) (прізвище та ініціали)

М.П.

 

В.о. начальника управління

транспорту та зв’язку С. Шепурев

Додаток № 3

до Порядку

 

Методика оцінювання конкурсних пропозицій

учасників конкурсного відбору для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому

 

 

1. Оцінка конкурсних пропозицій здійснюється на основі наступних критеріїв:

 

Критерій

Одиниця виміру

Максимальна кількість балів

1.

Вартість придбання та встановлення одного GРS/GSМ трекера.

грн.

з ПДВ

20

2.

Вартість щомісячного обслуговування Системи (абонплата) з одного транспортного засобу.

грн. з ПДВ/місяць

20

3.

Термін гарантійного обслуговування Системи.

місяців

20

4.

Додаткові інвестиційні зобов’язання.

грн.

з ПДВ

20

5.

Досвід роботи - кількість реалізованих аналогічних договорів, з органами місцевого самоврядування на впровадження єдиної міської системи диспетчеризації та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування.

одиниць

20

6.

Можливості розширення Системи для впровадження інших електронних засобів

 

6.1.

Демонстрація роботи табло прогнозування часу прибуття транспорту на зупинках;

Так/Ні

Так- 5

Ні - 0

6.2.

Демонстрація роботи обладнання для надання пасажирам додаткової аудіо- та відеоінформації у салоні ТЗ;

 

Так/Ні

Так- 5

Ні - 0

6.3.

Підключення до автоматизованої системи оплати проїзду (електронного квитка).

Так/Ні

Так- 5

Ні - 0

2. Обрахунок кількості балів за критеріями:

2.1. Кількість балів за критерієм «Вартість придбання та встановлення одного GРS/GSМ модуля, грн.» визначається наступним чином. Конкурсній пропозиції, значення критерію «Вартість придбання та встановлення одного GРS/GSМ модуля, грн.» у якої є найвигіднішим (найменшим), присвоюється максимально можлива кількість балів - 20. Кількість балів для решти тендерних пропозицій визначається за формулою:

Бобчисл = Вmin / Вобчисл *20, де

Бобчисл - обчислювана кількість балів;

Вmin - найнижче значення за критерієм «Вартість придбання та встановлення одного GРS/GSМ модуля, грн.»;

Вобчисл - значення поточного критерію конкурсної пропозиції, кількість балів для якого обчислюється;

20 - максимально можлива кількість балів за критерієм «Вартість придбання та встановлення одного GРS/GSМ модуля, грн.»

2.2. Кількість балів за критерієм «Вартість щомісячного обслуговування Системи (абонплата) з одного транспортного засобу, грн» визначається наступним чином. Конкурсній пропозиції, значення критерію «Вартість щомісячного обслуговування Системи (абонплата) з одного транспортного засобу, грн.» у якої є найвигіднішим (найменшим), присвоюється максимально можлива кількість балів - 20. Кількість балів для решти тендерних пропозицій визначається за формулою:

Бобчисл = Оmin / Ообчисл * 20, де

Бобчисл - обчислювана кількість балів;

Оmin - найнижче значення за критерієм «Вартість щомісячного обслуговування Системи (абонплата) з одного транспортного засобу, грн.»;

Ообчисл - значення поточного критерію конкурсної пропозиції, кількість балів для якого обчислюється;

20 - максимально можлива кількість балів за критерієм «Вартість щомісячного обслуговування Системи (абонплата) з одного транспортного засобу, грн».

2.3. Кількість балів за критерієм «Термін гарантійного обслуговування системи, місяців» визначається наступним чином. Конкурсній пропозиції, у якої найбільший термін гарантійного обслуговування системи, присвоюється максимально можлива кількість балів – 20. Кількість балів для решти конкурсних пропозицій визначається за формулою:

Бобчисл = Тобчисл / Т max * 20, де

Бобчисл - обчислювана кількість балів;

Т max - найбільше значення критерію «Термін гарантійного обслуговування системи, місяців»;

Тобчисл - значення поточного критерію конкурсної пропозиції, кількість балів для якого обчислюється;

20 - максимально можлива кількість балів за критерієм "Термін гарантійного обслуговування системи, місяців".

2.4. Кількість балів за критерієм «Додаткові інвестиційні зобов’язання, грн» визначається наступним чином. Конкурсній пропозиції, значення критерію «Додаткові інвестиційні зобов’язання, грн.» у якої є найбільшим, присвоюється максимально можлива кількість балів – 20. Кількість балів для решти конкурсних пропозицій визначається за формулою:

Бобчисл = Іобчисл / І max * 20, де

Бобчисл - обчислювана кількість балів,

І max - найбільше значення критерію «Додаткові інвестиційні зобов’язання, грн.»;

Іобчисл - значення поточного критерію конкурсної пропозиції, кількість балів для якого обчислюється;

20 - максимально можлива кількість балів за критерієм «Додаткові інвестиційні зобов’язання, грн»

2.5. Кількість балів за критерієм «Досвід роботи-кількість реалізованих аналогічних договорів, з органами місцевого самоврядування на впровадження єдиної міської системи диспетчеризації та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування, одиниць» визначається наступним чином. Конкурсній пропозиції, у якої додається найбільша кількість реалізованих договорів, присвоюється максимально можлива кількість балів – 20. Кількість балів для решти конкурсних пропозицій визначається за формулою:

Бобчисл = Добчисл / Дmax *20, де

Бобчисл - обчислювана кількість балів;

Д max - найбільше значення критерію «Досвід роботи - кількість реалізованих аналогічних договорів, одиниць»;

Добчисл - значення поточного критерію конкурсної пропозиції, кількість балів для якого обчислюється;

20 - максимально можлива кількість балів за критерієм «Досвід роботи-кількість реалізованих аналогічних договорів, одиниць».

2.6. Кількість балів за критерієм 6 визначається підсумком балів по п.п. 6.1.,6.2. та 6.3.:

Бобчисл = М 6.1. + М 6.2. + М 6.3., де

Бобчисл - підсумок балів за критерієм,

М (6.1.,6.2.,6.3.) - кількість балів за кожним підпунктом.

 

2.7. Підсумковий бал для кожної конкурсної пропозиції визначається шляхом додавання балів за усіма критеріями:

Б підсум = ∑ Бобчисл, де

Б підсум - підсумок балів конкурсної пропозиції,

Бобчисл - кількість балів за кожним критерієм.

2.8. Найкращою визнається конкурсна пропозиція, у якої за результатами оцінювання є найвищий підсумковий бал.

У випадку однакового значення підсумкових балів у двох або більше учасників конкурсного відбору, переможець визначається шляхом голосування членів конкурсного комітету на відкритому засіданні в присутності не менше, як половини його складу, у тому числі голови конкурсного комітету або його заступника, простою більшістю голосів.

У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсного комітету.

 

 

 

 

В.о. начальника управління

транспорту та зв’язку С. Шепурев

 

Додаток № 4

до Порядку

 

 

Договір № ___

на впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому

 

«___» ____________________ 2017 р. м. Хмельницький

 

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради, який діє на підставі рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради № __ від «__» ______________ 2017 р., з однієї сторони (надалі – Користувач системи) та ___________________________________________________________________, в особі __________________________________________, який діє на підставі ___________________________________ (надалі – Оператор системи), з другої сторони, у подальшому разом іменуються Сторони, враховуючи, що власником Системи є Оператор, доступ до якої здійснюється за допомогою веб-сайту, розміщеного в мережі Інтернет, уклали даний Договір (надалі - Договір) про наступне:

1. Предмет Договору.

1.1. Користувач системи, за результатами проведеного конкурсного відбору, доручає Оператору системи, а Оператор системи приймає на себе обов’язок своєчасно, належним чином та в повному обсязі виконати комплекс заходів із впровадження, забезпечення доступу та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому (надалі – Система) відповідно до умов цього Договору:

 

2. Відомості про Систему

2.1. Система включає в себе наступні можливості:

- визначення місцезнаходження об'єкта моніторингу в поточний момент часу з можливістю прив'язки до адреси, швидкість і напрям руху об'єкта моніторингу з можливістю визначення інтервалу передачі даних на сервер і відображення об'єктів моніторингу в режимі on-line;

- контролювати пересування об'єкта за запланованим маршрутом, додержанням затвердженого розкладу руху;

- формувати звіти про виконані рейси із зазначенням кількості транспортних засобів, що перебували на маршруті та виконані рейси за встановлений проміжок часу;

- формувати детальні та групові звіти про рух, стоянки, швидкісний режим, відвідування контрольних зон за встановлений проміжок часу в розрізі маршруту, перевізника, автобуса тощо;

- формувати групові звіти, в тому числі щодо відхилення від маршруту за встановлений проміжок часу в розрізі маршруту, перевізника, автобуса тощо; про рух автобуса за встановлений проміжок часу;

- створення, нанесення та редагування на карті маршруту, за яким має рухатися транспортний засіб;

- інформування за допомогою WEB-інтерфейсу про прогнозований час прибуття автобуса, відображення назв зупинок, рух міського пасажирського транспорту;

- одночасної роботи з одним або групою об'єктів моніторингу з подальшим їх відображенням на карті;

- захисту від стороннього втручання в Систему за допомогою паролю;

- збереження інформації за період не менше ніж 12 (дванадцять) місяців з можливістю формування звітів;

- розширення системи для впровадження інших електронних засобів (табло прогнозування часу прибуття транспорту на зупинках, надання пасажирам додаткової аудіо- та відеоінформації у салоні ТЗ, підключення Web-додатків для відстеження руху громадського транспорту, забезпечення двостороннього голосового зв'язку диспетчера з водієм, підключення датчиків контролю пального, підключення до автоматизованої системи оплати проїзду (електронного квитка).

3. Права та обов’язки Сторін

3.1. Права та обов’язки Користувача системи

3.1.1. Права Користувача системи:

- на безоплатній основі отримати доступ до Системи та безперешкодно користуватись нею відповідно до умов цього Договору;

- отримувати своєчасну технічну та повну консультаційну підтримку при користуванні Системою;

- надавати власні пропозиції щодо вдосконалення роботи Системи;

- змінювати кількість об’єктів моніторингу, підключених до Системи;

- контролювати процес впровадження Системи

- вимагати від Оператора системи належного виконання та дотримання умов цього Договору;

- у письмовому вигляді звернутись до Оператора системи щодо розширення можливостей системи для впровадження інших електронних засобів, вказаних у п.2.1.

3.1.2. Обов’язки Користувача системи:

- своєчасно та в повному обсязі забезпечити Операторами системи необхідною для виконання умов цього Договору інформацією;

- всебічно сприяти Оператору системи у виконанні взятих на себе зобов’язань за цим Договором;

- належним чином проінформувати перевізників, що здійснюють перевезення на маршрутах міського пасажирського транспорту загального користування про впровадження Системи;

- дотримуватись умов Договору.

3.2. Права та обов’язки Оператора системи

3.2.1. Права Оператора системи

- отримувати від Користувача системою інформацію та матеріали, необхідні для виконання взятих на себе зобов’язань;

- залучати субпідрядні організації до виконання взятих на себе зобов’язань з обов’язковим письмовим погодженням із Користувачем системи;

- вимагати від Користувача системи належного виконання та дотримання умов цього Договору;

- на дострокове виконання договірних зобов’язань по впровадженню Системи.

3.2.2. Обов’язки Оператора системи:

- виконати комплекс заходів із впровадження Системи в термін до «__» ___________ 2017 року;

- на безоплатній основі забезпечити Користувачу системи доступ до неї з правом використовувати можливості Системи, зазначені у п. 2.1. Договору;

- безкоштовно надати програмне забезпечення (клієнтська частина) Системи та надавати технічну підтримку до повного виконання договірних зобов’язань;

- провести навчання з користуванню Системою та забезпечити методичними матеріалами по її роботі;

- у разі отримання від Користувача системи інформації про несправності або припинення її роботи, негайно усунути виявлені недоліки (пошкодження);

- у разі самостійного виявлення несправностей Системи, оперативно повідомити Користувача системи та негайно усунути виявлені недоліки (пошкодження);

- за письмовим зверненням Користувача системи, забезпечити розширення можливостей системи для впровадження інших електронних засобів, вказаних у п.2.1.

 

4. Гарантійне обслуговування

4.1. Гарантійне обслуговування Системи та програмного забезпечення становить _____ роки з моменту впровадження та введення Системи в експлуатацію.

Термін після-гарантійного технічного обслуговування Системи силами Оператора системи або авторизованим ним підприємством встановлюється до повного виконання договірних зобов’язань.

 

5. Відповідальність Сторін

5.1. За невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Договором Сторони несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

5.2. Сторона, яка порушила зобов’язання, звільняється від відповідальності, якщо вона доведе, що це порушення сталося внаслідок випадку або непереборної сили (форс-мажор).

 

6. Обставини непереборної сили

6.1. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за цим Договором у разі виникнення обставин непереборної сили, які не існували під час укладання Договору та виникли поза волею Сторін (аварія, катастрофа, стихійне лихо, епідемія, епізоотія, війна тощо), що підтверджується рішеннями органів державної та місцевої влади.

6.2. Сторона, що не може виконувати зобов'язання за цим Договором унаслідок дії обставин непереборної сили, повинна не пізніше ніж протягом 3 (трьох) днів з моменту їх виникнення повідомити про це іншу Сторону у письмовій формі.

6.3. Доказом виникнення обставин непереборної сили та строку їх дії є відповідні документи, які видаються Міністерством надзвичайних ситуацій України, Торговельно-промисловою палатою України та іншими спеціальними органами, а також рішеннями органів державної та місцевої влади.

6.4. У разі коли строк дії обставин непереборної сили продовжується більше ніж 7 (сім) днів, кожна із Сторін в установленому порядку має право розірвати цей Договір.

 

7. Зміна умов, порядок припинення та розірвання Договору

7.1. Зміна умов цього Договору здійснюється у письмовій формі за згодою Сторін і оформлюється додатковими угодами до Договору. Усі Додаткові угоди та додатки до цього Договору є його невід’ємними частинами і мають юридичну силу у разі якщо вони викладені у письмовій формі та підписані Сторонами.

7.2. Сторони домовились у разі настання змін в законодавстві України, які стосуються предмету цього Договору, у безспірному порядку вносити відповідні зміни та доповнення до цього шляхом укладання додаткових угод.

7.3. Дія Договору припиняється у разі:

7.3.1. після повного виконання Сторонами договірних зобов’язань за цим Договором;

7.3.2. отримання достовірних відомостей (документів) щодо однієї із Сторін, відносно якої розпочата процедура банкрутства;

7.4. Договір може бути достроково розірваним за згодою сторін, з письмовим попередженням про вказані наміри не менш як за 30 (тридцять) календарних днів, шляхом оформлення Сторонами відповідної додаткової угоди..

7.5. За неналежне виконання Сторонами пунктів даного договору Користувач системи або Оператор системи мають право в односторонньому порядку розірвати договір, повідомивши письмово про це іншу Сторону за 30 (тридцять) календарних днів до дня розірвання.

 

8. Додаткові умови Договору

8.1. Спірні питання та розбіжності, що виникають в процесі виконання умов цього Договору, Сторони вирішують шляхом проведення переговорів протягом 10 (десяти) днів з дня письмового повідомлення будь-якою із Сторін про виникнення таких розбіжностей.

8.2. У випадку недосягнення домовленостей, усі спірні між Сторонами Договору питання, розв’язуються у відповідності до вимог чинного законодавства України.

8.3. Сторони несуть повну відповідальність за правильність вказаних ними у цьому Договорі реквізитів, в тому числі найменування і місцезнаходження та зобов‘язуються своєчасно у письмовій формі повідомляти іншу Сторону про їх зміну протягом 3-х календарних днів, а у разі неповідомлення несуть ризик настання пов'язаних із ним несприятливих наслідків.

8.4. Договір складений при повному розумінні Сторонами його умов та термінології українською мовою, у двох автентичних примірниках, які мають однакову юридичну силу, - по одному для кожної із Сторін.

8.5. Будь-які виправлення в тексті цього Договору не допускаються і є не дійсними.

 

9. Термін дії Договору

9.2. Договір набирає чинності з моменту його підписання Сторонами та діє до повного виконання Сторонами своїх зобов’язань за цим Договором.

 

10. Місцезнаходження та реквізити Сторін

 

Користувач системи

Оператор системи

_______________________________________

_______________________________________

_______________________________________

_______________________________________

_______________________________________

М.П.

_______________________________________

_______________________________________

_______________________________________

_______________________________________

_______________________________________

М.П.

 

Додаток 2

до рішення виконавчого комітету

від 06.09. 2017 р. № 608

 

Умови

проведення конкурсного відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому

 

1. Загальні положення

1.1. Умови конкурсного відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому (надалі – Умови) - це встановлені Організатором конкурсного відбору обов’язкові та додаткові умови впровадження та надання в користування Системи, які повинні виконуватись переможцем конкурсного відбору - Оператором системи.

1.2. Умови розроблені відповідно до Конституції України, Закону України «Про автомобільний транспорт», “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанов Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (із змінами) та від 03.12.2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами) та інших нормативно-правових актів.

2. Основні вимоги до Системи

2.1. Система повинна мати можливість забезпечити обслуговування всіх транспортних засобів (надалі – ТЗ) суб’єктів господарювання-перевізників (надалі – Перевізників), які надають послуги з перевезення пасажирів на підставі укладених з Організатором пасажирських перевізників договорів про організацію пере­ве­зення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому та повинна бути розрахована не менше ніж на 500 транспортних одиниць.

2.2. Система повинна використовувати систему глобального позиціонування GPS з подальшою передачею даних на диспетчерський пункт Організатора пасажирських перевезень.

2.3. У разі відсутності чи неможливості підключення наявного у Перевізника Обладнання під Систему, переможець конкурсного відбору повинен запропонувати Перевізнику інше обладнання, яке буде працювати у даній Системі та буде встановлене на ТЗ Перевізників. Обладнання фіксує час, дату, координати, швидкість руху та інші характеристики. Відомості накопичуються на сервері бази даних учасника конкурсу.

2.4. Доступ до бази даних повинен мати як Перевізник, так і Організатор пасажирських перевезень. Така структура дає змогу Перевізнику використовувати Систему для здійснення оперативного керування та вдосконалення організаційної структури підприємства, а Організатору пасажирських перевезень - можливість здійснювати контроль за якістю послуг, що надаються Перевізниками і отримувати об’єктивну інформацію про їх роботу на міських маршрутах.

2.5. Система повинна відповідати всім далі визначеним технічним та/або іншим вимогам і можливостям, встановленим даним Порядком.

3. Основні цілі і завдання впровадження та надання в користування Системи

3.1. Впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу транспорту загального користування має забезпечити для Організатора пасажирських перевезень:

- надання об'єктивних даних для здійснення контролю за виконанням зобов'язань Перевізниками згідно договорів про організацію пере­ве­зення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому;

- безперервний on-line контроль за дотриманням схем та розкладів руху ТЗ з використанням даних GPS-моніторингу;

- одержання статистичних даних для контролю, ефективного планування та звітності;

- контроль та відстеження нецільового використання ТЗ, фактів простою та недотримання швидкісного режиму ТЗ;

- створення єдиної бази даних з контрольованим доступом;

- підвищення ефективності управління, безпеки перевезення пасажирів та експлуатації ТЗ;

- покращення якості послуг, що надаються населенню міста пасажирським транспортом;

- можливості розширення системи для впровадження інших електронних засобів (табло прогнозування часу прибуття транспорту на зупинках, надання пасажирам додаткової аудіо- та відеоінформації у салоні ТЗ, підключення Web-додатків для відстеження руху громадського транспорту, забезпечення двостороннього голосового зв'язку диспетчера з водієм, підключення датчиків контролю пального, підключення до автоматизованої системи оплати проїзду (електронного квитка).

4. Вимоги до програмного забезпечення Системи

4.1. Програмне забезпечення повинно виконувати такі функції і завдання:

4.1.1. Автоматизоване ведення контролю за об'єктами моніторингу в режимі реального часу, з прив’язкою до контрольних зон, за розташуванням ТЗ в поточний момент часу з можливістю відображення стану об'єкта, адреси, швидкості та напряму руху, з можливістю визначення інтервалу передачі даних на сервер;

4.1.2. Створення та введення в Систему: маршрутів, контрольних зон, планових показників кількості рейсів та графіків, їх виконання ТЗ;

4.1.3. Відображення історії пройденого шляху (треку) одного або декількох ТЗ різними кольорами за обраний проміжок часу, із зазначенням: місць зупинок, адреси, швидкості у конкретній точці;

4.1.4. Створення профілів зон для контролю відвідування місць технічного та медичного огляду;

4.1.5. Оперативний контроль за дотриманням графіку руху ТЗ з відображенням відхилень від графіків руху ТЗ з цифровим та кольоровим позначенням;

4.1.6. Створення системи планування роботи рухомого складу та водіїв на транспорті (в т.ч. у вихідні та святкові дні);

4.1.7. Наявність інтерфейсу (API) для інтегрування та обміну інформацією з обліковими системами;

4.1.8. Автоматичне формування звітів план/факт виконання рейсів та графіків ТЗ Перевізників, з можливістю фільтрації по маршруту, перевізнику, ТЗ та автоматичне відправлення звітів за визначений час на визначені електронні адреси;

4.1.9. Створення звіту для контролю дотримання інтервалів відправлення ТЗ з кінцевих зупинок;

4.1.10. Створення звіту-аналізу причин порушення рейсів та графіків;

4.1.11. Забезпечення можливості підключення спеціалізованого обладнання для виконання різних завдань (забезпечення інформування водія про дотримання графіків руху за допомогою інформаційного табло, забезпечення водія можливістю двостороннього голосового зв'язку з диспетчером, забезпечення підключення системи автоматичного аудіо та відео інформаційного забезпечення пасажирів в салоні ТЗ, забезпечення можливості підключення датчиків контролю пального, забезпечення можливості підключення до автоматизованої системи оплати проїзду (електронного квитка);

4.1.12. Відображення інформації прогнозування часу прибуття ТЗ на світлодіодних інформаційних табло (інформація на табло повинна оновлюватися не рідше двох разів на хвилину);

4.1.13. Відображення інформації про стан руху ТЗ по маршрутам та прогноз прибуття ТЗ на обрану зупинку за допомогою веб-додатку та додатку для мобільних пристроїв;

4.2. Учасник конкурсного відбору повинен надати документи походження пропонованого програмного забезпечення (бути його автором або мати ліцензійний договір).

4.3. Програмне забезпечення повинно мати можливість нарощування функціональності на вимогу Організатора пасажирських перевезень.

4.4. Мовою інтерфейсу має бути державна, наявність інших мов є перевагою, але не є обов'язковою.

5. Загальні вимоги до Обладнання Системи

5.1. В основі Обладнання повинен бути CAN-інтерфейс, який передбачає нарощування цифрових інтерфейсів, наявність дискретних і аналогових входів, з можливістю налаштування на прийом та передачу інформації з різних додаткових периферійних модулів та датчиків.

5.2. Наявність можливості поступового розширення можливостей Обладнання, додаючи до нього нові модулі і підключаючи нові датчики, без необхідності змінювати вже існуюче Обладнання та наявність монтажного комплекту. Обладнання повинне відповідати характеристикам, зазначеним у Таблиці 1.

 

Таблиця 1

Характеристики GPS/GSM Обладнання

 

Параметри

Характеристики

1

Стандарт передачі даних

GSM 900/1800

2

Канали зв’язку

GPRS, SMS

3

Передача даних та повідомлень

На запит диспетчерського центру, за внутрішнім алгоритмом Обладнання

4

Клас GPRS

10

5

Виконання GSM і GPS антен

Зовнішні

6

Тип навігаційної системи

GPS/GLONASS

7

Виконання датчика руху

Акселерометр обов’язково

8

Інтерфейс

CAN

9

Кількість SIM-карт

1

10

Тип живлення

Постійний

11

Напруга живлення

Від 6 В до 40 В

12

Середній струм споживання (12В)

60 мА

13

Максимальний струм споживання (12В)

300 мА

14

Об'єм енергонезалежної пам'яті

Не менше 2 МБ (або 65 000 записів)

15

Внутрішній акумулятор Li-Ion

Не менше 1 000 mA.

16

Час безперервної роботи GPS/GSM трекера від внутрішньої батареї

Не менше 8 годин

17

Робоча температура

Від – 30 °С до + 80 °C

18

Відносна вологість повітря

80 +/- 15 %

19

Габаритні розміри (Ш х Д х В)

Не більше 100 х 100 х 50 мм

20

Виконання корпусу

Пило-водно (бризко) захищений корпус

 

5.3. Вимоги до комплектації Обладнання.

До базового комплекту постачання Обладнання мають входити:

- GPS антена зовнішня, GSM антена зовнішня або внутрішня;

- кабель живлення;

- запобіжник;

- монтажний комплект;

- пломби (стікери), що руйнуються при спробі втручання;

- технічний паспорт або аналогічний документ українською мовою;

- сертифікати відповідності якості пристрою.

- гарантійний лист на обслуговування обладнання терміном не менше ніж 12 місяців з моменту введення його в експлуатацію.

6. Вимоги до постачання та введення в експлуатацію Обладнання та Системи

6.1. Переможець конкурсного відбору повинен:

6.1.1. безкоштовно надати Організатору пасажирських перевезень віддалений доступ до Системи GPS-моніторингу міського пасажирського транспорту;

6.1.2. у разі відсутності чи неможливості підключення наявного у Перевізника Обладнання під Систему, встановити обладнання, яке буде працювати у даній Системі та буде встановлене на ТЗ Перевізника.

6.1.3 протягом 3-ох місяців з моменту підписання договору для впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому, налаштувати та ввести Систему в експлуатацію. Оплата за встановлення Обладнання на ТЗ Перевізників та його щомісячне обслуговування проводиться за рахунок коштів Перевізників на основі договорів, укладених до моменту введення Системи в експлуатацію.

6.2. Встановлення Обладнання на ТЗ Перевізників повинно бути здійснено з дотриманням таких вимог:

- усі кабельні з’єднання повинні бути легко доступні для перевірки та ремонту;

- якщо під час інсталяції Обладнання була знята ізоляція, вона повинна бути встановлена заново;

- усі місця з’єднань, роз’єми, технологічні отвори Обладнання повинні бути захищені пломбами (стікерами), що руйнуються у разі спроби усунення.

7. Вимоги до гарантійних зобов’язань та технічної підтримки Системи

7.1. Переможець конкурсного відбору повинен забезпечити гарантійне обслуговування програмного забезпечення та впровадженої Системи не менше одного року з моменту введення Системи в експлуатацію.

7.2. Переможець конкурсного відбору повинен забезпечити ремонт та сервісне обслуговування встановленого обладнання на протязі трьох діб з моменту отримання інформації про несправність.

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету Ю. Сабій

В.о. начальника управління транспорту та зв’язку С. Шепурев

Додаток 3

до рішення виконавчого комітету

від 06.09. 2017 р. № 608

 

Склад конкурсного комітету

по відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Хмельницькому

 

 

Голова конкурсного комітету:

 

Бондаренко Андрій Євгенович - заступник міського голови.

 

Заступник голови конкурсного комітету:

 

Гончарук Володимир Володимирович - заступник міського голови.

 

Секретар конкурсного комітету:

 

Костик Костянтин Олександрович - завідувач сектору контролю

управління транспорту та зв’язку.

 

Члени конкурсного комітету:

 

Богачук Володимир Якович - голова громадської організації

«Асоціація пасажирських перевізників

“Поділля” (за згодою)»;

 

Матвійчук Сергій Володимирович - директор Хмельницького міського комунального підприємства «Хмельницькінфоцентр»;

 

Новачок Василь Пилипович - начальник управління ЖКГ;

 

Шепурев Сергій Валерійович - в.о. начальника управління транспорту та зв’язку.

 

Керуючий справами виконавчого комітету Ю. Сабій

В.о. начальника управління транспорту та зв’язку С. Шепурев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02