Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

Про скасування рішень міської ради та пункту рішення сесії міської ради
Середа, 13 вересня 2017, 17:21

Про скасування рішень міської ради та пункту рішення сесії міської ради

На виконання рішення адміністративної колегії Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 04.08.2017 №99-р/к по справі №45-р/к, розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись ст.52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Скасувати п.6 рішення 7-ї сесії Хмельницької міської ради від 20.07.2016 №61 «Про запровадження засад державно-приватного партнерства під ча будівництва багатоквартирних житлових будинків».

2. Скасувати рішення 9-ї сесії Хмельницької міської ради від 26.10.2016 №65 «Про припинення права користування земельними ділянками та надання їх в оренду в рамках державно-приватного партнерства»

3. Скасувати рішення 11-ї сесії Хмельницької міської ради від 25.01.2017 №63 «Про припинення права користування земельними ділянками та надання їх в оренду в рамках державно-приватного партнерства».

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови
А. Бондаренка та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Міський голова                                                                                                       О. Симчишин

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02