Побачила світ книжка Івана Огієнка «Наука про рідномовні обов`язки»
Середа, 01 листопада 2017, 10:21

 

Це репринтне видання, видрукуване з ініціативи Хмельницького міського Товариства української мови імені Тараса Шевченка «Просвіта» на виконання рішення сесії Хмельницької міської ради від 18.05.2016 року «Про затвердження Програми розвитку і функціонування української мови на 2016-2020 роки у місті Хмельницькому».
Видання профінансовано з міського бюджету і буде передано в усі навчальні закладі обласного центру.
Іван Огієнко (Митрополит Іларіон) написав цю книжку у 1936 році для вчителів, журналістів, духовенства, правників і всього українського суспільства.
В історію України цей вартовий українства увійшов як справжній патріот-соборник, який не втомлювався нагадувати: «Не соромтеся свого, рідного; любіть свою мову, спілкуйтеся нею, вивчайте її, розмовляйте грамотно…». Це заповіт і для нас!
Видання «Наука про рідномовні обов`язки» буде цікавим і корисним всім, кому не байдужа доля рідної мови та майбутнє української держави.
Першими, кому голова Хмельницької міської «Просвіти» Зоя Діденко представила книжку, стали педагоги СЗОШ № 25 імені Івана Огієнка, які під час шкільних канікул відвідали Народний Дім «Просвіти». 
alt
 
alt
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02