Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара
ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів міської комунальної власності

Мета проведення незалежної оцінки - визначення ринкової вартості об’єкта для укладення договору оренди.

 

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна) – 31.10.2017 р.

1. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на першому поверсі корисною площею 18,5 кв.м (загальною площею 18,7 кв.м) в будівлі Хмельницького міського перинатального центру по вул. Хотовицького, 6.

Балансоутримувач: Хмельницький міський перинатальний центр.

2. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення загальною площею 124,8 кв.м по вул. Козацькій, 54.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

3. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення на першому поверсі загальною площею 1,0 кв.м в будівлі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва по вул. Свободи, 2/1.

Балансоутримувач: Хмельницький палац творчості дітей та юнацтва.

4. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на першому поверсі корисною площею 38,4 кв.м (загальною площею 46,6 кв.м) по вул. Проскурівського підпілля, 71.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

5. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на першому поверсі загальною площею 35,4 кв.м) в будівлі по вул. Подільській, 25.

Балансоутримувач: управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.

6. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення (підвал) корисною площею 30,0 кв.м (загальною площею 42,0 кв.м) в будівлі кінотеатру ім. Т.Г.Шевченка по вул. Проскурівській, 40.

Балансоутримувач: МКП – кінотеатр ім. Т.Г.Шевченка.

7. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення на другому поверсі корисною площею 4,4 кв.м (загальною площею 7,8 кв.м) в будівлі по вул. Проскурівській, 4/3.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

8. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на першому поверсі загальною площею 33,2 кв.м в будівлі по вул. Курчатова, 90.

Балансоутримувач: СКЦ «Плоскирів».

9. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на першому поверсі загальною площею 184,6 кв.м по вул. Кам’янецькій, 50.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

10. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на другому поверсі корисною площею 8,0 кв.м (загальною площею 11,9 кв.м) в будинку побуту «Південний Буг» по вул. Кам’янецькій, 2.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

11. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення на першому поверсі корисною площею 1,0 кв.м (загальною площею 1,1 кв.м) в будівлі по вул. Пересипкіна, 5.

Балансоутримувач: МКП «Хмельницьктеплокомуненерго».

12. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на другому поверсі корисною площею 10,3 кв.м (загальною площею 13,1 кв.м) в будівлі Лазні № 1 по вул. І.Франка, 28.

Балансоутримувач: КП «Чайка».

13. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на першому поверсі корисною площею 19,1 кв.м (загальною площею 24,3 кв.м) в будівлі Лазні № 1 по вул. І.Франка, 28.

Балансоутримувач: КП «Чайка».

14. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на другому поверсі корисною площею 82,0 кв.м (загальною площею 114,8 кв.м) в будинку побуту по вул. Інститутській, 5.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

15. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення (цоколь) загальною площею 50,7 кв.м по вул. Львівське шосе, 51.

Балансоутримувач: КП УМК «Південно-Західна».

16. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення на першому поверсі корисною площею 12,7 кв.м (загальною площею 16,8 кв.м) в будівлі по вул. Проскурівського підпілля, 203.

Балансоутримувач: міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності.

Вимогами до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності є наявність:

відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства;

досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;

переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Для участі в конкурсі необхідно подати: заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності (на кожний об’єкт окремо) за встановленою формою та конкурсну документацію. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

копія установчого документа претендента;

копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність.

При подачі до комісії заяв про участь у конкурсі на декілька об’єктів оренди, підтвердні документі подаються в одному примірнику.

Конкурсна пропозиція претендентів подається на кожний об’єкт окремо в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у робочих днях).

Комісія розглядатиме лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт не більше 6 (шести)  робочих  днів.

Конкурс відбудеться  27 листопада 2017 року о 9-ій годині в управлінні комунального майна Хмельницької міської ради за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 2, к. 604,      тел. 65-13-33.

Документи  на  участь у  конкурсі будуть прийматися за вказаною адресою по                   22 листопада 2017 року  включно.

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02