Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

"Про затвердження архітектурних типів стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м.Хмельницького"
Вівторок, 28 листопада 2017, 13:33

 

 

Про затвердження архітектурних типів стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м.Хмельницького

 

 

Розглянувши пропозиції управління архітектури та містобудування та постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, на виконання рішення 13-ої сесії Хмельницької міської ради від 22.03.2017 №30, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити архітектурні типи стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м.Хмельницького згідно з додатком.

 

2. Зобов'язати суб'єктів господарювання виконувати опорядження фасадів стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у відповідності до затверджених архітектурних типів.

 

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління архітектури та містобудування.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

 

Міський голова О.Симчишин

Останнє оновлення на Вівторок, 28 листопада 2017, 13:37
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02