Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

"Про надання дозволу комунальному підприємству «Південно-Західні тепломережі» на списання з балансу легкового автомобіля «Volkswagen Jetta», державний номер ВХ 7104 АХ шляхом відчуження"
Понеділок, 04 грудня 2017, 10:39

 

 

Про надання дозволу комунальному підприємству «Південно-Західні тепломережі» на списання з балансу легкового автомобіля «Volkswagen Jetta», державний номер ВХ 7104 АХ шляхом відчуження

 

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, керуючись Положенням про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Хмельницького і перебуває на балансі комунальних підприємств, засновником яких є Хмельницька міська рада, затвердженим рішенням тринадцятої сесії Хмельницької міської ради від 14.12.2011р. №4 та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Південно-Західні тепломережі» на списання з балансу легкового автомобіля «Volkswagen Jetta», державний номер ВХ 7104 АХ, 1984 року випуску, інвентарний номер 0288, первісна вартість 22649 грн. 25 коп., сума зносу 22649 грн. 25 коп., залишкова вартість 00 грн. 00 коп. шляхом відчуження.

 

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

 

Міський голова О.Симчишин

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02